Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magda0208

slub nad morzem

Polecane posty

Gość magda0208

witam mam pytanie ja z moim partnerem planujemy slub cywilny jakos na lato, a ze wzgledu na to ze chcemy wyjechac nad morze(polskie)pomyslalam zeby wziac slub tam ,szybko, w gronie paru znajomych ,rodziny ,kilka osob doslownie ale to niewazne kto bedzie ,wazne ze tam !jak taki slub zalatwic? my jestesmy ze slaska ja uwielbiam morze i byloby to wspaniale pobrac sie tam na tym urlopie,ale obawiam sie ze jednak trzeba pojawic sie osobiscie zeby ustalic termin a to juz bedzie problem.pozdrawiam przyszla panna mloda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługopannamłoda
a własnie, że nie trzeba osobiście :) już mówię, jak to załatwić, bo sami w tym tyg. przec to przechodziliśmy, a slub w maju na helu :) idziecie do swojego usc i tam dopełniacie formalności, opłacacie za akt małżeństwa na konto tego urzędu, gdzie chcecie się pobrać, a oni wysyłaja dokumenty do tego nad morzem, jak dotrą dokumnty, to ustalacie termin (ale ten etap przed nami, więc jeszcze nie wiem, jak to sie odbywa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioosia87
miejsce na obiad weselny/ kolacje badz mala lub wieksza impreze tez mozna zdalnie zorganizowac, jest sympatyczny osrodek w gdansku sobieszewie- nad samym morzem, maja oferte teypowo weselna ale rowniez dostosowuja sie do zadan specjalnych wiec spokojnie mozna meilowo ustalic szczegoly co do ilosci osob sali terminu. Kuchnia jest tam naprawde świetna to moge polecic a co do wystroju i wygladu to mozna sobie zdjecia zobaczyc, i zapytac o szczegoly zostawiam strone tam sa informacje moze cos pomogą www.organizacjazaciebie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marietta255
Witam, pod koniec maja tego roku brałam ślub nad polskim morzem, tj.w Ustroniu Morskim. Wesele odbyło się w Ośrodku Nemo w Sianożętach. Powiem szczerze, że byłam na wielu weselach, ale tamta obsługa i pomoc szefostwa była nieoceniona. Muzyka rewelacja, jedzenie przepyszne! Coś niesamowitego!! Jeśli chcecie mieć baardzo pozytywne wspomnienia z własnego wesela to polecam serdecznie ten Ośrodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, my też pobieramy się na Helu w sierpniu. Właśnie wysyłamy dokumenty pocztą. Z tym, że my tylko ze świadkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćFOTO
Witam, zapraszam chętnych nowożeńców na darmową sesję ślubną (ew.narzeczeńską) nad morzem w dniach 12 -20 lipca 2014, więcej szczegółów: kpfoto@interia.pl . Pozdrawiam i zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hel - piękne miejsce, ale Ci zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię Helu, nie podoba mi się tam nic:/ Urodziłam się i mieszkam całe życie w Gdyni i tutaj za rok biorę ślub, a wesele robimy w lokalu przy samej plaży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam nad morzem w ten weekend na fajnym weselu w Haffnerze . Nie wiem czy mieliście przyjemność być, świetna organizacja i jedzenie. Ja jednak swoje wesele (już za 1,5 roku;)) chce wyprawić w Pałacu Sulisław pod Wrocławiem. Odwiedzałam to miejsce pare razy i jestem zachwycona, myśle, ze slub tam będzie wyglądać super. Któraś Pani miała może dwoswiadczenia związane z sulisławem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam ostanio na takim przyjęciu weselnym u kuzynki w Holland House w Gdańsku http://www.hollandhouse.pl/ i to fajna sprawa taki ślub nad morzem. Można sobie od razu wziąć tydzień wolnego i po takim ślubie zostać sobie na wakacjach, oczywiście jeśli się w porę weźmie za organizację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Gdansku mi powiedziano, ze urzednik nie chce udzielac slubu poza swoim urzedem. Kiedys tak, a potem wynikly jakies klopoty, więc nie chca ryzyka. Moze sie cos zmieni ( tak mi powiedziano jakies po roku temu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnei też się marzył ślub nad morzem, ale niestety mieszkam w centralnej Polsce i zakwaterowanie wszystkich gości kosztowałoby majątek; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giosa
Ja rowniez planuje slub i wesele nad morzem. Czy ktos moglby polecic jakis lokal na zachodnim wybrzezu? Okolice Miedzyzdrojow, Niechorze lub Pobierowo (tam gdzie poznalismy sie z moim partnerem) Pochodzimy z roznych stron Polski, wiec konieczne jest zakwaterowanie dla co najmniej 80 osob. Z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielkatomek
My robiliśmy wesele w obiekcie nadmorskim Centrum Nemo w Ustroniu Morskim , jestesmy bardzo zadowoleni w roku 2015 moja siostra tez tam robi wesele i studniowke, to nowy obiekt ktory najpierw chce zachecic niska cena a jakosc do ceny to lux ! Moja siostra korzysta z menu za 99 zl! od osoby chyba taniej nie ma nigdzie taka promocja, my mielismy bogatsze menu bo goscie byli z Anglii ale za wypas z poprawinami placilismy 130 zl od osoby i noclegi po 30 zl uważam , że to jest tanio moi goscie byli zachwyceni , czesc znajomych z anglii wykupila juz wczasy w tym osrodku , bardzo blisko do morza , mamy fajna sesje zdjeciowa polecam a i baardzo duza sala miejsca do tanczenia duzo ! Nemo Ustronie Morskie www.wczasy-nemo.pl jak by ktos chcial chetnie wysle fote z wesela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropika
ślub nad morzem to wspaniała sprawa, jest co wspominać przez całe życie, spójrzcie na stronkę www.tropico-pobierowo.pl, tam muszą być piękne śluby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inowthuti1987uobmp
Ja rowniez planuje slub i wesele nad morzem. Czy ktos moglby polecic jakis lokal na zachodnim wybrzezu? Okolice Miedzyzdrojow, Niechorze lub Pobierowo (tam gdzie poznalismy sie z moim partnerem) Pochodzimy z roznych stron Polski, wiec konieczne jest zakwaterowanie dla co najmniej 80 osob. Z gory dziekuje za odpowiedz. Jasne http://GET7.pw/fcrc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoopshootilang1971ocdno
w Gdansku mi powiedziano, ze urzednik nie chce udzielac slubu poza swoim urzedem. Kiedys tak, a potem wynikly jakies klopoty, więc nie chca ryzyka. Moze sie cos zmieni ( tak mi powiedziano jakies po roku temu) Jasne http://i.ven.bz/eGF3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riaclasaceg1987dfxvt
a własnie, że nie trzeba osobiście już mówię, jak to załatwić, bo sami w tym tyg. przec to przechodziliśmy, a slub w maju na helu idziecie do swojego usc i tam dopełniacie formalności, opłacacie za akt małżeństwa na konto tego urzędu, gdzie chcecie się pobrać, a oni wysyłaja dokumenty do tego nad morzem, jak dotrą dokumnty, to ustalacie termin (ale ten etap przed nami, więc jeszcze nie wiem, jak to sie odbywa). Jasne http://dr4k3.de/6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super pomysł. ja z kolei miałam wesele baaaardzo blisko morza - w Koleczkowie. Najpierw z gośćmi pojechaliśmy sobie na plażę wznieść toast, a potem do domu weselnego http://www.dajak.pl/. Wyszło naprawdę świetnie. Bardzo się cieszę z tego - a Twój plan ze ślubem jeszcze raz powiem - jest cud miód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pojechałaś po ślubie do domu weselnego dajak? Czemu, jeśli jesteś tam pracownicą, to szef powinien dać ci w tym dniu urlop, a nie do roboty zaganiać. Takie są przepisy, urlop okolicznościowy się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie, ale ja tam wolę ciszę i spokój w wiejskiej scenerii. Mieszkam pod świdnikiem, wesele będę miała w domu weselnym http://www.klubimpuls.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnu lokal,i jak wszystkie daja noclegi gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na ślub wybrałbym hotel nad samym morzem, idealne miejsce z przygotowaną salą weselną oraz przepięknymi widokami. Będziecie mieli niezapominiane wrażenia z tego wyjątkowego dnia. Też brałam swój ślub właśnie tam - zobacz sobie ich ofertę http://www.apollohotel.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina460
Miałam ślub nad naszym Polskim morzem i nakręciliśmy tam teledysk ślubny. Nie wiem jak wrzucić mój teledysk do internetu ale wyszło jak na tym filmiku https://vimeo.com/117599075 to nie miejsca muszą być super tylko ekipa filmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość32
Witam marzy mi się ślub cywilny nad morzem (ok. 20 osób) i nie za bardzo wiem ja się za niego zabrać goście będą z 2 różnych części polski więc musi być z noclegiem. Jak sie zbrać za sprawy formalne i czy fotografa musze szukac tam na miejscu np w Międzyzdrojach. Moze mieliście podobne przyjęcie ślubne. Poproszę o zdjęcia lub filmiki propozycje pięknych miejsc****ensjonatów :) na email goyka1983@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetny pomysł ! Ja byłam 3 tygodnie temu nad morzem na małym weselu i powiem Ci że było extra ! Państwo młodzi nie byli z Koszalina i nie stanowiło to żadnego problemu także do dzieła ! A wesele na którym byłam było w motelu czarny tulipan - bardzo stylowe miejsce na kameralne wesele, a z tego co słyszałam ceny bardzo dobre. Ja się świetnie bawiłam także polecam Ci to miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetne wesela organizują w www.jagatowka.pl . Tam jest naprawdę pięknie - można obcować z przyrodą - piekne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia159
Na wesele polecam restauracje Smak Morza . Cudowna lokalizacja zapewni piękne widoki i rewelacyjną atmosferę. Jedzenie mają wyśmienite . Do dyspozycji min prywatna plaża, balkon z widokiem na morze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×