Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
aa_nk_aa

Lekarz medycyny estetycznej Warszawa - kogo polecacie?

Polecane posty

W Warszawie jest dużo  gabinetów zajmujących się medycyną estetyczną, ale faktycznie Magiczna Klinika wyróżnia się. Regularnie chodzę do nich na modelowanie ust. Mam pełne zaufanie, bo wszystkie osoby wykonujące tam zabiegi, to lekarze. Do tego każda wizyta poprzedzona jest bezpłatną konsultacją. To ważne moim zdaniem.

Doktora Migałę z Klinik Sfera 🙂 Świetny specjalista, doświadczony i kompetentny. Robiłam u niego kilka różnych zabiegów i za każdym razem byłam naprawdę bardzo zadowolona 🙂 Polecam się udać na konsultację, jest darmowa. 

Edzia, a co możesz powiedzieć o zabiegu modelowania ust? Bo ja też mieszkam pod Warszawą, więc najbliższy oddział Magicznej Kliniki mam w Warszawie. Boję się, że zabieg może boleć, ale chciałabym powiększyć usta, bo mam strasznie wąskie. Taki zabieg pewnie pomógłby na moje kompleksy.

Modelowanie ust to super zabieg. W Magicznej Klinice wykorzystują dobrej jakości kwas hialuronowy. Na szczęście pani doktor wiedziała, jak zrobić zabieg, żeby usta nie były sztucznie napompowane. Moje usta są pełne, ale nie jak u glonojada. Nie spodziewałam się, że zabieg będzie praktycznie bezbolesny, czułam tylko lekkie mrowienie, to tyle.

Ja polecam Unident Union co prawda nie jest to klinika w Warszawie a we Wrocławiu ale jeśli chodzi o zęby to chyba najlepsza klinika w Polsce 

Zdecydowanie polecam klinikę Kaczyńscy Clinic nie tylko za wybór zabiegów, ale przede wszystkim za ich kameralność i ciepło, które bije od lekarzy. Dla mnie najważniejsze było to, by ktoś mnie posłuchał i by znalazł skuteczne rozwiązanie moich problemów z kolorytem i kondycją skóry. Tutaj znalazłam wsparcie, jakiego potrzebowałam.

Doktor Szczepańska z AME na Ursynowie. To lekarz z ogromnym doświadczeniem, wiedzą oraz... wyczuciem estetyki, co tez jest mega ważne :) Ja ostatnio byłam na niciach u pani doktor. Zrobiła dokładnie tak jak chciałam: efekt jest widoczny, ale nieprzesadzony. Rysy zostały bardziej podkreślone, ale nie zmienione i wciąz wyglądam jak ja :)

Jak zależy Wam na niskiej cenie zabiegów medycyny estetycznej to warto zajrzeć do Magicznej Kliniki, tam znajdziecie zabiegi w dobrych cenach. Powiększanie ust, wygładzanie zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego, botoksu, zabiegi bursztynowe, nici PDO, bardzo skuteczne zabiegi, a ceny stosunkowo niskie.

W Warszawie przyjmują przy Plac Konstytucji 3 lok 60, gabinet się nazywa Kos-Med.  Bardzo dobre ceny, rzeczywiście dużo lepsze, niż stacjonarnie, botoks za niecałe 300 złotych, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym 500-600 złotych. To się po prostu opłaca.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować