Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość comatosee

Ostatni dzień dni płodnych- ciąża

Polecane posty

Gość comatosee

Witam Mam pytanie do bardziej doświadczonych forumowiczów. Powiedzcie mi, czy prawdopodobieństwo zajścia w ciąże jest normowane tym, w którym dniu płodnym miałoby dojść do ewentualnego zapłodnienia? Mój problem polega na tym, że niestety pomyliłam się w obliczaniu dni płodnych - nie płodnych i niefortunnie w ostatni mój płodny dzień (dzień po owulacji) doszło do wytrysku w pochwie. Jako, że był to ten "ostatni dzień" ryzyko potencjalnej ciąży jest mniejsze czy raczej nie ma to znaczenia ? Pozdrawiam, Comatose.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzynki w czekoladzie
miałam identyczną sytuację i dziś mój synek ma 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się przytulałam z mężem dzień po owu i zobaczymy co z tego wyjdzie, trzeba czekać :D polecam ci tą stronkę ja z niej korzystam i jest super: Tu masz darmową rejestrację: OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=3d1f1c6d58c72ed863b 2c41044f1a54732f91978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża poppy
no ja tez mam synka ale młodszego :) dzień po owu :) to jeszcze zależy czy właściwie określiłaś owulacje, na podstawie czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nam sie nie udalo
A za miesiac tuz przed owu jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×