Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ryjóweczka

ZUMBA- Pomaga naprawde schudnąć?

Polecane posty

Mam do Was kobietki pytańko-jak w temcie. Zaczynam od przyszłego tygodnia .. Na razie raz w tyg- wiem, że za mało, ale ponieważ dawno się nie ruszałam, to stwierdziłam, że nie będę od razu szalała. Jak często trzeba chodzić na zumbe, żeby zacząć chudnąć i spalać tłuszczyk? pozdrawiam wszystkie fanki zumby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLO NIE WIERZĘ, ŻE ŻADNA Z WAS NIGDY NIE ĆWICZYŁA NA ZUMBIE:P CZEKAM NA RADY I OPINIE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyyyj
Ja od paru tygodni chodze 2 razy w tygodniu - jest bombowo ! wychodze spocona i zrelaksowana :) Mimo że nie odchudzam się to około 1,5 kilo poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest to sprawa indywidualna
Bo jak każdy rodzaj aktywności no różne osoby inaczej działa u mnie po prawie roku nie ma kososolnego spadku wagi a dodam ze cwicze trzy czasem więcej razy w tygodniu ,jeżeli tobie chodzi głównie o pozbycie sie nadprogramowych kilogramów radziłabym dołączyć do tego ćwiczenia silowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bardzo pomaga zależy
od wieku chyba także. Chodizłam dwa lata, nic nie schudłam, tyle ze kondycja lepsza. dalam spokój i biegam, łatwiej schudnac i wage utrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki:) Nie jestem otyła, a ni nawet nie mam nadwagi, chce się po prostu poruszac i wyrobić troszkę ciałko. Słyszałam, że własnie niektórzy chudną, a niekótrzy po prostu łapią formę..w każdym razie na pewno nie zaszkodzi po pracy w biurze nad kompem i ogólnemu rozleniwieniu:P pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda80lena
Oczywiście, że pomaga schudnąć ja po pół roku jestem lżejsza o 11 kg a moje ciało nigdy jeszcze tak dobrze nie wyglądało;-). Ale oprócz zumby dwa razy w tygodniu chodze raz w tygodniu na bieżnię, poza tym dieta, nie jakaś restrykcyjna, po prostu więcej białka, mniej słodyczy i tłustych potraw :-) Ale przede wszystkim zumba to cudowna zabawa i miliony endorfin. I to uzależnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darawe
chodzę od roku, obecnie moja waga stoi w miejscy od 3 miesiacy ale w sumie to udało mi się zrzucić 13 kg, i powiem że uzależniłam sie od zumby, nawet nie zauwazysz kiedy zrzucisz zbedne kilogramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona Sybicka
Słyszałam o ZUMBIE ale jakoś nie mam czasu na tego typu rozwiązania, dużo pracy do późna i jeszcze rodzina do tego. Z dietami też próbowałam ale jak dla mnie zbyt rygorystyczne i nie dawało się wytrzymać, może źle trafiłam. Przeczytałam recenzję tabletek odchudzających na jakimś popularnym portalu, już nie pamiętam gdzie to było, dawno temu. Tabletki mają nazwę Forever Slim i można je kupić na allegro. Spróbowałam razem z mężem, mi udało się schudnąć 17-naście kilogramów a mężowi 9 kilogramów. Z czego 9 kilogramów już po miesiącu. Nigdy w takie rzeczy nie wierzyłam a teraz wiem że to najlepsze rozwiązanie. Oczywiście trzeba też trochę ruchu dodać i zmniejszyć kalorię. Ale na samych dietach nigdy mi się nie udało tyle schudnąć. Już nie pamiętam kiedy czułam się tak wspaniale jak bez tych kilogramów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłam na zumbe, brałam tabletki slimcea i rzeczywiście schudłam 11 kg. Teraz już ich nie biore, a zumbe chodze bo lubie i dla utrzymania wagi. Warto spróbować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zumba spala mnóstwo kalorii, bo na niej naprawdę można się zmęczyć. Ja po zajęciach mogłam wyżymać bluzkę z potu;p Ale warto na nią chodzić z innych powodów- polepsza się koordynacja ciała, kondycja. Atmosfera na zajęciach jest super! Wychodzi się zmęczonym, ale jednocześnie pełnym energii i w dobrym humorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy ile masz do zrzucenia i jeszcze jest to kwestia indywidualna. ja do zrzucenia mialam neiwiele, ot tu i ówdzie troche, w sumie chcialam zrzucić 5-8 kg. i weisz co? po pół roku 2x tygodniowo (czasem 3) stracilam sporo centymetrów w udach, biodrach, w talii znacznie mniej - ale stracilam tłuszcz jednak nie potrafię przeliczyc tego na kg bo ważę teraz więcej o 2-3 kg niz przed :P mięśnie :) mam fajne ciało jędrniejsze, skóra jest napięta, mam fajne mięśnie ramion takei delikatne, ale z brzucha za bardzo nie zrzucisz jeśli mało tam masz. dolóż cwiczenia siłowe na brzuch lub bieganie to efekt będzie szybciej. zumba to przede wszystkim lepsza kondycja, delikatna rzeźba i redukcja stresu poprzez wysiłek połączony z zabawą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emiaemis
Słuchajcie dziewczyny, ćwiczę zumbę 6 dni w tyg po 1,40 h. Wieczorem robię 100 brzuszków i ćwiczenia rozciągające. W ciągu trzech tygodni spaliłam 10 cm w biodrach, 6 w talii. I schudłam niby tylko 3 kg, ale zawsze tak jest bo mięśnie nam więcej zaczynają ważyć, a tkanka tłuszczowa jest lżejsza, dlatego na wadze tak nie widać. Dodatkowo na fałdach robi się brzuch taki podzielony jak powinien wyglądać: a'la kaloryfer, na fałdach śmiesznie to wygląda :) A i odżywiam się zdrowo. Jem góra dwie kromki chleba graham tego małego ze SPOLEM, ewentualnie brązowy ryż i same warzywa i owoce ;) Wiecie jaką się ma energię po zjedzeniu miseczki sałatki owocowej? Nawet po kawie tak nie miałam :D Ciekawe jak dalej się potoczy walka.... Miałam chorą nogę i mimo, że byłam na diecie, ale bez ruchu przytyłam7 kg w ciągu roku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam też zaczęłam chodzić fajnie jest, 45 minut a spocić się można.Każda forma aktywności jest dobra chociażby dla zwiększenia kondycji. zasada mniej żreć jest najlepsza na odchudzanie- szkoda że mogę jej wprowadzić w życie, wciąż sobie powtarzam od jutra- efekt jest taki, że spódnice z ubiegłego lata się nie zapinają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UwielbiamTo
Ja to uwielbiam zumbę, do tego piję herbatę antylipidową z tiens 24 com, dużo biegam i nawet zrezygnowałam ze słodyczy. Schudłam i to nawet sporo bo 12 kilo w dwa miechy, teraz będzie gorzej ze schudnięciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaNa91
Ja chodzę na Zumbę od października i straciłam już 5 kg:) Teraz chcę kupić buty do biegania http://www.landersen.pl/kobiety/buty-do-biegania i od 1 grudnia zaczynam biegać bez względu na to czy będzie śnieg czy nie:) Mam nadzieję do końca roku zobaczyć na szklanej 75 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam pare razy, ale nie jestem w stanie powtórzyc trudniejszych ruchów wiec bez sensu bym chodziła.wole prostsze cwiczenia typu przysiady, pompki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę juz ponad rok :) zrzucić to nic nie zrzuciłam, całe szczescie bo mam niedowagę ;) ale na pewno mam trochę lepsza kondycje, zreszta zumba to swietna rozrywka dla mnie, czasem sie śmieje (tańczę w piątki po południu) ze gdy znajomi chleją alko na imprezach to ja mam własna imprezę w klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zumba to naprawdę dobry sposób na odchudzanie i lepiej się czujesz. Rok temu chodziłam i widziałam efekty i chyba muszę znowu zacząć. Polecam zumbe, bo jest to przyjemne z pożytecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodze juz 1,5 roku, nie schudlam nic, chodze roznie raz 3 a raz 2 w tyg, czasem na pilates, mimo ze nie chudne , uwielbiam te zajecia, ja sie odprezam ,relaksuje, fajna tez zabawa, mozna poprawic kondycje, inne dziewczyny tez niby nie chudna, kilka wyrzezbilo ladnie sylwetke,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZUMBA ma przede wszystkim dać Ci energetycznego kopa poprzez taniec. Wiadomo, że jak będziesz się niezdrowo odżywiać to trening nie da wielkich rezultatów, ale spędzenie godziny (tyle zazwyczaj trwają zajęcia) na podskokach, kręceniu biodrami, itp poprawia krążenie krwi i przyśpiesza metabolizm. Na dłuższą metę pozwala wyszczuplić ciało, jak właściwie każdy regularny wysiłek fizyczny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chcesz zgubic tluszcz najwazniejsza jest dieta. koniec kropka. nie ma tu niczego odkrywczego, ruszac sie nalezy wtedy spalanie jest wieksze, zumba jest jak cardio, jest super treningiem dla chcacych schudnac. ale jesli nadal bedziesz jesc to co jesz to efekty nie beda jakies spektakularne, kilo, dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę dopiero od miesiąca ale jestem zachwycona. Kroki są do opanowania jeśli się chodzi systematycznie. Ja zawsze uwielbiałam takie rytmy latyno więc czuję się jak rybka w wodzie. Polecam szczerze. Przede wszystkim wydzielają się hormony szczęścia podczas tańca a to jest najważniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecicie jakies kluby z Warszawy do ktorych mozna zapisac sie na zajecia zumby ? ;-) czekam na sprawdzone miejsca - godne polecenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsok
Aplauz Bemowo. Jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×