Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ranchhho

RANCZO

Polecane posty

Gość gość
Solejukowa tak chce ukryć swoją wygraną,że diametralnie zmienia styl ubierania.Bardzo logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więcławska
Kochane, powiedzcie mi - oglądam na bieżąco, a nie wiem, jak to sie stało, że Kinga nie jest z leśniczym, czy była o tym mowa (a ja ewentualnie przysnęłam); nagle nowy, a stary co? - won do lasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdaje się,że w przedostatnim odcinku Kinga stwierdziła,że z leśniczym jej nie po drodze. Wcześniej kłócili się ze sobą. Nie pokazano momentu zerwania tej pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więcławska
wiem, że się kłócili, ale ostatnie sceny to była zgoda i sielanka. dla mnie nie ma tu konsekwencji, jak zając z kapelusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Leśnik nie chciał już grać a Krawczyk pchał się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Halina dalej będzie zdradzać męża- kandydata na prezydenta? Może ich wreszcie jacyś paparazzi wyśledzą :P Ale że Lodzia w tango z Koziołem pójdzie to też nie pomyślałabym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie nie zostało pokazane, dlaczego Kinga nie jest już z leśniczym, tylko powiedziała, że kanciapa nie będzie jej już potrzebna, bo się rozstali. Obecny chłopak trochę za stary dla niej. Lodzia była sprytna, bo dzięki temu Czerepach nie stracił swojej ukochanej posady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy sezon i zmiany: Ograniczenie roli Lucy i Kusego. Stasiek raczej nie wróci prędko do serialu.Słyszeliście o tej aferze z molestowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszeliśmy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może będzie za to więcej Kozioła i Czerepacha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też już wkurza ten romans Haliny (za długo, ale może będzie jakaś afera), chociaż poza tym wątkiem nie mam serialowi nic do zarzucenia, 9 sezon może ciut gorszy, ale poziom nadal trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okropnie długi jest ten romans Haliny. Szczerze mówiąc dziwie się, że nie wyszedł ponownie na jaw w tak małej mieścinie. Mnie w ostatnim sezonie najbardziej irytował wątek Lucy i Kusego. Bardziej lubiłam ich w poprzednich sezonach. I trochę brakuje posterunkowego Staśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy teraz będą jakiekolwiek wspólne sceny Staśka i Wioletki? Aktorzy są na wojennej ścieżce... Co do Haliny, na prawdziwej wsi już dawno wszyscy zauważyliby że coś za często do tej apteki biega :D Ale w finale pewnie zakończą z wielkim hukiem, albo wręcz przeciwnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak zakończy się wątek braci Kozłów. Oni zawsze szli łeb w łeb, z tym że jeden awansował w polityce, a drugi w kościele. Czyżby tąpnięcie i na przykład archidiecezja dla arcybiskupa Kozioła, ale gdzieś np. na Białorusi i ewentualnie po przegranych wyborach prezydenckich ambasada w Ułan Bator dla drugiego brata? A może mimo wszystko im się uda i dalej będą się ciągnąć. Po odejściu Staśka może nowy posterunkowy w jakiś ostry romans się wkręci? No i nowa sklepowa mogłaby w jakiś romans się uwikłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stasiek będzie w szkole policyjnej i to wszystko. Czasami Wioletka wspomni ze jedzie do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie to żałuje, że tak bardzo ograniczyli wątek Staśka. Był zabawny w poprzednich sezonach Rancza. Ciekawe, jak będzie układała się współpraca Lodzi, Haliny, Fabiana oraz Więcławskiej. I ciekawa jestem czy Lucy naprawdę wyjedzie do Ameryki. Szkoda, że to ostatni sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypad z tym serialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to powiedział ktoś kto odkopał temat po roku, i to nawet nie w czasie emisji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu koniec tego serialu jupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesienią kolejny sezon jupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy sezon a tu cisza. Beznadziejny wątek z tą kandydaturą Kozioła na prezydenta. Za to Więcławska wprowadza nowe porządki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
precz z tym serialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham RANCZO, chcę by wróciło , juz nie pamiętałam wszystkich odcinków i oglądałm powtórki na tvp seriale, najbardziej mnie wkurzała tylko 1 postac ta Monika agentka Kusego, teraz znowu zaczęłam ogladac od pierwszego odcinka ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej postać jest przejaskrawiona ! też mnie wkurza. poza tym wszyscy mają dobre ciekawe i zabawne role. brakuje mi tego serialu. oglądam wszystkie powtórki jakie leca na różnych programach :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo smutna wiadomość.

Żegnaj, Kusy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×