Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fullstoop

EuCo

Polecane posty

Gość Ania

NIE POLECAM. Jeśli chcecie zaoszczędzić czas, nerwy i pieniądze nie polecam. Miałam niegroźną stłuczkę, w efekcie czego kilka godzin później zaczęłam odczuwać ból w szyi, odcinku persiowym i lędźwiowym. Do tego rozstrój żołądka, zawroty głowa. Kilka godzin później na sorze i po badaniach kołnierz na 3 tygodnie i recepty na środki przeciwbólowe. Ból nie mijał. Doszło drętwienie ręki. Byłam na wizycie u ortopety i neurologa, gdzie stwierdzono whipe lash. Następnie rehabilitacja. Euco na początku pięknie gadało, dopóki nie podpisaliśmy umowy. Gdy to nastąpiło, przesłałam wszystkie dokumenty kontakt żaden z ich strony. Na pytania o tok postępowania cisza. Nikt nie informował o przebiegu sprawy. O tym, co się dzieje dowiadywałam się z pism odmownych przychodzących ze strony ubezpieczyciela sprawcy, gdyż byłam w załączeniu korespondencji. Nie wiedziałam, czy Euco cokolwiek działa i jak działa. Na bieżąco dosyłałam kolejne faktury za rehabilitację. Wzywano mnie na komisje lekarskie. Gdy na jedną nie byłam w stanie się stawić, lekarz orzekł zaocznie, że nic mi nie jest. Rezonans nie wykazał podobno uszkodzeń - chociaż nie wiem, bo do dziś nie otrzymałam tej opinii pomimo wielokrotnych próśb. Na koniec otrzymałam piękne pismo, że to koniec sprawy i nie rekomendują dalszego postępowania. Pewnie dlatego, że nie chciało im się walczyć o marne 3tyś. które mi zaproponowali. Szkoda tylko, że koszty mojego leczenia znacznie przekroczyły tę kwotę. Co więcej, nie mogę liczyć nawet na zwrot chociażby za dojazdy, bo nie. Nie i koniec. Lepiej wybierzcie inną firmę lub działajcie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalia

Ja mam akurat dobre, a nawet bardzo dobre doświadczenie z nimi. Pomogli mi i to bardzo.Bez EuCO nie dostałabym nic, a tak wpadło ponad 6 tysięcy . Ubezpieczyciele nie kwapią się, żeby po wypadku wypłacać pieniądze. Na wszystkie sposoby próbują zaoszczędzić.EuCO nie wzięło ode mnie ani grosza na początku.Rozliczenie było jak już odzyskali pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

U mnie było tak, że  po wypadku jakiś rok czasu sama wysyłałam pisma do ubezpieczyciela. Próbowałam się odwołać od decyzji, ale stwierdzili, że do sądu tylko mogę się odwołać i tyle.Jak poszłam do prawnika, to chciał za sprawę 2000 zł , a w sumie to nie umiał stwierdzić ile mogę dostać i czy mi się to w ogóle opłaca , więc zrezygnowałam. Koleżanka powiedzieła mi o euco  i tak do nich trafiłam. Jestem zadwolona z odszkodowania i w ogóle z kontaktu z nimi bo nie było żadnych problemów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MK71

A ja POLECAM! Rzetelni  są i sprawy do końca prowadzą ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoszka

Ja zdecydowanie polecam. Solidna i rzetelna firma, odszkodowanie ktore dla mnie wywalczyli bylo dla mnie naprawde sporym zaskoczeniem 🙂 Tym razem milym. Profesjonalna obsluga na kazdym etapie sprawy, super kontakt z agentem. Dla mnie nie ma naprawde na co narzekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza

Jak się nie ma w rodzinie prawnika, to najlepszą opcją jest właśnie taka firma odszkodowawcza, bo ona tylko bierze kasę jak wygra sprawę. Jak nie wygra to nie bierze i nie jesteśmy na tym stratni.proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

można taki los świadomie zgotowywac

Widziałam materiał Interwencji na Polsacie który okazał się kilka dni temu odnośnie praktyk Euco. Radzę obejrzeć jest wiele poszkodowanych rodzin. Materiał pt"firma wywalczyła odszkodowanie, pieniędzy niema".

Brat uczestniczył w groźnym wypadku komunikacyjnym. Po wypadku był wiele miesięcy w stanie śpiączki, przez cały czas od dnia wypadku zapewniana była przez przedstawiciela Euco pomoc w znalezieniu odpowiedniego ośrodka leczniczo rehabilitacyjnego aby brata stan sie poprawił, nam powtarzane było aby nie szukać ośrodka na własną rękę aby brat nie trafił w zle ręce. Gdy już po kilku tygodniach i  miesiącach zaczynaliśmy się niecierpliwić bo stan brata w dalszym ciągu się pogarszał nadal systematycznie zapewniano nas o tym że już niemal znaleziono ośrodek i abyśmy nie szukali go sami. I tak przez kolejne tygodnie, po naszych telefonach lub próbie ponaglenia nadal utrzymywano nas w nadzieji że już prawie znaleziono ośrodek,  że już na dniach przedstawiciel Euco jedzie na spotkanie z profesorem w sprawie brata itp. Brat po wielu miesiącach zmarł, nie doczekał znalezienia ośrodka. Żadnego ośrodka Euco również nie stworzono do tej pory nie wiem skąd zapewnienia pracowników Euco o tworzeniu ośrodka przez Euco. Brat zmarł. Nadal jest problem z wypłaceniem odszkodowania które ponad rok temu zostało zasądzone sądownie. Mimo wielokrotnych interwencji rodziców  wciąż słownie przekładane są terminy przelania odszkodowania. Rodzice nie otrzymali do tej pory zasądzonego im rok temu odszkodowania, nadal są zapewniani że już lada moment otrzymają swoje pieniądze które sądownie zasądzone były im rok temu. Po kolejnych interwencjach rodziców w centrum Euco w zeszłym tygodniu twierdzono że przelew odbędzie się w poprzednią środę gdyż ktoś jest na zastępstwie, później były problemy z księgowa, teraz znów twierdzą iż muszą porozmawiać z Panem prezesem itp od tygodni kontaktu brak. Za każdym razem rodzice są zbywani i zapewniani o tym że już na dniach zostanie przelew wykonany. I tak od roku ... Ze względu na rażące niekompetencje firmy Euco z Legnicy poinformowaliśmy różnych reporterów telewizyjnych, min P. Małgorzatę reporterkę wrześniowego wydania reportażu który ukazał się kilka dni temu(odnośnie Euco pt "wywalczyli odszkodowanie pieniędzy nie ma", radzę też obejrzeć materiał Uwagi Tvn o praktykach euco) Interwencji na Polsacie kolejnym krokiem jest złożenie zawiadomienia w prokuraturze odnośnie możliwości popełnienia przestępstwa. 

Że względu na blokowanie, usuwanie i ukrywanie komentarzy pokrzywdzeni klienci którzy nie dostali swojego odszkodowania zmuszeni są pisać na Facebooku swoje negatywne opinie, wystarczy wpisać w facebooku w wyszukiwarce"euco legnica" zjechać w dół i przeczytać kilka opini klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×