Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Najnacałymświecie

PIT przez internet

Polecane posty

Ściągasz sobie program do rozliczania PIT'ów i korzystając z tego programu wysyłasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssycha
Wyszukaj w googlach. Przy wypełnianiu Pita nie zapomnij wpisać KRS - ja oddaje na Fundację Spełnionych Marzeń! KRS 0000128832

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta cafeee
ściągnij sobie program ze strony Ministerstwa Finansów, można też za pomocą formularza interaktywnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi brat rozlicza na szczęście i nigdy nie zapominam o tym polu 1%, podaję mu numer KRS, w tym roku też oddam na Fundację Spełnionych Marzeń, jak ktos tam wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję :) ja 1% przeznaczan dla takiej dziewczynki bez rączki. I juz wysłałam mam nadzieję ze szybko przyjdzie, niektórym nawet do 2 tygodni przychodzi jeżeli rozliczają sie przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draculllala
Ja w tym roku pierwszy raz będę się rozliczała sama. Jeszcze nie wiem na kgo przekaże swój 1% ale działalność FSM jest dla mnie bardzo ciekawa. Pomagają tylu dzieciom, w tak wyjątkowy sposób!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żę tak powiem
a ja oddaję 1% zawsze na konkretną osobę z mojej okolicy. Przez kilka lat oddawałam na koleżankę, która zbiera na protezę, w tym r4oku oddaję na dziecko z mojego miasta, które potrzebuję na leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam, ze Ministerstwo Finansów i formularze interaktywne, wysłać poprzez aplikację i po 2 tygodniach będzie zwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"że tak powiem" - i bardzo dobrze robisz, najgorsze jak ktoś w ogóle nic nie wpisze w to pole do 1%. Dla tych, co jeszcze nie rozliczyli się, zachęcam do przekazania 1% na fundację spełnionych marzeń KRS 0000128832

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korowopojokoa
Polecam darmowy internetowy program pitax.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy moze jeszcze ktoś rozliczyl się programem pit online pt. pitax.pl? Cos tam o konkursie pisali, ale nie ma zadnych szczegolow, kto wygral albo kiedy losowanie...albo ja nie moge znaleźć tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pitonline - to ja znam serwis pitonline.pl - łatwy i szybki program do PIT online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×