Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Maja1238

ABORCJA

Polecane posty

Gość ufff udało sie

Mi sie udało z Arthrotec bylam w 7tyg i po drugiej dawce w sumie juz bylo po wszystkim wiec nawet trzeciej dawki nie stosowałam. W srode brałam Arthrotec a dzis juz tylko lekkie plamienie i czuje sie dobrze . Jutro zrobie test zobaczymy co pokaze ale mysle ze skoro wyleciały takie jakby dwa skrzepy to z pewnoscia był to zarodek. Zostało mi sie opakowanie tych magicznych tabletek wiec jak ktos potrzebuje to podaje meila parka2830bb@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi pomogł Arthotec

Posiadam skuteczne tabletki wczesnoporonne ktore osobiscie stosowałam jakis czas temu i okazały sie bardzo skuteczne. Jesli jest ktos w trudnej sytuacji to chetnie odsprzedam za cene 250zl. Oceniam skutecznośc tego leku na 100% bynajmiej tak było w moim przypadku. Mi sie udało wiec uda sie i Tobie. Podziele sie doswiadczeniem z przebiegu mojego zabiegu. Lek orginalny posiadam paragon. Justyna 502 427 780.Na zyczenie wysle zdjecie tabletek z dowolnym napisem obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga

Odsprzedam lek wczesnoporonny o nazwie Arthrotec. Stosowałam ten lek sama jakis czas temu bedac w 7tyg.ciazy. Moge powiedziec ze lek uratował mi zycie bo nie mogłaamsobie pozwolic na kolejna ciaze z przyczyn zdrowotnych. Od zabiegu mineło pare dni plamienie w zupelnosci ustało i czuje sie dobrze a przede wszystkim wielka ulge ze sie udało. Jesli jest ktos w trudnej sytuacji i potrzebuje ten lek to chetnie odsprzedam za 250zł oraz podziele sie dowiadczeniem z zabiegu. Ponizej załaczam zdjecie tabletek orginalnie zapakowanych w orginalne blistra apteczne w raz z ulotka. Wysyłka lub odbior osobisty. Kontakt 506-801-433 Dagmara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC

ZA TE KILKASET ZŁOTYCH TO WOLE SIE PRZEJCHAC DO CZECH CZY NIEMIEC, TROCHE DROGIE TE TABLETKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jestem po zabiegu w czechach, czuje sie jakbym dostala drugie zycie, polskie prawo jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufff udało sie

dziewczyny ja brałam Arthrotec w 7 tygodniu i wszystko sie udało. Lek zadzialał w 100% i w ten sam dzien doszło do wydalenia zaodka. Dzis jeszcze mam lekkie plemienie ale czuje sie szczcesliwa ze wszystko poszlo po mojej mysli. Stosowałam sam Artkrotec doustnie , genialny lek polecam !!! Julka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 17.07.2019 o 12:31, Gość GOSC napisał:

ZA TE KILKASET ZŁOTYCH TO WOLE SIE PRZEJCHAC DO CZECH CZY NIEMIEC, TROCHE DROGIE TE TABLETKI

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuteczne tabletki

Odsprzedam lek wczesnoporonny o nazwie Arthrotec. Stosowałam ten lek sama jakis czas temu bedac w 7tyg.ciazy. Moge powiedziec ze lek uratował mi zycie bo nie mogłaamsobie pozwolic na kolejna ciaze z przyczyn zdrowotnych. Od zabiegu mineło pare dni plamienie w zupelnosci ustało i czuje sie dobrze a przede wszystkim wielka ulge ze sie udało. Jesli jest ktos w trudnej sytuacji i potrzebuje ten lek to chetnie odsprzedam za 250zł oraz podziele sie dowiadczeniem z zabiegu. Zainteresowanym wysle zdjecie tabletek orginalnie zapakowanych w orginalne blistra apteczne w raz z ulotka. Kontakt 506-801-433 Dagmara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×