Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
eM90

Czym smarować pupkę niemowlaka?

Polecane posty

Gość gość
ja przy każdej zmianei pieluszki stosuje bepanthen, córka nie ma żadnych problemow ze skóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale bzdura, niczym nie trzeba smarować jak nie ma odparzeń. Tylko wyczyścić siuśki czy tam kupę i jak skóra jest ok to pielucha i koniec. Moja miała raz odparzenia, nic nie pomogło ani sudokremy ani inne tego typu tylko wietrzenie pupki i Bepanthen Baby. Ale jak nic się nie dzieje to po co chcesz skórę męczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nie smaruję dziecku pupy bez powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ładować tyle chemii. Ja nie smaruje niczym i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ KTÓRY UŻYWA KREM BAMB
Dnia 21.02.2013 o 13:57, eM90 napisał:

Pancerna za 2 złote to możesz kupić jedynie puste pudełko po Sudocremie :D Sudocrem 400g to koszt niecałe 40 zł.Ryzykowne,może źle to ujęłam ale wszedzie trąbią o tym sudocremie,linomagu itp wychodzi na to ze im drozszy krem tym lepszy a te tanie to do niczego.A ja nie jestem jeszcze 100% mama i na ten temat malo wiem :( dlatego prosze was o pomoc...Czyli kremem bambino moge smarowac pupke a w razie zaczerwien smarowac linomagiem lub sudocremem?

a poza tym krem bambino można użyć do pupy i siusiaka 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej niczym.. no chyba ze jest odparzenie to warto myc pupke wodą z dodatkiem mydłem aleppo shamir ja kupuje go na stronie pachnaca kraina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy dużych odparzeniach np. przy biegunce, stosuje się linomag albo sudocrem, jednak gdy u nas wystąpił problem dużego odparzenia, to w szpitalu dali mi Tormentile. Wtedy nawet nie słyszałam o takim kremie. Co prawda brudzi, bo jest brązowy, ale u nas super się sprawdził. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×