Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktos19

zaręczyny i ślub

Polecane posty

Gość ktos19

Hej. Mam pytanie czy półtora roku przed planowanym ślubem to dobry moment na rezerwacje sali zespołu i kamerzysty?? I czy zmówiny to już czas robić czy nie bo akurat z tym mam największy problem. Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wlasnie poltora roku przed slubem zaczelismy caly cyrk organizacyjny :) Dla niektorych to moze za wczesnie, ale nam bardzo zalezalo na konkretnym miejscu na wesele, wiec dzialalismy szybko. Zareczylismy sie 3 miesiace wczesniej (tzn. zareczyny w Wigilie 2009, bieganina i rezerwacje rozpoczete w marcu 2010, slub i wesel w sierpniu 2011). Zmowiny czyli ustalenie podzialu kosztwo miedzy rodziny? W sumie mniej wiecej w tym momencie, kiedy zacznie sie dokonywac rezerwacji. Roznie bywa, a miedzy naszymi rodzinami dalo sie wyczuc taka troche licytacje, ile kto na co wylozyl (nie dzielilismy kosztow po polowie, tylko ustalilismy, kto pokrywa okreslone rzeczy). Wiec raczej lepiej ze sporym wyprzedzeniem przynajmniej zorientowac sie, u kogo ewentualnie zamawialibyscie zdjecia, alkohol itp. i sporzadzic wstepny kosztorys, by bezbolesnie przejsc przez ten etap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos19
No to trzeba zacząć działać:) Szczerze ja to lubie takie rzeczy więc sięciesze że po sklepach i takich różnych duperelach będzie trzeba chodzić:) Dziękuję za podpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my zaczelismy 2 lata przez szukać sali,bo terminy w salach są pozajmowane 2 lata wczesniej. Załatwilismy salę i dopiero za pol roku zaczelismy się rozglądac powolutku za resztą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to są te zmówiny ?
zmówiny ??? 1,5 roku to chyba tak w sam raz jeśli chodzi o organizacje wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o losieeeeeeeeeee
jak można nie wiedzieć, co to są zmówiny? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to są te zmówiny ?
U mnie nie ma czegoś takiego chyba że występuje ale pod inną nazwą. Nie wiem na prawdę a wesele mam niebawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jjaaaa
też pierwsze słyszę o zmówinach . To pewnie jakaś regionalna nazwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to są te zmówiny ?
Wyjaśni mi ktoś co to są te zmówiny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos19
zmówiny robi się właśnie jakiś rok przed weselem aby poinformować o danych planach rodziców i o tym co już wybraliśmy pod względem wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to są te zmówiny ?
A dzięki za wyjaśnienie. To u nas nie było i nie będzie zmówin bo za wesele płacimy sami więc nasi rodzice nie muszą nic ustalać bo ustalamy między sobą wszystko. Dziękuję bardzo za wyjaśnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×