Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sheray

Kiedy wasze dzieci zaczęły przewracałć się z plecków na brzuszek?

Polecane posty

Troszkę się martwię, bo mój synek ma 19 tygodni i nie przewraca się jeszcze na brzuszek, wiem, że nie powinno się porównywać dzieci do siebie, bo każde ma swoje tempo rozwoju, ale tak orientacyjnie to chciałabym wiedzieć czy wasze dzieci w tym wieku juz potrafiły sę przewrócic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberrymuffin
Moja miał 6m i tydzień i oczywiście szalałam z niepokoju, ze cos jest nie tak. Pediatra uspokajał, że rozwija się motorycznie świetnie, a obroty przyjdą no i przyszły, a potem to już poszło... Tuz po skończeniu 7m zaczęła raczkować i zaraz potem siadać. 7,5 m i zaczęła wstawać, a teraz ma 8 i 3 tyg i wstaje wszędzie stoi b. stabilnie przytrzymując się 1 ręką, drugą sięga po zabawki, raczkuje jak stara, pokonuje przeszkody, siada bez najmniejszych problemów z każdej pozycji i zaczyna stawiać pierwsze kroki trzymana z rączki. Dlatego nie stresuj się kompletnie jeśli co do zasady Twoje dziecko rozwija się ok, obroty przyjdą jak będzie gotowy i już. Poza tym 19 tyg to jeszcze wcześnie i ma masę czasu na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammama
moja miała rowno 5 miesiecy. Z brzuszka na plecy zaczeła swiadomie przewracac sie ponastepnych 3 tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj z plecow na brzuch jak mial z 3,5 miesiaca ale tylko przez prawy bok :D Troche mnie to niepokoilo, ale w wieku 5 m-cy odkryl ze ma tez drugi bok :D pod koniec 5tego robil juz obroty z brzucha na plecy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×