Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość evah207

jak urządzić kuchnię

Polecane posty

Gość Malwinaa1
Aby fajnie urządzić kuchnię, to trzeba się sporo napracować. Znalazłam ciekawy artykuł na ten temat: http://1shot.pl/wspaniale-modne-kuchnie/ Można sporo czasu zaoszczędzić na szukanie po omacku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem warto skorzystać z pomocy specjalistów i zafundować sobie meble kuchenne robione na wymiar, ostatnio widziałam takie u koleżanki. Rewelacja, spytałam kto je wykonał dała mi namiary http://meblox.pl przyznam że po obejrzeniu realizacji jestem zdecydowana na powierzenie im wykonania moich mebli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa912
Przejrzyjcie sobie ten sklep https://comitor.pl/ powinien przypaść Wam do gustu. Znajdziecie tam rozdrabniacze do odpadków, solidne zlewozmywaki i wiele innych sprzętów i mebli niezbędnych do dobrej kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mareczek86
Świetną sprawą jeśli chodzi o wystrój kuchni może być kamień dekoracyjny. Bardzo ładnie można go skomponować z pozostałymi elementami takimi jak płytki czy elementy szklane i drewniane. Warto spojrzeć sobie na niektóre aranżacje - https://www.stonemaster.pl/oferta/kamien-do-kuchni/ . Myślę, że takie rozwiązanie wprowadza bardzo fajny klimat do kuchni i sprawia, że zyskuje ona charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam świetną kichnie na wymiar wykonała firma http://www.biendesign.eu/ z Tarnowa i bardzo jesteśmy zadowoleni z ich realizacji. Zabudowa kuchenna jest pojemna, wygodna w użytkowaniu, no i oczywiście ładnie wykonana, bardzo lubię moją nową kuchnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łapcie: www.urzadzone.pl/a/waska-kuchnia-w-ksztalcie-i-i-l-jak-zaprojektowac-i-urzadazic-20093.html# Tu jest praktycznie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayyycz
Nie zapominajmy o porządnym sprzęcie AGD. Ze swojej strony mogę polecić lodówkę firmy Candy, model CMGN 6184, który jest stosunkowo tani, a dzięki temu, że wykonano go ze szkła, prezentuje się nienagannie. Mało tego, został wyposażony w dotykowy wyświetlacz i jest total NO FROST, dzięki czemu wewnątrz nie osiada się szron, a to rzadko spotykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azonti

Jak urządzić kuchnię? Proponuję nie patrzeć na modę, na to co jest na topie, a przemyśleć dokładnie, czego w tej kuchni oczekujemy. Mój brat ma piękną, dużą kuchnię, ale moim zdaniem zupełnie niefunkcjonalną. Nic pod ręką. Wszystko ma być ładnie a nie wygodnie. Jedyne co od niego ściągnęłam gdy robiłam swoją to płyta indukcyjna. Bo u niego się sprawdzała, więc i ja taką mam: Electrolux Flexi Bridge. Całą resztę mam inaczej, ale za to mi gotuje się w mojej świetnie. Wszystko mam pod rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moderna

Dobrze, że wziełaś płytę Electroluxa, bo mają fajnie sprzęty które sa na lata. Akurat też mam ich płytę a niedawno kupiłam okap z serii Hob2Hood czyli zintegrowany z płytą indukcyjną. To dopiero wygodne i praktyczne - skoro takie lubisz rozwiazania to i to powinno Ci przypaśc do gustu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strzałka

a ja też mam Electroluxa ale zmywarkę MaxiFlex z dodatkowym koszem. bardzo przydatna przy dużej rodzinie. Mieszczę wszystko na raz, myje bardzo dobrze bez zacieków i z efektywnym suszeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bastek
Dnia 31.05.2019 o 00:36, Gość moderna napisał:

Dobrze, że wziełaś płytę Electroluxa, bo mają fajnie sprzęty które sa na lata. Akurat też mam ich płytę a niedawno kupiłam okap z serii Hob2Hood czyli zintegrowany z płytą indukcyjną. To dopiero wygodne i praktyczne - skoro takie lubisz rozwiazania to i to powinno Ci przypaśc do gustu. 

Tzn jak to działa ze jest zintegrowany z płytą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balldi

To jest niezłe pytanie. Mnie też ciekawi jak to jest że to się łączy i czy jak coś gotuję to okap wie o tym i się włącza?  Coś takiego w kuchni musi być niezłą wygodą. Mój mąż często gotuje i niestety nigdy nie pamięta o okapie. Najczęściej załącza go dopiero jak już cały zapach rozejdzie się po kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Melon

Meble na wymiar wg mnie jedyna opcja przy małej i nieustawnej kuchni.

https://www.instagram.com/decoroom_eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny zaintrygowałyście mnie tym okapem zintegrowanym z płytą. Ciekawe, że Electrolux coś takiego wymyślił. Ale to się steruje okapem z poziomu płyty czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ograzowa
Dnia 7.06.2019 o 09:26, anka9009 napisał:

Dziewczyny zaintrygowałyście mnie tym okapem zintegrowanym z płytą. Ciekawe, że Electrolux coś takiego wymyślił. Ale to się steruje okapem z poziomu płyty czy jak?

Tak, steruje się z poziomu płyty. Wszystko jest tak zintegrowane, że okap załącza sie w odpowiednim momencie zanim jeszcze wszystko rozniesie się po kuchni czy innych pomieszczeniach. Electrolux jak dla mnie wymyślil to świetnie i przyznam, że lubię to w mojej kuchni. Okap jest nie tylko funkcjonalny ale i pięknie wygląda - taki design pasuje do każdej kuchni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się najbardziej podoba okap schowany w szafkach. Niestety ale znalezienie takowego jest trochę trudne, bo jak się okazuje to albo nie ma wszystkich funkcji albo nie tego koloru etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka
2 godziny temu, Gość ograzowa napisał:

Tak, steruje się z poziomu płyty. Wszystko jest tak zintegrowane, że okap załącza sie w odpowiednim momencie zanim jeszcze wszystko rozniesie się po kuchni czy innych pomieszczeniach. Electrolux jak dla mnie wymyślil to świetnie i przyznam, że lubię to w mojej kuchni. Okap jest nie tylko funkcjonalny ale i pięknie wygląda - taki design pasuje do każdej kuchni. 

a czy jest cichy? Nada się do otwartej kuchni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim tak wygodnie żeby usprawnic prace. Co powiece o płycie indukcyjnej Electroluxa 800 FLEX FlexiBridge ponoc bardzo fajna ma może ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil_ka

a mi się zamarzyła kuchnia w pudrowym różu i zielne ściany... wiem, szalone, ale efekt jest naprawdę wow!!! Kolor zielona herbata z barw natury zrobił swoje. Podkreśla delikatość różu i jednocześnie nadaje charakteru. Wygląda to nieziemsko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszelinka

Dolores ja mam Bridge/Infinite i nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na nią. Electrolux ma dobre płyty, bierz śmiało. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co macie na ścianach mnie podoba się beton architektoniczny słyuszałem jednak że jest wrażliwy na wilgoć i zabrudzenia to trzeba go zabezpieczyć najlepiej peraratem Dynasil, stosował ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka
Dnia 25.06.2019 o 10:14, Gość minka napisał:

a czy jest cichy? Nada się do otwartej kuchni?

Tak ten okap Electroluxa jest bardzo cichy, ale oczywiście przy najwyższej pracy słychac jego moc. Ta opcja Hob2Hood sprawia że okap załącza się wtedy kiedy potrzeba i nie ma konieczności najwyższą mocą ratować sytuacji 🙂

 

Dnia 28.06.2019 o 22:24, Dolores30 napisał:

przede wszystkim tak wygodnie żeby usprawnic prace. Co powiece o płycie indukcyjnej Electroluxa 800 FLEX FlexiBridge ponoc bardzo fajna ma może ktoś ?

A ta płyta ma opcję Hob2Hood?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikko

Moim zdaniem kuchnię  to najlepiej wykonać  na wymiar, bo taka będzie najbardziej funkcjonalna  i ładnie dopasujecie ją do wnętrza. Nam taką kuchnię wykonała szczecińska firma  Verlani www.verlani.com  i bardzo  jesteśmy zadowoleni z  tego jak wyszła. Efekt jest super, jest bardzo dobrze pomyślana , wszystko nam się idealnie pomieściło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2019 o 07:46, Gość sarenka napisał:

Tak ten okap Electroluxa jest bardzo cichy, ale oczywiście przy najwyższej pracy słychac jego moc. Ta opcja Hob2Hood sprawia że okap załącza się wtedy kiedy potrzeba i nie ma konieczności najwyższą mocą ratować sytuacji 🙂

 

A ta płyta ma opcję Hob2Hood?

Tak, właśnie dokładnie się doiedziałam i ma opcję Hob2Hood i powiem, że się jednak zdecydowałam. Na prawdę super się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza z

Ja swoją urządzam w nowoczesnym stylu. Wychodzę z założenia że mieszkanie czy dom powinno się tak urządzać jak nam to odpowiada, a nie komuś. Każdy ma przecież inny gust i każdemu podoba sie co innego. Mogę Wam podpowiedzieć, że na superwnetrze.pl jest teraz spora przecena na asortyment zack i blomus. Naprawdę świetna okazja aby kupić eleganckie i dobre jakościowo rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

A piekarnik z Electroluxa ktoś miał? Kusi mnie ten z funkcją gotowania na parze 900 PRO SteamPro, do tego fajnie wygląda, pasowałby do nowoczesnej kuchni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×