Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaklopotanamamuska3

problem z przedszkolem. doradzcie

Polecane posty

Gość zaklopotanamamuska3

Chce poslac od wrzesnia core do przedszkola i mam dylemat poniewaz przedszkole NA naszym osiedlu jest otware tylko do godz 13 a ja dopiero od 13 zaczynam prace wiec tak czy siak musze najac opiekunke, ale w tym budynku jest podstawowka wiec potem corka z cala grupa by do niej chodzila i wszystkich znala,jest jeszcze 5km dalej inne przedszkole ktore jest duzej otwarte ale musialabym tracic NA paliwo a przede wszystkim chodzi mi o to ze z tego dalszego przedszkola musialabym PO przedszkolu zapisac dziecko do podsawowki gdzie wszystkie dzieci by sie znaly a ona Jedn a bylaby obca. Boje sie ze potem w szkole bylaby odizolowana i nie zgrala by sie z grupa. Oba przedszkola sa panstwowe czyli teoretycznie bezplatne. Co byscie zrobily NA mom miejscu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkkkkkk
Przedszkole czynne do 13?? Dziwnie, u mnie jest do 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklopotanamamuska3
No niestety:( male osiedle, wiekszosc matek nie pracuje wiec dla mnich to nie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonja sonjewitz
no faktycznie, za to paliwo na przedszkole 5km dalej zapłacisz fortunę :o skoro masz takie dylematy, oznacza to, że msz też kasę na opiekunke - nie zawracaj więc gitary 🖐️ pomyśl tylko o tym, że rodziców, którzy mogą sobie pozwolić na przedszkole do 13 jest niewielu i nie sądzę, aby właśnie z ich dzieci utworzyła się z tego cała klasa w podstawówce później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże, ile spalisz tej benzyny przez 5 km ??? Za opiekunkę będziesz płaciła przez kilka godzin a szkoda ci paru groszy na przejazd 5 km ? To ma być zerówka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklopotanamamuska3
Co roku wszystkie dzieci z przedszkola przechodza do tej samej szkoly, klasy sa bardzo male OK 10 dzieci. Mieszkamy w malym miasteczku, kazdy sie z kazdym zna wiec dobrze wiem ze take jest. NA opiekunke Teraz mnie stac to i od wrzesnia tak bedzie tylko to troche bez sensu dziecko chodzi do przedszkola a nadal ma opiekunke. Z tym paliwem to tak napisalam Bo daleko nie jest ale w przeciwna strone niz mam peace. A tak PO za ty to sad u was tyle goryczy?? Korwa WY wszystko wiecie lepiej.. potrzebuje porady a NA razie zadna z mate mi nie odpowiedzial NA pytanie tylko zarzucacie mi niewiedz!!!! Wspolczuje wamzycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki........,
ile dziecko ma? 5 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklopotanamamuska3
Ma 3 lata ale mysle przyszlosciowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki........,
to zle myslisz kobieto, ja pierdole masz 3 latka i pierdolisz o szkole do ktorej pojdzie za kolejne 3 lata? poyebalo cie?a poza tym przeceniasz umiejetnosci spoleczne 6 latkow, myslisz ze bedzie taki 6 latek analizowac ze tego zna a tamtego nie? wyluzuj wariatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umoś się i przeczytaj jeszcze raz swojego pierwszego post, ciekawe co ty byś odpisała czytając coś takiego. W takim razie do jakiej szkoły pójda dzieci z tego przedszkola oddalonego o 5 km ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ile bedziecie sie widywac dzie
To ILE czasu ty sie bedziesz dziennie z dziekciem widziec? jak mala z rana w przedszkolu, ty od 13 do pracy, bedziesz na sam wieczor...wiec godzine dziennie bedziecie sie widziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ile bedziecie sie widywac dzie
a dzieci z tego przedszkola 5 km dalej to do jakiej szkoly chodzą?? innej juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko! Na Twoim miejscu dałabym dziecko do normalnego przedszkola, chociażby to było i 10 km dalej. Przedszkole ma służyć rozwojowi dziecka, jego umiejętności oraz nabywaniu umiejętności w nawiązywaniu kontaktu z rówieśnikami i tp. Zatem im więcej czasu tam spędza, tym lepiej. Z opiekunką, choć byłaby to złota kobieta będzie się nudziło z każdym dniem bardziej bo 3-latek oraz 4 i 5-latek mają już inne potrzeby. W kwestii nawiązywania kontaktów w szkole to powiem tyle, że dzieci są z natury otwarte i po 1 tygodniu nie będzie już dużej różnicy, a po miesiącu w ogóle jej nie będzie. A jeśli to małe miasteczko i każdy każdego zna, to tym bardziej nie powinnaś się obawiać. Poza tym ile fajnych zajęć zorganizują dzieciom tylko do 13, odliczając czas na posiłek....niewiele. Takie jest moje zdanie. Nie przejmuj się zgryźliwymi komentarzami...olej i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×