Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dv f g gr

Czy to normalne, ze 6 dni po porodzie wraca się do pracy

Polecane posty

Gość dv f g gr

pytam serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dv f g gr
znam taka jedną co własnie jest 6 dzien po porodzie a juz pracuje...co prawda w domu ale pisze maile, dzwoni, załatwia itp to normalne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, ale dlaczego tak Cię to tak zastanawia ? Ja bym tak pewnie nie chciała, ale skoro chce/musi, nie wiem, nie znam jej sytuacji i co nią kieruję, moze dziecko ciągle śpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś może pracować w domu, ma nienormowany czas pracy i wiadomo jest, że jego nieobecność będzie wielkim problemem dla firmy, a i on sam... ona :) chce pracować, to nie ma w tym nic nienormalnego... tylko na pewno jest mimo wszystko trudno z początku wszystko ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ! Terenia !
Autorko, lepiej zajmij się sobą, a nie po nocy tu wypisujesz o jakichś swoich znajomych, widocznie kobieta lubi coś robić, i nie jest takim obibokiem i nudziara, żeby na forum opisywać innych ludzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cos taka madra
a moze chcialas wskoczyc na jej pozycje a tu cie zaskoczyla i tak od razu wrocila do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w niecale
Ja w niecale 24 h po porodzie wysprzatalam na blysk caly dom. Porod mialam leciutki, na drugi dzien bylo jakby nigdy nic. Jesli ma grzeczna dzidzie i miala latwy porod ze moze usiedziec na doopie to czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 2 tygodnie po cc
tez musialam wszystko pozalatwiac. Mam niewdzieczny zawod i pracowalam cala ciaze, przed pojsciem na macierzynski musialam oddac wiele spraw i popuzupelniac dokumenty. Jako, ze przed porodem nie uporalam sie z tym to musialam po. Nic wiec w tym dziwnego nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaKraka
Jeżeli pracuje w domu, widocznie ma na to czas- co w tym dziwnego? Jakbym miała taką pracę, też bym pewnie wróciła. No i albo jest zaangażowana i na pracy jej zależy, albo nie ma umowy (a więc i zasiłku) i potrzebuje kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam do pracy 2 dni po porodzie No,niestety czasem tak jest,że zobowiązania nie zaczekają kilku miesięcy. Miałam swój gabinet. Dziecko spało w foteliku z przerwami na jedzenie a ja pracowałam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghhgvcdcxd
To jest chore. Tylko debilki wrócą pare dni po porodzie do roboty. Nikt normalny tego nie zrobi. Nie ma czego tu podziwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pracuje w domu to co w tym złego? Przecież wtedy na pewno nie robi tego kosztem dziecka. Maluch śpi a Ona wtedy pewnie wykonuje obowiązki zawodowe. A jak ma jeszcze takiego noworodka, że tylko je i śpi to na pewno ma czas na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widze w tym nic
Nienormalnego o ile tej osobie to nie przeszkadza i tak pasuje. Nie kazdy pracuje na etacie i ma stala wyplate. Niektorzy maja firmy i od ich pracy zaleza zyski. Albo po prostu praca nie wyglada tak,ze musza stanac o 7 i tyrac do 15. Kazdy ma prawo do wlasnego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elekeac
no najlepiej to 2 dni po porodzie iśc na kase do marketu zapierdalać,albo na taśme do fabryki... jesteście żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, w usa np. To normalne np. Mysle, ze w duzej miere to kwestia kulturowa i spolecznoekonomiczna, co jet. Danym spoleczenstwie uznawane za norme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja kocham tą kafe. KAŻDA kobieta która pracuje musi być zatrudniona w markecie albo przy taśmie produkcyjnej. Przy noworodku, jeżeli jest spokojny, jest masa czasu. Połowa zaraz po porodzie zasiadła do kafe i było ok, ale jak ktoś wysłał @ słuzbowego to już wyrodna matka. Straszne. Skoro ma na to czas i chęci to co w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadam na temat
nie, nie jest to normalne po cos zostaly ustalone : 1. pológ, ktory trwa 6 tygodni i jest to czas dla organizmu kobiety 2. urlop macierzynski- ktory trwa 5 miesiecy ? i jest to czas dla dziecka.. debilstwo, ktore tutaj sie opisuje jako "normalna sprawe dla super matek-pracownic"- powrot do pracy w pierwszych dniach po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arszenika ma racje
autrorka od razu zanaczyla ze ta osoba pracuje w domu, a wiec pewnie nie wysila sie bardziej niz wy piszac na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z ciekwosci
"mogę wtrącić słówko Wróciłam do pracy 2 dni po porodzie No,niestety czasem tak jest,że zobowiązania nie zaczekają kilku miesięcy. Miałam swój gabinet. Dziecko spało w foteliku z przerwami na jedzenie a ja pracowałam ;P" po co ci tyle dzieci skoro 2 dni po porodzie lecisz do roboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja urodzilam w srode
a w poniedzialek wrocilam do pracy:) Mam wlasna firme, na dziecku sie to nie odbilo w zaden sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 godziny po porodzie to sie jest jeszcze na oddziale a nie w domu porzadki robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to nie jest normalne. Znam tylko jedną osobę która wróciła do roboty już po 4 dniach i jest to moja matka. Tylko że ona ma własny biznes i niby musiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga001
Ja bym chyba umarła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą nie można porównać powrotu do pracy osoby, która ma nienormowany czas pracy albo do tego pracuje w domu, do osoby, która do pracy musi wyjść i nie mam jej w domu przez 9 godzin, a do tego np ma pracę fizyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×