Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fewjfcewkj

nie lubie i nie cierpie pracowac:/ wolalabym byc kura domowa

Polecane posty

Gość fewjfcewkj

nie mam ochoty na kontakt z ludzmi nie lubie ich wstawanie na 5 do pracy to dla mnie koszmar po calym dniu boli mnie cholernie glowa zazdroszcze kobietom co ne musza pracowac ja zdechne w tej pracy do 67 lat;/ bez wytchnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
wspołczuje, ja nie pracuje i wcale bym nie chciała, zycie w pospiechu i stresie mnie przeraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewjfcewkj
nienawidze pospiechu w tej cholernej pracy nawet sika sie na czas jezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reerrertrtrt
a gdzie pracujesz i ile zarabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewjfcewkj
/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewjfcewkj
w sklepie i malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj racja racja
Ja może nie tyle nie lubię co nawet lubię, ale bardziej lubię swoje hobby. Siedząc w domu i zajmując się dzieckiem (o ile dom nieduży i dziecko zdrowe) przy dobrej organizacji ma się kuuuupę czasu wolnego na siebie, na hobby, na opiertalanie :) Niestety musiałam wrócić do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubie pracowac, chociaz prace mam okropna, ale lubie kontakt z ludzmi ;) Niedlugo wezme do tej pory niewykorzystany macierzynski i skocze na uniwerek zeby doszlifowac jezyk, potem chce rozpoczac studia ale juz teraz wiem, ze bede za tymi moimi staruszkami tesknic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psie klocki
uwierz ze zbrzydnie ci siedzenie w domu i zapragniesz isc do pracy by miec swoj grosz a jie proisc sie meza i zyc na jeog garnuszku, no chyba ze Ty z tych bez godnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pielegniarstwo. Tu gdzie mieszkam jest duze zapotrzebowanie. Ostatnio nasciagali pielegniarek z Grecji i Portugalii ale z tego co slyszalam nie idzie im jakos. Za duza bariera jezykowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie znalazłam pracę, którą mogę robić w domu loguję się do systemu redakcyjnego, robię tyle tłumaczeń na ile mam ochotę i też tyle dostaję pieniędzy ile zrobię polecam tym, którym nie chce się pylać rano do pracy lub też lubią nienormowany czas pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewjfcewkj
ttlumaczenia jezykowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffggghghghhhg
jakie ty robisz tlumaczenia jak ty nawet pisac po polsku nie umiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiem pisać po polsku bardzo trafna diagnoza na podstawie jednej wypowiedzi na forum brawo kolejna MĄDRA, która wie wszystko najlepiej i leczy kompleksy ocenianiem innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhgf
ja siedzę w domu i nie narzekam. nie ma pracy i w zasadzie nie chce mi się pracować. na brak kontaktu z ludźmi takze nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce grzecznie spytac
nie chce nikogo atakować, tylko grzecznie i kulturalnie pytam z czego wy zyjecie jak nie pracujecie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TEŻ pracuję
z ludżmi i czasem mam ich dość a jak pomyślę że mam pracować do 67 lat to modlę się o szybką nagłą śmierć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uwielbaim spać czytać i zwierzęta kocham a muszę wstawać wcześnei i użerać się z ludzmi których czasem nienawidzę, bo potrafią być męczący marudzący i toxyczni !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TEŻ pracuję
czasem zazdroszczę takim kobietom które maż utrzymuje a one nic nie robią .... choć zawsze myślałam że jestem feministką .....ale moja praca zawodowa czasem mnie dobija totalnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewjfcewkj
Czyli daj Boze nie dozyc 67:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marna prowokatorka z ciebie
ciesz sie ze masz prace glupia leniwa pisdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mop z wiadra
tez tak mam, nie cierpie praCY i nie chce pracowac, chce byc w domu! praca to wyzysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirulina
Wykonuję pracę polegającą na prowadzeniu szkoleń grupowych oraz indywidualnych rozmów z klientami.Robię to już 7 lat i przyznam się, ze moja praca odbija się na moim zdrowiu psychicznym. męczę się w kontaktach z ludźmi ( tak tylko wewnętrzenie, na zewnątrz nic po mnie nie widać) jednak w moim grajdołu to praca prestiżowa i trudno mi z niej zrezygnować. Do tego nie mogę pozwolić sobie na bycie bezrobotną bo mam dziecko i kredyt mieszkaniowy. Po urodzeniu dziecka zaraz wróciłam do pracy, dziecko w żłobku...ciągle łapiące jakieś infekcje....byłam rozdarta, że nie mogę być z nim wdomu żeby było zdrowe....i tak dorobiłam się silnej nerwicy. Moje życie to ciągła gonitwa, stres............zazdroszczę tym kobietom które mogę być z dziećmi w domu ( tak do 3 roku )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianaswegopana
też nienawidzę swojej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dswfefrdefg
to nie ejst tak ze jak zon a nie rpacuje to nic nie robi, w domu jest mnostwo rzeczy do zrobieniaa jelsi ma sie dzieci to jzu w ogole nie ma co marzyc o powrocie do pracy , poza tym dzieciom trzeba poswiecic czas a nie splodzic i oddac do instytucji na wychowanie - to juz w ogole pomylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja pracuję od 19
roku życia ( pewnie takich osoób jest więcej :) ). W pracy jak w pracy są gorsze i lepsze dni.Obecnie mam samodzielne stanowisko,nie mam kłopotów finansowych (jeszce niedawno byłam w dołku ) i uważam że praca dała mi niezależność finansową.Niezależność dał mi też samochód ;) Kupuję to na co mam ochotę (oczywiście w granicach rozsądku i możliwości,nie mam problemów z przemieszczaniem się :) A teraz jeszcze 😘...:) Nie wiemy jakie niespodzianki szykuje dla nas życie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie pracowałam i nie zami
Ja nie pracuję i nie zamierzam. Mąż dosyć zarabia, pracuje w niemczech, a ja jestem w domu z córką 5 letnią. Zajmuje się nią, domem, i nie mam potrzeby pójścia do pracy. Bo i po co? siedzieć od 8 do 17 w jakimś sklepie za 1000 zł? Dajcie spokój... Mąż nigdy nie mówił żebym szła do pracy, wręcz zawsze mówił że nigy nie bede musiała pracować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 22 lata i od 18 roku życia pracuję. Nie wyobrażam sobie siedzieć w domu. Bezczynność jest bardzo męcząca. Jeszcze jak ktoś ma dzieci to może i dobrze posiedzieć dopóki dziecko nie pójdzie to przedszkola,ale nie dłużej... Nie planuję dzieci jeszcze, na chwilę obecną na 100% szybko wróciłabym do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LCMNSLK
dlaczego wy od razu myślicie ze jak ktos nie pracuje to sie nudzi i siedzi w domu? Co za ograniczenie umysłowe :O Jest tyle zajęć, że można sobie wypełnić dzień od świtu do nocy (i nie mam na myśli wychowywanie dziecka). Ja nie pracowałam ostatnio przez 3 miesiace to nie miałam na nic czasu, codziennie chodziłam na fitness i siłownię do tego kurs angielskiego i zdrowego gotowania, pozwiedzalam trochę i wreszcie pojechałam tam gdzie normalnie mi sie nie chciało, bo wracałam psychicznie wyczerpana po pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da się nie pracować i żyć tak aktywnie jak opisałaś kilka lat pod rząd;/ z nudy człowiek umrze... Praca nawet na pół etatu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×