Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pacjentttttttt

leczenie kanałowe czy to dobra cena?

Polecane posty

Gość pacjentttttttt

Czy 250zł za leczenie zęba kanałowo to duża kwota? Ząb 3-kanałowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annawiktoria78
b. dobra :D ja zaplacilam 500zl. jakies 3 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grigorij
Dentyści kochają kanałki.... Jeden ząb 2 - 3 wizyty.. z każdej 200-300zł za rok wyplujesz plombę to wstawi nową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chemdoggg
500zł? To przepłaciłaś słoooono, 3-kanałowy zą nie powinien wiecej kosztować jak 300zł, 300zł to juz bardzo dużo ale też dentysta zwraca uwagę na układ kanałów ponieważniektóre sa proste do leczenia a nie które "zawiłe" stąd może wachac się cena. 250zł to taki dobry standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chemdoggg
teraz sa plomby bardzo wysokiej jakości, jeśli fachowiec jest solidny to gwarantuję Ci że na kilka lat masz z głowy. A jeśli plomba wypada po roku,dwoch... to znaczy że dentysta jest przysłowiowym paprokiem i nalezy od niego uciekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EveryBreathyoutake
grigori gówno wiesz na ten temat, jedną plombe światłoutwardzalną mam już 4 lata i nie ma śladu naruszenia, zmień dentystę,chemdogg dobrze prawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grigorij
Jesz orzechy i wszystko inne ... ;p JASNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chemdoggg
grigorij jak się zakłada plombę to trzeba też o nią dbać, mycie zębów 3 razy dzienni to minimum aby nie było problemów+płukanie jamy ustnej wszelakimi płynami. Wiele ludzi o tym nie wie, ale przy dzisiejszych posiłkach, tym co jemy ile to wszystko zawiera szkodliwych zwiazków dla zębów,cukrów i innych ciekawych składników które zwyczajnie rozkładają zęby takie mycie jest konieczne aby mieć zdrowe zęby, inaczej będziesz latał do stomatologa co chwila,Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila warszawa
Ostatnim razem płaciłam za leczenie kanałowe 500 złotych, trzy kanały :( Na szczęście od dawna nie mam problemów z zębami i już trzy lata ani jednego zęba nie musiałam leczyć. Nie wiem czy wynika to ze stosowania ajony, z diety, ze szczęścia... Najważniejsze, że efekty rzeczywiście są widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta meler
Szczęścia raczej nie. Dbasz o zęby to masz mniej problemów. Nie ma jednak żadnej reguły. Znam i takie przypadki, które nie myją zębów i nie mają ubytków. Bądź mądry i pisz wiersze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnol dziołszka
u mnie za leczenie zęba kanałowo to 450 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfttyt78
ja ostatnio miałam 4 robioną za 150 zł. a 6stkę mam kilkanaście lat i tylko raz wymieniałam plombę. a jak komuś plomby lecą, to może ma nieprawidłowy zgryz, bo wtedy faktycznie zęby się szczerbią iplomby wypadają nawet jak dentysta jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×