Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julk_a9870

Czerwona kuchnia - dobry pomysł?

Polecane posty

bardzo mi się podobają czerwone meble w kuchni i bardzo chciałabym takie mieć ALE napewno sobie takich nie kupię (a czeka mnie urządzanie kuchni już na wiosnę) ponieważ czerwony kolor w kuchni/restauracji sprzyja dużemu apetytowi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam odwrotnie
czerwone sciany w kuchni i ciemnobrazowe meble, super to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyna jedynaczka
od 6 lat mam czerwoną kuchnię, może lekko w bordo (błyszczące fronty), ale nie w połączeniu z szarościami jak w tej aranżacji, a z brązem i beżem i ciągle ją uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbrbtgd
kolor czerwony budzi zlosc i agresje ciagle klóce sie z facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colorado83
ciekawe,tez mialam czerwona kuchnie i sie ciagle w niej z facetem klocilam.Teraz mam jadalnie tylko czerwona,ale tam rzadko przebywamy,tylko jak sa goscie tam jemy.Taki "cranberry" kolor mamy,ciemnoczerwony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałem w verlani http://www.verlani.com/. Zawsze chciałem mieć fajną, praktyczną kuchnię. Bardzo mi się podobają ciemne fronty lakierowane i sporo dodatków ze stali nierdzewnej. Druga sprawa to okucia, które są w kuchni podstawą. Fajny też jest blat, który jest praktycznie co do milimetera docięty. Dobrze jest jednak zainwestować w coś fajnego i dobrego. Czerwień jak najbardziej pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi się podoba taka kuchnia, świetny kolor, nowocześnie i z charyzmą, szczególnie w połączeniu stonowanej szarości, jak na zdjęciu, rewelacja. Sama myślę o tak oryginalnej aranżacji, ja swoje meble kuchenne w Szczecinie kupiłam tu http://www.mobelsystem.pl/oferta/kuchnie/ i jestem z nich bardzo zadowolona, choć było to już parę lat temu i myślę teraz o ich odświeżeniu, np. kolorowymi dodatkami, co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeglądam własnie taką biało-czerwoną kuchnię z http://www.verlani.com/ - moim zdaniem jest naprawdę fajna, bo kolory sa dobrze dobrane i chyba co najważniejsze wyważone. Kuchnia by pasowała zarówno do mieszkania w bloku, jak i małego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi osobiście czerwone kuchnie się nie podobają, widziałam nawet taką u sąsiadów - nie uważam, żeby to zbyt dobrze wyglądało, ale to moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajna aranżacja dla młodych odważnych ludzi - kolor czerwony pobudza zmysły, uwodzi, podnieca i daje kopa energii ale jednocześnie prowokuje do kłótni, wywołuje uczucie wściekłości, uaktywnia dziką stronę nas samych. Trzeba się poważnie zastanowić - dla młodych ludzi w sam raz ale po kilku latach zmęczy nas i "sponiewiera"...trzeba będzie przearanżować (może warto zastanowić się nad innym kolorem całej konstrukcji np uniwersalna czerń, szarość lub drewno, a tylko fronty czerwone...jak się znudzi czerwień lub wręcz będzie potrzeba wewnetrzna zmiany to łatwiej i taniej będzie wymienić same fronty?!). Polecam także użycie tej farby tablicowej w przestrzeni pomiędzy blatem a szafkami. Świetnie wygląda, można zapisać codzienne menu lub jakieś ciekawe przepisy albo sentencje życiowe. Niestety trzeba będzie przy częstym użytkowaniu odnawiać bo po pewnym czasie odpryskuje - u mnie wytrzymała rok ale dzień w dzień pisałam menu w kuchni aby uniknąć wiecznych pytań "Mamo? Co na obiad?" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie podobaja sufity napinane, na przykład w ich wykonaniu www.sufitywarszawa.pl :) fajnie zrobili gwiezdne niebo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaggooda29
Przełamałabym czerwień czernią, czyli np 3 fronty szafek w kolorze czerni i granitowy, ciemny, ciężki zlewozmywak :) Tak poszalałam w mojej kuchni i wygląda świetnie ;) Tutaj możesz znaleźć granitowe zlewozmywaki http://zlewozmywaki-kuchenne.com/ . Nie bój się szaleć! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zły, zbyt intensywny kolor jak na kuchnię, możesz za to postawić na czerwone dodatki, poszukaj na www.rossi.pl, na pewno coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to zależy co lubisz . Jeżeli czerwony cie nie męczy to ok , ładnie wygląda z metalicznym srebrnym np piekarnikiem czy lodówką. Ja mam metaliczną lodówkę z panasonica i świetnie wygląda przy bordowych meblach więc do czerwonego też będzie pasowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czerwona kuchnia była moim marzeniem - wielu odradzało, ale przy okazji remontu nowego mieszkania udało mi się spełnić marzenie! Jestem bardzo zadowolona. Kuchnie zamawiałam od studioinvita.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te sufity napinane o których ktoś tam wspomniał można sobie samodzielnie zamontować. Można je kupić np. na http://napinany.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zamawialiśmy kuchnie oddzielnie a blaty kuchenne oddzielnie. Na blaty wybraliśmy http://dario-stone.pl/materialy/marmury/ coś takiego z tej firmy. Mamy też meble na wysoki połys w czerni wiec to bardzo paosujedo całosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofady
mi sie nie podobaja ani czerwone meble ani czerwone sciany...Wole bardziej stonowane połączenia. Ale co kto lubi :) Mam w kuchni takie meble włoskie: http://artecubo.pl/blog/meble-wloskie-wroclaw/, beżowe ściany, białe elementy dekoracyjne i trochę turkusu. Nie wiem czemu, ale do czerwieni nie mogę sie przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MuinSi
czerwona kuchnia to dobry pomysł, zalezy jednak czy ja prawidłowo oswietlisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redekorator
Owszem, zgadzam sie ale przy takich mocnych kolorach to chyba tylko sufit transparentny wchodzi w gre, jesli chodzi o meble w kolorach czerwieni to najczesciej sa lakierowane, przez co przy klasycznych halogenach pojawiaja sie okropne refleksy. duzo lepiej sprawdza sie sufit napinany dps ktory jest transparentny i pozwala rozchodzić się światłu równomiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czerwona kuchnia jest popularna tak jak biała lub w czerni i bieli. Moja mama ma taką u siebie i do tego drewniane dodatki tak jakby, bo jets deska na podłodze i do tego boazeria również znajduje sie na ścianach, może z opisu nie brzmi to świetnie, ale kuchnia wygląda obłędna moim zdaniem. Drewno idealnie pasuje do tego koloru, wiec ja bym śmiało postawiła na taką kuchnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×