Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sexuarium

Książki o skutecznym odchudzaniu

Polecane posty

A ja standardowo polecam to w co wierze czyli Dieta HCG + 500 , oraz " Gotuj zgodnie ze swoją grupą krwi " więcej informacji na temat tych diet znajdziecie tutaj :) www.dietkahcg.pl :) Pozdrowienia dla spamika :D ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie przeczytam coś nowego , więc niech każdy dorzuci coś od siebie :) .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floppi
książki Cie nie odchudzą ;p idz na siłownie a latem biegaj i cała tajemnica odchudzania odkryta :P polecam zestaw ćw z tej stronki: http://toster.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siłka jest ok :) .................a z książek można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy :D................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no z tymi randkami to trochę przegięcie , myślałem że o książkach pogadamy , ja zmykam z tąd ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelass
Całą prawdę o zdrowej diecie da ci książką „Zdrowie bez recepty” Johna A. McDougalla. Autor ma ogromne doświadczenie i każdy poważny wniosek potwierdza autentycznymi badaniami. Nie ma ściemy. On nie promuje określonej diety, ale zupełne przewartościowanie dotychczasowego jadłospisu. Utrata kilogramów to tylko jeden z plusów programu. Myślę, że to najlepsza książka, jaką czytałem w zakresie odżywiania. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipinka11
Polecam "Moje odchudzanie" od Konrada Gaca , kupiłam na promocji w Matrasie. Niezmiennie od wielu lat - najważniejsza dieta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasokol181
Ja nie czytam książek o odchudzaniu jedynie szukam porad na forach;) jem regularnie co 3h, piję 1,5 l wody dziennie , dużo ćwiczę i przyjmuję suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl a o efekty nie trzeba długo prosić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajna

Kuracje solami Schüßlera. - polecam. Kupiłam w empiku wraz z kilkoma innymi książkami i uważam, że warto się z nią zapoznać. W ogóle jest tam sporo książek o tej tematyce, wystarczy poszukać tego, co interesuje cię najbardziej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agg

w Empiku kupiłam jakiś czas temu "Jelita wiedzą lepiej. Jak zrewolucjonizować sposób odżywiania i zmienić od wewnątrz swoje ciało", po przeczytaniu kompletnie inaczej podchodzę do tematu odchudzania, zrewolucjonizowanie odżywiania to podstawa ale i konieczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietetyk oo

Jak polecam Andreasa Moritza oczyszczanie wątroby a póżniej program colovada. Trochę info tutaj http://chomikuj.pl/coralclub

a co to jest colovada zapraszam e mail zainteresowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×