Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość loti27

jakie perfumy lubicie? zapachy,...

Polecane posty

Gość kusząca kotka ochotka
ja lubie dior, channel, lacoste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila warszawa
Mój facet twierdzi, że zmysłowa jest Woda toaletowa Herbal Garden HB, którą ja pachnę ;-) Nie mnie to oceniać - zapach owocowy, mandarynkowy, długo się utrzymujący, a osobiście... go uwielbiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejuk
Z męskich używałem/używam: Paco Rabanne, Gucci Guilty, Emporio Armani Diamonds, J.Bond 007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mieszkam w austrii
i wreszcie odwazylam sie kupic sobie mojego ukochanego diesla.... ;) wczoraj, polowalam na niego juz z 1,5 roku :D ale zawsze szkoda mi bylo kasy :o a wczoraj stwierdzialm ze trudno, musze je miec :P no i mam :D co prawda mniejsza flaszka, bo tansza :P ale mam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mieszkam w austrii
uwielbiam po prostu, a jaki jest intensywny, w sensie dlugo sie utrzymuje :) i pume jam te rozowa tez uwielbiam :) rowniez wiele pieknych wspomnien mam z tym zapachem.... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karminnnka
Moschino Pink Bouquet pięknie pachną :-) Używam ich stosunkowo niedługo, ale już się do nich przyzwyczaiłam i sobie nie wyobrażam dnia bez tego przyjemnego zapachu :-) A zamawiam je w przystęnej cenie online http://www.perfumeria.pl/p,moschino-pink-bouquet-woda-toaletowa-100ml-spray-80787,29135,1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Engel,Paco rabanne,Biotherm woda(roz,niebieski)-super zapach na lato taki delikatny,dkny itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie chanel mademoiselle, ale kurde co druga laska to ma:o a tak pozatym hugo boss deep red, lancome poeme, gosh she, kiedys strasznie mi sie spodobał zapach z zary, niestety nie mogłam potem dojsc , która to była butelka:o no i kilka dni temu zachorowałam na calvin Klein obsession night. I mam nadzieje, nie niedługo ggo upoluje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lady Milion von Paco Rabane cudowne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karminnnka, perfumeria.pl to nr 1 na rynku, bije na głowę resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka232344
Od pewnego czasu moją ulubioną perfumerią jest Mood Scent Bar, mają tam luksusowe zapachy i bardzo zróżnicowanych nutach, także można coś sobie bez kłopotu dobrać. Są tutaj perfumy, których praktycznie w nigdzie indziej w Polsce nie można dostać np. Comme des Garcons. Można ich odwiedzić osobiście w Warszawie, albo kupować online – moodscentbar.com. Ja dość często tam chodzę na zakupy, zawsze mi dobrze doradzą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrony
Ja przy wyborze perfum ufam innym kobietom, które je już przetestowały. Ładne perfumy zazwyczaj podobają się wszystkim. Mam kilka perfum z tego rankingu i dosłownie KAŻDE są idealne. Zobaczcie sobie na listę najpopularniejszych zapachów. http://matrony.pl/ranking-najpopularniejszych-na-swiecie-perfumy-dla-kobiet/ Ubóstwiam te Burberry i Si !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo duzo ulubionych perfum. Obecnie najukochanszy zapach to Lolita Lempicka chociaz dla wielu zdecydowanie za slodki. Wybralam go na stronie www.zapachowiec.pl przez nazwe i okazal sie strzalem w dziesiatke; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym budżecie kupisz parę fajnych odpowiedników z np zapachowiec.pl ja tam namiętnie dla całej rodziny kupuję perfumy i jeszcze nikt nie był niezadowolony. Jest całe multum fajnych perfum. Wystarczy, że wejdziesz na listę i zobaczysz który jest najlepszy dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna81
ja lubię bardzo delikatne różane zapachy. Często robię zakupy w tym sklepie http://mania-perfum.pl/ . mają mnóstwo ciekawych ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuje z perfumerii internetowej www.zapachowiec.pl odpowiedniki perfum. Często zmieniam zapachy,ale najbardziej urzekł mnie Chanel Mademoiselle! Elegancki kwiatowy zapach,świetnie się utrzymuje,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ostatnia miłośc (od grudnia) Lancome La vie est belle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjny zapach dla zwolenniczek zapachów kwiatowych to Chloe - Eau de Perfum oraz Chanel - Mademoiselle. Ja uwielbiam delikatne świeże zapachy więc mogę także polecić Versace - Crystal Noir, Giorgio Armani - Emporo oraz Priscilla Presley - Indian Summer. Perfumy kupuję zawsze na goia.pl i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Calvin Klein Euphoria jest cudowny. Świeży a zarazem intensywny. W bardzo atrakcyjnych cenach wychodzi na zapachowiec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loti27 - najlepiej kupować na zapachowiec.pl, wybór ogromny, a są rewelacyjne! / a o do tego jakie lubię najbardziej zapachy to słodkie np. Yves Saint-Laurent -> Opium albo Hugo Boss - Orange :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię wiele perfum, ale do moich ulubionych na jesień zaliczyć można: Cerutti - 1881, Thierry Mugler - Alien, Chanel - Mademoiselle. Zamawiam na zapachowiec.pl bo są trwałe i w dobrej cenie, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jesień wybieram Christian Dior - Addict ale mam w swojej kolekcji jeszcze kilka innych. A wśród nich zarówno świeże jak i słodkie, a używam w zależności od okazji. Wszystkie zakupiona na goia.pl i polecam tę rozlewnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się najbardziej podobają Lacoste - Pour Famme, zamawiam na goia.pl i szczerze polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cacharel - Amor Amor, Moschino - I love love czy Yves Saint-Laurent - Black Opium to tylko niektóre z moich ulubionych. Duży wybór zapachów jest na zapachowiec.pl gdzie zaopatruję się w perfumy od dawna i jestem z nich bardzo zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje ulubione perfumy to Versace - Crystal Noir z galeriazapachow.pl. Kupuję od dawna i jest godny polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perfumy w atrakcyjnych cenach kupuję na zapachowiec.pl. W gronie moich ulubionych są m.in.: Paco Rabanne - Olympea, Hugo Boss - Orange ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×