Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fewjfcewkj

nie lubie i nie cierpie pracowac:/ wolalabym byc kura domowa

Polecane posty

Gość oijhgvcxdfgh
Współczuje kobietom,że musza chodzić do pracy za marne grosze bo ich mężczyźni nie umieją zarobić na godziwe utrzymanie rodziny i domu. KObieta powinna siedziec w domu ,a nie w jakiś marketach za 1000zł zapierdalać, dzwigać,użerać się z pojebanymi klientami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oijhgvcxdfgh
Ej Jaśmina ty to nie jesteś czasem ta co założyła topik o tym,że lubisz jak Twój facet pali podczas seksu? A ty sama nie palisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porio
to jakas wariatka nawiedzona,wypisuje tu głupoty od dłuższego czasu,mam schize tak jak owaca boza,albo to ta sama osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oijhgvcxdfgh
o uciekla bo wstydzi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fenomenalne, muchy bym nie skrzywdziła a ludzie mnie z reguły mają za niezłą żmiję:D Czemu zawdzięczam skupienie się Twoje na mojej osobie?:) Coś Ci zrobiłam, ? Zaglądam tu ''od święta'', tylko pod jednym nickiem, niewiele tematów założyłam, ... Nie jestem znana na kafe. Odpuść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porio
odpuść sobie sama,albo idz do psychiatry,lepiej zrobisz niz wypisując tutaj swoje głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oijhgvcxdfgh
ty jaśmina wypierdalaj na reotyczny ze swoimi fetyszami o paleniu. Zreszta ładnie masz w głowie nasrane podniecac się takim czymś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakak
"siedzi w domu", "kura domowa" - tak o nas mówią chyba te kobiety, które muszą pracować. Jakie "siedzi w domu"? - wszystkie weekendy, wakacje , ferie jestem gotowa do wyjazdu, oprócz tego na co dzień też z domu wychodzę na prawdę do przyjaciółek, do klubu z psem na spacer, z mężem. "kura Domowa" hmmmm.... życzę wam, pracujące panie, abyście wszystkie tak wyglądały jak niektóre "kury domowe" - uczesane, ubrane, umalowane, WYPOCZĘTE, uśmiechnięte i zapewniam was nie znudzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem za młoda na takie życie, może kiedyś:) Więcej widzę pracujacych i szczęśliwych kobiet niż zadbanych housewiferek;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca to tragiczna koniecznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się ktoś urodził śmierdzącym gnojem to pewnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dom to azyl a praca to koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piszcie ludzie na ten temat . Autorka ma zryty beret i caly czas zaklada ten temat , pracujace kontra kury domowe i caly czas pitoli o 1000 zl i pracy na kasie ( wg autorki kobiety tylko na kasie pracuja - biedaczka niedouczona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet po studiach mozna trafic do g***ainej pracy - za grosz e-lepiej byc kura domowa w swym domu królowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
królowe z miotłami i garami- dawno tak się nie uśmiałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w pracy kobieta to jest na ogól malo zarabiajacym popychadlem poza tymi kobietami na kierowniczych stnnowiskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wszystkie kobiety pracujace są popychadłami i podnóżkami, upodlone do granic czlowieczeństwa w swoich robotach za 1000 zł/mc buahahahaha ;) Ludzie ogarnijcie się ,jesli w swoim otoczeniu macie tylko takie przykłady to ja wam wspolczuję bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszystkie ale ogromna wiekszosc kobiet pracujacych wykonuje gównianą prace za nędzna place

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie dlatego, że większość kobiet zajmujących się dziećmi nie ma na tyle pieniędzy (bo nie pracują a mąż aż tak dużo nie zarabia) aby udać się do kosmetyczki czy na kurs i mało zaparcia, aby same coś kreatywnego zrobić i tracą ten czas na pierdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta w swym domu króluje a w pracy jest traktowana jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka rzuciła studia na 3 roku, wyszła za mąż, urodziła dziecko, teraz jest już drugi raz w ciąży nie pracuje bo jej mąż ma własną firmę jej się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie jest wyzyskiwana wyrobnica za grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka

ja miałam 7 miesięcy bezrobocia i jaki to był błogosławony czas-wreszcie mogłam zająć się tym na co mi robota zabierała czas...niestety znowu pracuję i mam szczerze dosyć!!!Znowu pogoń, moje hobby to teraz bieganie za tramwajami, autobusami, potrafię beczec w autobusie, ludzie się gapią...ehhh...nie da się pracować na etacie i jeszcze miec czas na swoje zainteresowania, dla rodziny, znajomych i jeszcze porządnie zjesc i się wyspać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×