Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13kas

prezent dla Rodziców, podziękowania

Polecane posty

Gość 13kas

Witam, Jak w temacie. Macie może jakieś nieoklepane pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herrr
Wyjazd na weekend (gdzieś nad morze albo niestandardowo Wrocław, Kraków), wyjazd do spa, kolacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już pisałam w którymś temacie, dla ojców karafki z grawerem, dla mam wazony również z grawerem, do nas właśnie dzisiaj dotarły karafki, fajnie wyglądają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdeleSku
Karafka z grawerem fajny pomysł, ale można kupić i dla mamy i dla taty, a nie rozdzielać. Te są boskie : http://www.stylowazastawa.pl/produkt/10799/komplet_2_szt_karafek_decanter_set_lovers_bohemia.html można na jednej wygrawerować podziękowania, a na drugiej np. ich zdjęcie, ale nie wiem czy to nie przesada ^^ ALe pomysł chyba lepszy, niże karafka + wazon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13kas
a coś z innej bajki? i nie wyjazd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilismy po bukiecie kwiatów oraz w ikei taka metalowa ramke na 4 zdjecia (2 poziome, dwa pionowe,), w jednej szybce bylo zdjecie mamy, w drugiej taty a w trzeciej nasze wspolne ze slubu, w czwartej wiersz napisany przeze mnie na te okazje-taki z podziekowaniem za wszystko. byli bardo zadowoleni, jedni i drudzy dostali to samo :P byli zadowoleni :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba ty
Lepsze są słowa niż wazony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My planujemy wyjazd kilkudniowy dla rodziców i wręczenie kwiatów dla mam a voucherów z zaproszeniem tatusiom:) Ale gdybym miala do wyboru dać jakies okropne i wiesniackie figurki dla najlepszych rodzicow czy cos takiego to wolałabym nic nie dac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herrr
koszulki? biustonosze? na głowę upadliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×