Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiktoria1408

OCET JABŁKOWY

Polecane posty

Czy to prawda, że jak będę pic jedna łyżeczkę octu jabłkowego to pomoże mi schudnąć? Dodam ze zdrowo się odżywiam i ćwiczę kilka razy w tygodniu po godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nela123456789
nie pij! to jest świństwo ! nie dość, że jest bardzo okropny w smaku to efekt jo-jo murowany! wiem to z własnej autopsji. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nela123456789
plus możesz się nabawić anemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygwiazdowo górne
a ja z cudzej autopsji słyszałam ze niezły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerośnięty banan
Piję kupiony w rossmanie. Nazywa się enerBio http://www.rossnet.pl/Produkt/EnerBio-Ocet-jablkowy-750-ml,106015 Wiesz ludzie słysząc już samo słowo ocet myślą o spirytusowym. Ten jest naturalnym z jabłek. Gdzieś miałam przepis jak samemu zrobić, ale trochę roboty z tym jest, więc wole kupić. Piję z przerwami od pół roku. Schudłam 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja waze 90 kg. Przez ostatnie 2 lata przytylam prawie 20 kg. Chce je zrzucic zanim zajde w ciaze i wogole nie chce wygladac jak wieloryb. Zle sie z tym czuje. Czytalam na forach rozne opinie i 90% kobiet potwierdza jego skutecznosc. Czy ocet jablkowy KAMISA moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamisa chyba nie, z Rossmana
jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgdf
nalepszy jest taki metny jest naturalny ja kupiłam niemiecki w sklepie ze zdrowa zywnoscia troche drozsszy bo 16 zl za 750 ml ale wiem co pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyJoy
Ja wolę winny, no ale to już zależy od gustów :) na pewno nie zaszkodzi :) ćw najważniejsze, polecam te z tej stronki: http://toster.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgdf
od samego p;icia sie nie chudnie do tego dieta i mnie np zmniejsza apetyt i to duzo wiec jem mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgdf
od samego p;icia sie nie chudnie do tego dieta i mnie np zmniejsza apetyt i to duzo wiec jem mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×