Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ranchhho

RANCZO

Polecane posty

Gość anoniestetyy
A ja mówię NIE. Wydaje się że nowe pomysły, ale to odgrzewane kotlety. Podwójny romans Senatora i Senatorowej już był przecież! Zdradzali się nawzajem w Doktorostwem. Kogo teraz dadzą Kozłowi, kto tam jeszcze został? Doktorowa drugi raz już chyba nie ;) Wioletka też już była. A więc? Dyrektorka, Więcławska, Hadziukowa? Nic na siłę... A Halina też myślałam że już z magistrem skończyła. Solejuki, Hadziuki, wymiana, tu też zbytnio świeżością nie powiało. Coś w stylu terapii małżeńskiej też już Klaudia prowadziła, z Doktorową. Więcławscy też kiedyś kryzys jakiś tam mieli. To kogo teraz będzie uzdrawiać? Właśnie, Klaudia, Fabian i ich schodzenie i rozchodzenie, było wiele razy. Klaudii złość i intrygi. I tak pewnie w końcu będą razem. "wieś będzie dość intensywnie żyć tematem niżu demograficznego i jedna z mieszkanek, z właściwą sobie energią, będzie agitować na rzecz jego zmniejszenia", która to? Kinga? Biskup i jego rotacje. Ksiądz Robert, hmmm. Kinga będzie nadal. I Monika ;/ Reality show i kłótnie we wsi... Może ksiądz pójdzie na wyższe stanowisko, Lucy z Kusym wyjadą do Ameryki i tak skończy się Ranczo ostatecznie? Ja naprawdę nie chcę narzekać, bo bardzo lubię oglądać ten serial. Ale wątki siłą rzeczy w końcu się będą powtarzać, bo nikt w nieskończoność wymyślać nie będzie. I może to jest właśnie znak że lepiej w pewnym momencie po prostu skończyć i pozostać w pamięci widzów jako świetny serial, niż ciągnąć w nieskończoność i skończyć jak 90% seriali w Polsce, czyli marnie... Co za dużo to niezdrowo, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoniestetyy
A ja mówię NIE. Wydaje się że nowe pomysły, ale to odgrzewane kotlety. Podwójny romans Senatora i Senatorowej już był przecież! Zdradzali się nawzajem w Doktorostwem. Kogo teraz dadzą Kozłowi, kto tam jeszcze został? Doktorowa drugi raz już chyba nie ;) Wioletka też już była. A więc? Dyrektorka, Więcławska, Hadziukowa? Nic na siłę... A Halina też myślałam że już z magistrem skończyła. Solejuki, Hadziuki, wymiana, tu też zbytnio świeżością nie powiało. Coś w stylu terapii małżeńskiej też już Klaudia prowadziła, z Doktorową. Więcławscy też kiedyś kryzys jakiś tam mieli. To kogo teraz będzie uzdrawiać? Właśnie, Klaudia, Fabian i ich schodzenie i rozchodzenie, było wiele razy. Klaudii złość i intrygi. I tak pewnie w końcu będą razem. "wieś będzie dość intensywnie żyć tematem niżu demograficznego i jedna z mieszkanek, z właściwą sobie energią, będzie agitować na rzecz jego zmniejszenia", która to? Kinga? Biskup i jego rotacje. Ksiądz Robert, hmmm. Kinga będzie nadal. I Monika ;/ Reality show i kłótnie we wsi... Może ksiądz pójdzie na wyższe stanowisko, Lucy z Kusym wyjadą do Ameryki i tak skończy się Ranczo ostatecznie? Ja naprawdę nie chcę narzekać, bo bardzo lubię oglądać ten serial. Ale wątki siłą rzeczy w końcu się będą powtarzać, bo nikt w nieskończoność wymyślać nie będzie. I może to jest właśnie znak że lepiej w pewnym momencie po prostu skończyć i pozostać w pamięci widzów jako świetny serial, niż ciągnąć w nieskończoność i skończyć jak 90% seriali w Polsce, czyli marnie... Co za dużo to niezdrowo, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi się serial nadal podoba i cieszę się, że będzie jeszcze jedna seria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewymyśliłam
Z kim romans senatora? Pewnie z jakąś młodą. Jak nie z Wioletką, to pewnie z Zośką po metamorfozie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ludu ludu0000000000008
jak ja nie cierpie tego serialu. Normalnie nienawidze!!!! W tym serialu to tylko wyzwiska, obelgi, oskarzenia, i wieczne krzyki!!!!!!!!! No masakra! Żondam wycofania tego serialu z anteny!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny serial , chętnie go oglądam nawet wiele razy.. Tak trzymajcie bo jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też oglądam powtórki po kilka razy :-P nadal nie wiem jakie konkretnie wykształcenie ma kusy. na pewno jest mądry. najwięcej na tym serialu zyskała wieś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurazkurniczka
Romans Senatora? Znooowu ;)? Może z Moniką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćośćikość
A może wójt z Lodzią będzie kręcił ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamillooo
Już za 2 tygodnie powrót Ranczo. Nie mogę się doczekać. Będzie na prawdę ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku byłam sceptyczna, wydawało mi się że na siłę i po co, ale teraz i mi się udzieliło ;) Czekam z niecierpliwością, a po zapowiedziach na jutubie jeszcze bardziej :D 2 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oh nie! tylko nie ten denny serial :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie oglądaj, proste :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ogladam :D ani troche na niego nie spoglądam :D omijam szerokim lukiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakie dni i o jakiej godzinie będzie ranczo i na jakim programie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jest to, że ci co rzekomo nie oglądają, nie spoglądają mają wiele do powiedzenia i tracą czas by siedzieć na wątku dotyczącym serialu , brawo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy serialu nie oglądają. Denna to ty jesteś osobo krytykująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetny serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużo seriali do nie oglądania
Chyba są też fora ich fanów. Więc, Kochani Malkontenci: - do roboty! Wskakujcie na tamte fora i może je zatrujcie swą żółcią. Objaśnijcie tamtejszych fanów, że ich seriali nie oglądacie, ale i tak wiecie, że są paskudne. . Tylko dajcie odetchnąć Ranczu. Dlaczego tylko jego tak żeście się uczepili? Wiele jest gorszych. . Czekamy na niedzielę. Ja, prosty inżynier i moja Żoneczka, profesor (uczelniany) dwu Uczelni Muzycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Żoneczka" :O pantofel :O i jeszcze się chwali, że serial dla bab ogląda, "mężczyzna" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz mi wytłumaczyć PO CO wchodzisz na forum tematyczne, którego temat masz w dupsku? Jesteś masochistą? LUBISZ cierpieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już za dwa dni :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maritelka
oglądaliście? fajny był odcinek, uśmiałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WÓJT Będzie miał romans z Moniką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy nowe odcinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz sa co niedziela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im więcej serii "Rancza",tym gorzej dla serialu.Wolę poprzednie serie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" my jesteśmy porządna rodzina i rozwodów u nas żadnych nigdy nie było ... prędzej kto siekierą małżeństwo skróci ale żeby rozwód ....?" czyj to słowa ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Solejukowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×