Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Weselniczka 21.09.2013

Stół wiejski

Polecane posty

nie zamawialismy bo było 6 dań gorących i nie bylo sensu brac jeszcze stołu wiejskiego skoro i tak jedzenia bylo duzo i dużo zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieskia
ja wlasnie nie wiem czy brac, na mojej sali chca 1500 zl za stol na wesele dla 70 gosci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my płaciliśmy
250 za stół dla 30 osób (mieliśmy małe przyjęcie). Normalnie kosztował 500 zł i był kalkulowany na 70 osób. 1500 to strasznie drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my płaciliśmy
I o ile na stołach zostało dużo jedzenia to stół wiejski był pusty zanim przyjęcie się skończyło, a było tam naprawdę dużo jedzenia i bimber ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my płaciliśmy
A na ile osób macie wesele/na ile osób jest sala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
nie zawsze stół wiejski pasuje do sali,do mojej nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no idac tropem dorociczki
to mysle weselniczko ze nie bedziesz miala na stolach "wiejskich"dan, typu schaboszczak,bigos, tylko dania wykwintne pasujące do eleganckiej sali? Na mojej sali np nie ma takiego tradycyjnego stołu wiejskiego jest jakby w takiej hmmm komodzie no dziwnie to nazwać pasujący stylem do sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schaboszczaka i bigosu faktycznie nie będzie, ale masz rację, że będą też dania staropolskie. Myślę, że jeśli zdecydujemy się wydać tę kasę to podpytamy o to, o czym piszesz - jak jest ten stół serwowany. Pewnie jest tak jak u Ciebie, że zatroszczyli się, żeby stół pasował do całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no idac tropem dorociczki
No tak tak, dla przykładu podałam ten bigos wiadomo;) zrozumiałaś o co mi chodziło i super, jeśli jednak będziecie go chcieli to warto zapytać jak to wygląda. Ja mam stół w cenie więc o tyle dobrze, myślę że jakbym miała osobno to raczej bym się nie zdecydowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
skoro masz stół w cenie to znaczy że do sali i ogólnego wystroju sali ten stół pasuje,do mojej sal nie pasuje ,stół wiejski będzie na poprawinach ,bo poprawiny będą w ogrodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy też czy robisz wesele jedno czy dwu dniowe. Na jeden dzień to trochę dużo jedzenia. My zaprosimy około 120 osób, wesele jest jednodniowe i zrezygnowaliśmy ze stołu wiejskiego. Ale na dwa dni byśmy wzięli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×