Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolinne

buty ślubne z odkrytym palcem i pończochy

Polecane posty

Gość jolinne

mam problem bo w wakacje biore slub a nie chce miec calkowicie zabudowanych butów tylko takie z odkrytym palcem albo takie typowo taneczne sandałki i jest problem jesli chodzi o pończochy. jakos nie wyobrazam sobie butow z odkrytym palcem a tu ponczochy wystaja :/ jak to rozwiazac? bo z golymi nogami to raczej nie bardzo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolinne
dziewczyny jak to rozwiazałyscie na swoim ślubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chasse do boku
wkładając buty z zakrytymi palcami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego nie bardzo??
wc wakacje moze byc 35 stopni;) umeczysz sie w rajtkach. zostaw je sobie na noc poślubną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.slubclick.com/blogs/slub-paulina/2010/10/kolorowe-buty-slubne/pomaranczowe-sandalki-do-slubu/ Zobacz sobie w necie.. przecież niektóre kobietki ślubują sandłkach- pomijam juz, czy modnych ostatnio kolorowych, czy białych. Są oczywiście w gołych stopkach, no bo szczytem wieśniarstwa byłyby jakiekolwiek rajstopy.. Wystarczy dobry pedicure i będziesz wyglądać odjazdowo. Ja na szczęście takiego problemu mieć nie będę, bo ślubujemy zimowa porą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo gole nogi (jak najbardziej na miejscu), albo, jesli sie boisz, ze w upale obetra Cie buty, rajstopy bezpalcowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie mam ten sam problem,bo biorę slub w lipcu i chcę buty z dziurką z przodu i tez zastanawiam się czy ponczochy pasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastia Janowa
Na gołe nogi polecam jedwab w sprayu. Sama wielokrotnie na weselu miałam gołe nogi. Najpier pryskam je rajstopami w sprayu, a przed założeniem butów stopy pryskam jedwabiem w sprayu (Kiwi). W torebce zawsze mam bezbarwne plastry na odciski (URGO, Compeed, żadne inne się niesprawdzają) Tylko uwaga: ja noszę ZAWSZE buty skórzane, wcześniej rozchodzone. Mogę przetańczyć całą noc, raz mi się zdarzyło, że dzirka z przodu obratła mi palec niespodziewanie, ale ja mam jedną stopę trochę dłuższą i but nie leżał tak perfekcyjnie jak na drugiej stopie. Także uważam, że nie ma problemu by założyć but na gołą stopę, znacznie to lepsze niż zakąłdanie rajstop do odkrytych butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlasada
Bralam slub zeszlego lata . Chialam butki z odkrytymi palcami jednak takich co by mi sie podobaly nie znalazlam i kupilam cale buty a dotego ponczochy choc ich nie chcialam. Tez balam sie ze bedzie mi za goraco ale niestety mimo srodka lata bylo 15 stopni i padal deszczyk. Ponczochy mnie uratowaly bo nie marzly mi nogi. Liczylam na goracy dzien wiec bolerko kupilam z krotkim rekawem ledwo wsiadlam do auta juz zmarzly mi rece. Pisze to zeby przestrzec ze pogody sobie nie wybieramy i mimo srodka lata moze pogoda splatac nam figla. Dlatego przygotujcie sie na rozne anomalie pogodowe. Jedyny plus temperatury na moim slubie to ze goscie sie nie gotowali na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żę tak powiem
dokładnie tak jak koleżanka powyżej mówi Ja również brałam ślub w lecie a dokładniej w lipcu i było mega zimni, bodajże 16 stopni i w dodatku wietrznie. W ostatniej chwili szukałam bolerka ( planowałam zrezygnować w ogóle z bolerka) a na plenerze nawet miałam misiowe bolerko bo było tak strasznie zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udało mi się fajnie trafić z modelem buta w sklepie na portalu www.butyslubne.com.pl Świetny, modny, żakardowy, na stopie prezentuje się prze – rewelacyjnie! W sumie nie kosztował zbyt dużo, dostarczyli bardzo szybko, but dobrze zapakowany, w idealnym stanie, bez żadnych wad fabrycznych itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ślub brałam w listopadZIE I planowałam rajstopy a buty miałam właśnie pełne ale z odkrytym palcem, kupiłam 2pary rajastop. Jedne takie bez szwu przy palcach tak że nie było tego grubego paska przy Czubkach palców a drugie taki ze odsłaniają palce, rajtka była jakby ucieta przy samych palcach i odsłaniala końcówki palców a trzymała się i nie podwijała !dlatego bo była zbudowana jak japonka. Między duzym palcem a pozostalymi palcami był sznurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×