Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość atydorfa123090

gdzie najlepsza hurtownia tkanin?

Polecane posty

Gość monika678
A stronę http://tkaninki.com/ znacie? Według mnie to jedno z lepszych miejsc, w którym można dostać fajne tkaniny. Wejdźcie sobie sprawdzić jakie mają nowoczesne wzory. Jeśli ktoś potrafi szyć profesjonalne, to można piękne rzeczy tworzyć u siebie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli interesuje cię też kupno w detalu polecam ten sklep http://tkaninki.com/ , ja u nich juz spory czas kupuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie sprawdzonej hurtowni tkanin to mogę wam polecić www.duetplus.pl Zamawiam tkaniny od nich od dawna. Posiadają bardzo dobre ceny i szeroką ofertę, więc warto się do nich zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotka88
Jeśli chodzi o materiały do szycia to ze szczerym sercem polecam Ci sklep www.modeos.pl Mają duży wybór tkanin bawełnianych, wiele kolorów, wzorów. Jest w czym wybierać, na pewno znajdziesz coś dla siebie :) Pozdrawiam, Dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuje wyłącznie u www.domfiran.com , to chyba jedna z najlepszych hurtowni tkanin z jakimi miałam przyjemność współpracować. Warto zapoznać się z oferta na stronie, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakis czas temu szukałam sklepu gdzie będę mogła kupić takniny obisciowe i trochę gąki do wypełnienia siedziska. Taką hurtownie znalazłam w http://magab.pl/pl/kontakt z Kalwarii Zebrzydowskiej i znalazłam tam taką taknine o jakiej myślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio zakupiłam sporo tkanin i postanowiłam poddać je pikowaniu. Zgłosiłam się do firmy www.taniepikowanie.com, która zajmuje się pikowaniem tkanin. Jeżeli też chcecie wykonać wzory na waszych materiałach to polecam wam się do nich zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ciekawa opcja. Myślę, że samodzielnie trudno to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli potrzebujecie różne rodzaje podszewki oraz takie tkaniny, jak: mikrofibra, policotton, atłas odsyłam do www.mark-arko.pl. Mają wszystko to, o wymieniłam i znacznie więcej – na stronie więcej informacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magazyntkanin.pl X.QUAL-TEX Wał miedzeszynski 646 Największy wybór włoskich tkanin w Polsce <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie boisz się kupować online, to tutaj jest dobry wybór, a teraz mają 50% taniej i to na cekiny: https://www.tkaninyflorentine.pl/ Ja tam dzwonię, jak czegoś nie wiem i mi opowiadają o tych materiałach, które mnie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Jeśli interesują nas tkaniny i odwiedzamy sklep internetowy proponujący asortyment tego typu, prawdopodobnie jedną z kategorii tkanin, która będzie w nim wyszczególniona, będą włoskie tkaniny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam http://domfiran.com/. Firma jest przede wszystkim uznanym na rynku dystrybutorem firan, a zajmujemy się także dystrybucją tkanin dekoracyjnych innego rodzaju. Warto mieć ich na uwadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tkaniny bez problemu znajdziecie właśnie w http://www.mark-arko.pl/ odpowiednie miejsce na tego rodzaju zakupy. Towaru bardzo dużo, tkaniny w różnych wzorach i kolorach, do tego też ceny rozsądne. Jak najbardziej jestem zadowolona ze współpracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisek_B
W internecie :D Ja korzystam z usług hurtowni tkanin tapicerskich MIR-TEX24. Szyje pokrowce na łóżka / poszewki na poduszki oraz zasłony. Dostawa zawsze na czas i ceny spoko. https://www.mir-tex24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupowelove
Myślę, że najlepszym sposobem na oryginalne ubrania jest wykorzystanie używanych/ niechcianych ubrań. Jeżeli nie masz w domu, to możesz poszukać np.: w sklepach z odzieżą używaną. Mariusz Przybylski tworzył tak swoją kolekcję TRANSPLANTACJA wraz z VIVE Textile Recycling i ubrania wyszły wprost fenomenalne! Szeroki wybór ubrań znajdziesz w sklepach VIVE Profit. Takie przerabianie ubrań powoduje, że dostają one nowe życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli rozglądacie się za tkaninami to na pewno też rozglądacie się za dzianinami, które są równie często wykorzystywane w przemyśle włókienniczym. Polecam wam skontaktować się z firmą www.luxpol-bis.pl Jest to producent dzianin odzieżowych i osnowowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta61

Zobacz na tekstyliada.com modne tkaniny i dobre ceny, super kontakt ze sprzedawcą 🙂 giraco polecam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga22

Fajne tkaniny i materiały są na materialytkaniny.pl - to w Halinowie k. Warszawy, ale można sobie zamówić kurierem i też będzie. Wybór dużyyy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na stronie efutro.pl jest dobry sklep ze sztucznymi futrami. Działają już coś ćwierć wieku, jeszcze moja matka od nich zamawiała futra lata temu, a że ja przejęłam biznes po rodzinie to też kupuję tutaj. Bardzo dobry kontakt z działem sprzedaży, mają elastyczne, ludzkie podejście, są w stanie zaproponować wysoką jakość w przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zkenosz

Właśnie bardzo dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie tkanin pikowanych. Są piękne, praktyczne, bez dwóch zdań można bez problemu nimi dekorować wnętrza. Warto zajrzeć na stronę mark-arko.pl duży wybór tkanin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merenre

We Wrocławiu zajrzyjcie do Domu Firan. Piękne tkaniny tam znajdziecie a do tego mają całkiem przyzwoite ceny. Ja się tam porządnie zaopatrzyłam. Mają pracownię krawiecką, więc na miejscu mogą wam wykonać co trzeba, mi uszyli rolety rzymskie ( oferują bezpłatny pomiar).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaopatrzenie

 

Witam serdecznie. Nasza firma zajmuje się zaopatrzeniem sklepów oraz hurtownie tkanin. Posiadamy tkaniny i dzianiny wszelkiego rodzaju. Posiadamy bardzo atrakcyjne ceny hurtowe
Zapraszamy do hurtowni Lusso 28-300 Jędrzejów ul. Reymonta 12a tel 884804404 503829359

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli rozglądacie się za odpowiednimi tkaninami to na pewno też poszukujecie hurtowni dzianin. Ja od siebie polecam wam w tym celu skontaktować się  firmą www.luxpol-bis.pl Oni mają szeroki wybór dzianin w niezłych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena Kalisz

Wszystko co wymienilas znajdziesz tutaj: www.materialytkaniny.pl Poleciła mi go znajoma i nie zawiodłam się. Ogromny wybór i bardzo konkurencyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom rozglądającym się za jak najlepszą hurtownią z materiałami krawieckimi polecam zgłosić się do wcześniej tutaj wspomnianej firmy luxpol-bis.pl Jest to bardzo dobru producent dzianin, który ma ciekawą dojść ciekawą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka

Ja bardzo polecam https://bawelna-tkaniny.pl/pl/ bo mają tam duży wybór wzorów i kolorów tkanin i na pewno można znaleźć coś dla siebie. Zaopatruję się tam od dłuższego czasu i jeszcze nigdy nie miałam jakiejś przykrej sytuacji. Co prawda, stacjonarnie znajdują się w Warszawie, ale jeśli dla kogoś to za daleko, to łatwo można zrobić zakupy przez ich sklep internetowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×