Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sylwia_fik

Wypozyczalnia aut- Trójmiasto??

Polecane posty

Jest tu ktoś z Trójmiasta?? Możecie polecić jakąś sprawdzoną wypożyczalnie aut (niedrogą najlepiej, ale ze sprawnymi samochodami) :) ???

Gość elizapyzata
Polecam wypożyczalnię samochodów Panek, w Gdańsku mają swoją siedzibę. Kaucja niska, a samochody zadbane.

Gość gośćAnnka
Zdecydowanie polecam Ci wypożyczalnię Panek. samochody mają praktycznie nowe, a ceny bardzo korzystne. warto wypozyczyć u nich w weekend bo wtedy jest promocja i jest jeszcze taniej.

Gość gośćAnonimowy
A czy może się ktoś orientuje czy można w panku wynająć samochód w sytuacji kiedy muszę/mogę mieć zastępcze auto na koszt OC sprawy - po wypadku drogowym? Jak to u nich wygląda?

Gość gość
W Trójmieście niestety nie kojarze ale znam swietne miejsce w Poznaniu http://www.wypozyczalnia.transpost.com.pl/ Maja naprawde solidne auta, a jednoczesnie atrakcyjne ceny. Poza tym nie naliczaja limitu kilometrów 

Gość gość
Z okolicy Trójmiasta (Szczecin) mogę Ci polecić http://www.autamaxi.pl/ czyli wypożyczalnie, która udostępnia auta także z OC czyli nie płacisz nic a wszystko pokrywa twój ubezpieczyciel.

Gość gość
Korzystam już tylko z wypożyczalni www.sprint-car24.pl bo poszli mi na rękę za pierwszym razem, a potem jeszcze dostałem rabaty więc lepszej współpracy w tym zakresie nie mogłem sobie wyobrazić.

Gość marrecczekk445
Jeśli szukacie dobrej wypożyczalni to osobiście polecam www.auto-zastpecze.info świetna wypożyczalnia, genialne podejście do klienta !

Gość patryccja35
Dzięki za podesłanie ich oferty ! www.auto-zastepcze.info ! Naprawdę są nieźli ! Pomogli mi ostatnio przy kolizji, super firma.

Gość Patrycja Mikita
Trójmiasto - Panek. W Gdańsku masz ich oddział, solidnie działają. W moim wypadku przy OC sprawcy wywiązali się ze swojego zadania znakomicie. pożyczyłam tam autko na 3 dni na czas naprawy mojego, które zostało rozbite.

Gość Jankiel
ja też skorzystałem z Panka w Gdańsku. Świetna obsługa.

Gość EdmundO
Potwierdzam - wczoraj zwróciłem w Panek samochód i właśnie miła i rzetelna obsługa wywołała we mnie najwięcej pozytywnych emocji. Samochody również mają świetne.

Gość gość
Na pewno warto sobie sprawdzić ofertę EuCOcar. Oni wypożyczają auta zastępcze z oc sprawcy wypadku. Naprawdę fajna opcja.

Gość sylwiaLe
Brałam od nich auto. Wszystko było ok. Jakby ktoś chciał, to tutaj a.kita@euco.pl jest adres do agenta z tej firmy i warto niego bezpośrednio pisać w sprawie auta zastępczego.

Gość Klaudiuszz
Zdecydowanie Panek to dobra opcja - mają placówki w wielu miastach, również w Trójmieście. Są sprawdzeni przez tysiące zadowolonych klientów (w tym mnie) i dlatego im ufam. Samochody na każdą kieszeń i każde wymagania.

Gość brago51
Wypożyczalnia samochodów Borexpo E.R. Borowieccy Sp.J. ul. Żurawia 10/12/1 60-860 Poznań Wielkopolska Tel.: +48601581400, +48661623700, +48618476716 info@wypozyczalnia-samochodow.com https://wypozyczalnia-borexpo.pl/ Tani wynajem aut osobowych, dostawczych, busów!

Gość tsukuboshiki
Ze swojej strony mogę polecić wypożyczalnię samochodów http://hespac.com/rentalfi.htm Ceny zaczynają się już od 69 zł. Poza tym zaskoczyła mnie miła obsługa, odpowiedzieli na wszystkie pytania i starali się sprostać moim wymaganiom.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować