Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lukpaw

prosze dziewczyny wejdźcie nieważne skąd jesteście

Polecane posty

Gość lukpaw

jestem fajnym chłopakiem z łódzkiego porozmawiajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.n.u.l.k.a :-)
O czym chcesz pogadac? :-). Napisz cos o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukpaw
powiem że jestem niepełnosprawny i nie moge chodzić i chce pogadać z kimś o życiu i innych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.n.u.l.k.a :-)
Wspolczuje ;/ co Ci sie stalo? Wypadek czy tak juz masz od urodzenia? Ile masz lat,czym sie interesujesz,co robisz w zyciu? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale podpucha... żeby sprawdzić czy dziewczyny to naprawdę takie bezduszne suki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rii8
cóż to za reklama? to chyba my osądzimy czy jesteś fajny czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukpaw
mam tak od urodzenia ale od kilku lat sie to pogarszało chodziłem wcześniej ale do 12 roku a teraz jestem w domu z rodzicami. mam 21 lat, interesuje sie różnymi rzeczami muzyką sportem kosmosem jakoś sobie radze można sie przyzwyczaić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanie,tu dziewczyny nie
najdziesz :p nie bierz na litosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.n.u.l.k.a :-)
To nie wesola sytuacja... co Ci wlasciwie dolega,nie mozna tego leczyc? Teraz medycyna czasem dziala cuda a jestes mlody,cale zycie przed Toba wiec mysle,ze warto sprobowac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukpaw
nie chce brać na litość tylko móc z kimś porozmawiać żeby radzić sobie z samotnością każdy jest równy . Gdyby jakaś dziewczyna miałaby nie być szczęśliwa ze mną niczego bym od niej nie wymagał i tak życie jest darem i będę żył ze świadomością tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukpaw
to nazywa sie dystrofia mięśniowa i raczej jest nieuleczalna . nie chce cie anulka bardziej smucić ale mam brata z tym samą chorobą i siostra jeest zdrowa bo dziewczyny na to nie chorują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.n.u.l.k.a :-)
Strasznie mi przykro ;( ale nic sie nie martw, jezeli spotkasz odpowiednia dziewczyne nie bedzie to dla niej zaden problem. Kocha sie nie za cos lecz mimo wszystko. Zreszta nikt nie jest idealny. A co robisz na codzien? Pracujesz, uczysz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcesz brać na litość, ale na wjeździe napisałeś, że jesteś niepełnosprawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukpaw
skończyłem liceum a potem już skończyłem nauke nie pracuje jestem najczęściej w domu ale i gdzieć wyjeżdżam do łowicza bo jestem stąd . u nas nie ma dobrych warunków drogowuch ale da sie przeżyć. A może o sobie coś powiesz robisz jakieś ciekawe rzeczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rii8
czlowieku to nie jest forum psychologiczne,idz do terapeuty, nikogo nie obchodza twoje problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukpaw
rozumiem cie rii8 chyba powinienem pomyśleć nad sobą bo i tak nie mam dobrego zdania o sobie i trudno ze mną rozmawiać. chyba nie jestem godny uwagi przepraszam za siebie. jakbym chodził to inaczej bym żył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.n.u.l.k.a :-)
Lowicz hmm z drzemem mi sie kojarzy:-) moim ulubionym zreszta ale powracajac do meritum tematu to nie przepraszaj, to,ze nie mozesz chodzic nie znaczy,ze jestes gorszy... kazdy ma mniejsze czy wieksze ''wady'' a ja coz 22 latka na karku,brak pracy, studentka informatyki, interesuje sie procz inf. Moda, muzyka. Lubie obejrzec coekawy film ;p i oczywiscie posiedziec na kafe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×