Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarny Rycerz

Czy to prawda, że czasami kobiety nie noszą bielizny, jak mają sukienki/tuniki?

Polecane posty

Gość gość aldona
Poza ty bielizna ma różne przeznaczenie i nie zawsze przeszkadza a traktowana jest jako ozdoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze mam majteczki, ale nie wiem jak długo :p Zapraszam: http://skfb.pl/5p2yn Tylko poważni panowie, bez gimby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja często nie noszę, a latem to już notorycznie...uwielbiam to...zwiewna sukienka, brak majteczek-to nieźle działa, kipię wtedy sexapilem i mam swój sekrecik..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się chodzi bez gaci, to czasami ma się ciekawe przygody. Ja też mam ich kilka. Oto jedna z nich: W majowe gorące popołudnie kąpałem się nago w jeziorze. Gdy już wychodziłem z wody, na plażę przyszła staruszka po osiemdziesiątce przy kijku. Zatrzmała się w połowie drogi i zaczęła mnie obserwować. Facet, który z nią przyszedł, chyba jej syn był sporo młodszy, przeszedł na drugą stronę plaży i bez słowa zajoł miejsce. Gdy się wytarłem i wysuszyłem na wietrze, założyłem koszulę i w rozpiętej koszuli z gołym pinolem przeszedłem tuż obok niej do samochodu. Staruszka wsparta na kijku ani drgnęła i nawet mnie nie opluła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw facet namawiał mnie na chodzenie bez stanika - w lecie na wyjazdach nawet do cienkich, jednowarstwowych sukienek. Szybko się z tym oswoiłam i nawet polubiłam wywierane przeze mnie wrażenie - mam niewielki biust, więc jest to i praktyczne i estetyczne. Kiedyś z przekory nie założyłam też majtek, ale sukienka była poniżej kolan. Jak mój facet się dowiedział to dosłownie zwariował z ekscytacji. Od tego czasu ciągle chciał, żebym nie zakładała żadnej bielizny i nosiła coraz krótsze sukienki. Oczywiście najpierw mnie to krępowało, ale z czasem dostrzegłam zalety - w każdym razie uznanie i na maksa zainteresowanie mojego faceta - na wszystkich wyjściach i imprezach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bez bielizny. Gdy idziemy na seks do znajomych wymieniając się facetami to mam zawsze czerwone buty i sukienkę bez niczego pod spodem po prostu opiera mnie czy mąż znajomą o stół i wchodzi w ciepke dość energicznie a druga para pieszczac się przygotowuje się podniecające widokiem i jekami kochającej się tamtej pary.Z życia trzeba korzystać póki jesteśmy młodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np. zapomniałam już co to są majtki ;) Namówiła mnie do tego koleżanka, pewnego razu przyszła do mnie latrm w tuniczce a wieszałam akurat pranie postanowiła mi pomóc i schyliła się po spinacze. Zauważyłam że nie ma majtasków ale głupio mi było zapytać czemu nie ma. Ale pewnego wieczoru umówiłyśmy się na wino no i po kilku lampkach stałam się śmielsza i zapytałam ;) Powiedziała mi że już 2 lata nie nosi. Namówiła mnie na to samo. Na początku czułam się dziwnie jak chodziłam po domu bez majteczek, ale stopniowo się przyzwyczajałam, potem rundka w koło bloku spacer do pobliskiego sklepu, a teraz od ok 15 lat nie noszę majtek wogóle, i w niczym mi to nie przeszkadza, tunika, legginsy czy mini, jeansy tak samo w krótkich spodenkach też i jest mi z tym dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko. Moja żonka nawet jeździ na rowerze bez majtek i to w mini. Chyba nie zdarzyło się, żeby ktoś podejrzał. No chyba, że ona tego chce :-) Czasem tak robi, żeby mnie rozpalić :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latem fajnie, miałam przygodę, jak poszłam w mini nad jeziorko i schyliłam się bo mi klucze wypadły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak latem chodzę, lubię jak mnie faceci podglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo kobiety zdrowie najważniejsze ,a chodzenie bez majtek temu sprzyja .Nie wspomnę o facetach gdy pozwolicie by zobaczył ze nie macie majtek krew zaczyna szybciej krążyć i robicie dla zdrowia faceta więcej niż lekarz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lescie jak ide na randke i jestem pewna ze ciipcia bedzie urzywana to ide bez bielizny zeby byc bylo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta lecz moja dziewczyna się podnieca gdy jedziemy schodami ruchomymi i niektórzy się gapią. Wiadomo latem i powinna być wygolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam jak cieply wiaterek wleci pod sukienke i sliznie sie po mojej pisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 30 lat i nie chodze w majtkach po domu ja i mój mąż nie chodzimy w majtkach bo jest to normalne a nawet corka 11 lat tez chodzi nago bez majtek jedynie zak£adamy ja gdzieś wychodzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris

Ja mam 30lat od ponad 10sieciu lat nie noszę majtek i stanika (zima,lato).Nawet dodczas owulacji nie noszę majtek i wcale mi to nie przeszkadza częściej się podmywam w tych dniach.od 5 lat jestem mężatką mój mąż też nie nosi majtek.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Doris napisał:

Ja mam 30lat od ponad 10sieciu lat nie noszę majtek i stanika (zima,lato).Nawet dodczas owulacji nie noszę majtek i wcale mi to nie przeszkadza częściej się podmywam w tych dniach.od 5 lat jestem mężatką mój mąż też nie nosi majtek.pozdrawiam.

 Wcale mu się nie dziwię że facet nie chce chodzić w majtkach, jakie byś mu zafundowała z koronkami? Atłasowe? Stringi? Faceci raczej chodzą w spodenkach slipach (mało który) i bokserkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga

Jasne jasne. Połowa wpisów tutaj to podszywy. Jak się chodzi bez majtek, to kapie po nogach, albo brudzi ...enkę gdy siadacie. Chcielibyście chodzić z mokrą plamą na dupie? Tak więc nakręcajcie się dalej tą fikcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
46 minut temu, Gość gaga napisał:

Jasne jasne. Połowa wpisów tutaj to podszywy. Jak się chodzi bez majtek, to kapie po nogach, albo brudzi ...enkę gdy siadacie. Chcielibyście chodzić z mokrą plamą na dupie? Tak więc nakręcajcie się dalej tą fikcją.

To zależy, ty masz ciągle mokrą cipcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris

Mam 40 lat jestem mężatką,mam 20sto letnią córkę i ona tego nie rozumie że chodze bez majtek i stanika.Kiedys ją namowilam by spróbowała pójść bez majtek i stanika tylko w samej ...ence do sklepu.Kiedy wróciła ze sklepu zapytała mnie czy moglybysmy pochodzić chwilę nago po domu zgodziłam się.Teraz obie chodzimy z gołymi cycorami i cipkami,kompiemy się razem  nawet golimy sobie Cipki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Ja chodzę bez majtek do wikarego, ten to ma radoche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda, a latam nawet bardzo często;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W domu często, a na wyjazdach urlopowych standard - poranny prysznic, tunika na gołe ciało i tak normalnie w domu funkcjonuję do czasu jakiegoś wyjścia. W lecie to tak wychodzę nawet do sklepu bliziutko - jak mi czegoś potrzeba. Tak jest i praktyczniej i przyjemniej, lubię wywierać wrażenie zgrabnym seksownym ciałem. Po to dbam o siebie - dieta i ruch, żeby mieć satysfakcję z pokazywania efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam
Dnia 2.05.2019 o 05:41, Gość Doris napisał:

Mam 40 lat jestem mężatką,mam 20sto letnią córkę i ona tego nie rozumie że chodze bez majtek i stanika.Kiedys ją namowilam by spróbowała pójść bez majtek i stanika tylko w samej ...ence do sklepu.Kiedy wróciła ze sklepu zapytała mnie czy moglybysmy pochodzić chwilę nago po domu zgodziłam się.Teraz obie chodzimy z gołymi cycorami i cipkami,kompiemy się razem  nawet golimy sobie Cipki.

Osobistego, autentycznego fryzjera nie potrzebujecie? Nie jestem sknerusem, chętnie od obu pań zapłatę przyjmę w naturze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc jestem

Tak to prawda. Nigdy nie nosze majtek ani stanika. Śpie nago, a jak wstane i nigdzie nie idę, po prostu chodzę nago, tak jak mój facet. Jak jest gorąco ubiore ...enkę albo spódnicę z bluzką, żeby mi sutki prześwitywały haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milf

W lecie czasami bez majtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

prawda, prawda. Młodość, wyjazd, uprawianie seksu o każdej porze, często w dzień i dalej w kurs, bywa że w plenerze. W takim nastroju uwielbiałam nie mieć nic pod ...enką, niezależnie od jej długości i zwiewności materiału. Po latach super miłe jest przypominanie tamtego nastroju stylem ubrania. Dlatego znakiem rozpoznawczym dobrego nastroju na wyjazdach jest brak bielizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×