Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sutlive

ból podczas lotu. Pomocy

Polecane posty

od 3 lat mecze sie z bólem zębów (WSZYSTKICH) uszu i głowy podczas lotu. Jest to spowodowane wysokim ciśnieniem w kabinie. W internecie mało jest informacji jak sobie z tym radzic. Przełykanie śliny nie pomaga. Podobno jest taka choroba nawet, ze powstaje tak duze cisnienie podczas lotu ze zab moze wybuchnac. Jest to dla mnie okropny problem. Znacie jakies lekarstwa któe wyrównują cisnienie podczas lotu???? pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatkaj nos i próbuj ( lekko, nie naprawdę) wypuszczać powietrze uszami. Nie wiem jak na zęby ale na przytkane ucho działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzięki to juz tez testowałam, nie działa. Chyba ze na ucho. Głowę mi rozsadza jakby od środka ktos młotkiem walił. NIe da sie opisac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje konkretnego lekarstwa które stosuje sie tuz przed wylotem na wyrównanie cisnien. Wiem ze istnieje takie cos. NIe znam nazwy niesety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarstwa na wyrównanie ciśnień to nie znam. Sztuczka działa rzeczywiście tylko na uszy np. przy nurkowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo, prawie
mi rozsadza uszy... jak samolot zaczyna schodzic z wysokosci. zawsze wiem pierwsza ze bedzie ladowanie, zanim pilot sie odezwie. a bol taki ze... doslownie siedze i jęcze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi pomaga
Żucie gumy, picie czegoś. Leciałam kiedyś do Californii z niemowlakiem i dawałam mu pić w tym czasie i ani pisnal, a dzieciaki są szczególnie narażone na zmiany ciśnień tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo, prawie
u mnie zucie gumy, picie, przelykanie nie wchodzi w gre :O bo tu nie chodzi o to ze mi si uszy zatykaja (chociaz tez) tylko o ból jaki temu towarzyszy. jakby mi ktos igly wbijal w srodku ucha i w glowe... jako dziecko duzo chorowalam na uszy... moze to ma jakis wplyw. nie wiem ale za pare tygodni znowu czeka mnie lot tam i spowrotem i... mam dosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJjjjjjjj
A slyszalas o lekarzy specjalnosci Laryngolog? Zwroc sie do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr laryngolog
Witam Panią! Proszę się rozebrać, rozszerzyć nogi i opowiedzieć o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę uważać na erotomanów podszywających się za laryngologów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodząca kokieteria
wiem, że jest taki lekarz jak laryngolog. wyobraź sobie, że jako dziecko właśnie do niego chodziłam :classic_cool: i mam traume 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja powiem tak. U laryngologów byłam. Wycięłam migdały, wyprostowałam przegrode nosowa, i przepchałam zatoki. I co mi dało? NIC!!!!!! Laryngolog dalej strzela co by to mogo byc a ja nei jestem pieskiem doswiadczalnym. Potrzebuje konkretnego leku na wyrównanie cisnien podczas lotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość algierczyk
Mamba w zasadzie mialem ten sam problem . Znalazłem rozwiązanie. Przed wylotem na lotnisku strzel dwa piwa. Rozszerzają się naczyniabkrwionosne i nic nie boli podczas lotu. Poważnie to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjgug
pewnie chorujesz na nadciśnienie i nawet o tym nie wiesz;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest to możliwe poniewaz moi rodzice tez choruje, na codzien nie mam porblemów z cisnieniem, Tylko lot jest dla mojego organizmu tak męczący ze czasami mam wrażenie ze mnie zabije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htc02
Ladowanie to dluga podroz okolo godziny stopniowo opada na dol ......i zmniejsza szybkosc. WSzwecji jest Nasonex klople do nosa ktore pomagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te krople to czytam ze sa na katar sienny i zapalenie zatok.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalazłam coś takiego
PONADTO OFERUJEMY NOWOCZESNE WKŁADKI EARPLANES DO USZU ELIMINUJĄCE BÓL W CZASIE LOTU SAMOLOTEM Nowoczesne wkładki EarPlanes są skuteczna ochroną uszu przed dolegliwościami powodowanymi przez zmiany ciśnienia powietrza podczas podroży samolotem: Skuteczne w działaniu Bezpieczne, wygodne, delikatne Likwidują dolegliwości spowodowane zmianami ciśnienia powietrza podczas podróży samolotem i redukują hałas Zalecane przez lekarzy Wyrównują ciśnienie w uszach i redukują poziom hałasu dzięki wyjątkowemu filtrowi CeramX Doskonale do stosowania przez dzieci i dorosłych Efekt gwarantowany Wkładki EarPlanes można zakupić w Naszej klinice czynnej całodobowo. zaraz wkleje link do strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htc02
Dobre pytanie czy jest lekarstwo na wyrownaiecisnienie w samolocie. Pewnie ze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dix ae
nie lataj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madskil
Witam. U mnie również pojawia się ból podczas zmian wysokości. Jednak jeśli chodzi o mnie na ma natężenie 9/10. Jest tak silny i kłujący że lecą mi łzy. Łączy się raczej z płatem czołowym i z oczami. Na uszy nie wywiera większego wpływu. Czasem zatykają się ale nic mnie nie boli a zatkanie szybko ustępuje. Podczas ostatniego lotu miałem najpierw wrażenie że moja czaszka pęka i zaraz zobaczę krew a potem to samo w odniesieniu do gałki ocznej która zdawała się zaraz wypaść z oczodołu. Moje pytania to: Czy da się zahartować moją głowę żeby nie bolało podczas zmian wysokości? Czy może się to wiązać z jakąś wadą wewnątrz mózgu? Czy latanie samolotem w moim przypadku może spowodować jakieś nieodwracalne uszkodzenie mózgu, innych organów lub zgon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×