Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeteryjna mama patrzy

Co jest na tej kafeteri ze kazda po ciazy czy dwoch pisze ze wazy 52 czy 53kg?:D

Polecane posty

Gość Kafeteryjna mama patrzy

Gdzie nie poczytac to wszystkie takie chude wysportowane i zadbane mamusie:D to gdzie te co waza 70-80 kg i wiecej? Kazda niby wazy mniej niz 55? Zal mi was klamczuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co w związku z tym?
ja po dwóch ważę 45. I co ty na to? Taka już jestem po prostu. Geny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaa
i kazda chudnie w tempie expresowym bez diety i cwiczen.... mi zostalo po ciazy 10 kg, mam wielkie rozstepy i cialo stracilo jedrnosc....chyba jestem jedyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mi żal Ciebie
bo pewnie sama po ciąży wazysz ze 100kg i zazdrościsz tym co szybko wróciły do formy:) ja 5 miesięcy po porodzie ważę 9 kg mniej niż przed ciążą. Da się? Da się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kontaktuj sie,
no wlasnie:)) a wystarczy popatrzec na ulicy, zeby wiedziec ze to mit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeteryjna mama patrzy
No mooze znalazlam ze dwie trzy co maja w stoppkach wiecej niz 70 i sie odchudzaja. To gdzie reszta? Na ulicy co chwile grubasy chodza popasione a na kafe? Same chudzielaszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam a ja wierze. Widuję mamy w przedszkolu i wiekszości są szczupłe. Nie wiem ile ważą, ale jak niska to pewnie waży 52 kg. Ja mam 175 cm i nigdy nie ważyłam 52 kg , najmniej 56 kg i wygladałam jak anorektyczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbxdgdfcgdxf
a ja ważę 56 kg po dwóch ciążach i mam 160cm wzrostu i co? Żadna ze mnie chudzina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak ja bede mogla wazyc
Po ciazy 70-80. Jak tyle w ciazy nawet nie waze? To ze ty tle wazysz to nie miej zalu i pretensji do innych i im nie zazdrosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeteryjna mama patrzy
Jestem wciazy i waze 60kg to dopiero 12tc i utylam kilogram. Uwazam ze kolo 70 bede wazyla przy porodzie ale ja tu mowie o tych co maja dzieci i wszystkie niby takie chude.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
bo tu na kafe tylko celebrytki siedzą a normalne mamusie żyją w świecie realnym ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak ja bede mogla wazyc
Poza tym rowniez wsrod moich znajomych nie ma wielorybow. Dziewczyny z glowa tyja w czasie a po ciazy wygladaja tak jak przed. Nawet moja bratowa co sobie pofolgowala i z 48 kg przytyla 30 to potem to wszystko zrzucila i jest chuda jak patyk. Znam tylko jedna osobe chorobliwie otyla. Wiec coas nie tak z twoimi statystykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbxdgdfcgdxf
a powiedzcie jak tu być grubym przy dwójce dzieci, mężu którego wiecznie nie ma, psie i pełnoetatowej pracy. Czasami rano wstaje i przypominam sobie że zapomniałam zjeść kolacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodziłam 3 lata temu
w dniu porodu ważyłam 68kg. dwa miesiące później 58kg czyli tyle ile przed-bez ćwiczeń, dieta lekkostrawna po cc, nie karmiłam piersią. dziś ważę 62kg i źle nie wyglądam. chuda nie jestem ale też nie jestem spaślakiem. mam 165cm wzrostu. jakoś ja na ulicy czy placu zabaw widzę w większości ładne,szczupłe i zadbane kobiety. może mamy cudowną wodę w mieście? spaślaków jak to określiłaś nie widuję,czasem w sklepie widzę jedną czy drugą kobietę przy kości ale w parku czy na placu zabaw takich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam póki co dwie znajome- obie mają 27 lat i 2 dzieci. Jedna waży 53kg, druga ok 56-57kg. Nie wiem, co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sas_sanka
Z moich obserwacji wynika, że większość kobiet dość szybko wraca do wagi z przed ciąży lub chociaż zbliżonej. Ja startowałam z wagą 56 kg, jak rodziłam było 65. Migiem wróciłam do tej wagi, ale po ciąży niestety bardzo ciężko jest mi utrzymać stałą wagę, chociaż nawyki żywieniowe się nie zmieniły. Wkurza mnie to, bo muszę się solidnie napracować, żeby nie roztyć się jak wieloryb :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tam swoje zostało po ciążach, ale np. męża siostra 9 miesięcy temu urodziła syna a jak Ją widziałam z miesiąc temu to nie waży nawet tego co przed ciążą. Chuda aż przeźroczysta prawie więc można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka2012
Ja mam dwa kilogramy mniej niż przed ciążą, w ciąży przytyłam 13 kg... może to wynik tego, że w trakcie ciąży wykryto u mnie cukrzycę i byłam pod stałą obserwacją... nie wiem.. przekonam się po następnej ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my name is Nadia
a co w tym, dziwnego, duzo dziewczyn po ciazy jest szczupłych, ja akurat do nich nie należałam, ale 2 kolezanki tak - 1 przytyła w ciazy 7 kg, druga 9 wiec po porodzis zostaje im 2-3 kg nadwagi, a mi zostało 11, ale w pol roku ogarnęlam sie i wazyłam 52kg, a przed ciaza 58 wiec mozna, tylko troche checi i zadbania o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaelżbieta
Wiesz ja w ciąży nie doszłam do 70 kg, więc jak mam po ciąży ważyć 80 kg? Znam wiele młodych mam i tylko 1 jest otyła, ale była też otyła przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Internet to internet...można napisać wszystko co się tylko chce-a jaka jest prawda to już wie tylko autor wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak Ci to udowodnic?
Moglabym dodac zdjecie, ale nie mam na to czasu, ani ochoty wstawiania fotki na kafe. Zreszta i tak nie uwierzysz bo powiesz ze nie moje albo stare. Mam 14 miesieczna corke, przed ciaza wazylam 54 kg, przytylam w ciazy ok 13 kg. W sumie to brzuszek bylo widac bardzo pozno i piersi mi urosly, a tak to nic sie nie zmienilam. Po porodzie spadlo 8 kg i 5 zostalo "w nadmiarze". Stracilam te kg bez wysilku, nawet nie wiem kiedy. Taka juz moja uroda. Kolezanki mowia, ze jestem taka, ze nie widac ze bylam w ciazy. Pisze to po to zeby uswiadomic Cie ze istnieja kobiety ktore nie maja nadwagi po ciazy. Wierz w to czy chcesz czy nie. Twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuuulka
przed ciążą 64 kg 170 cm wzrostu, w dniu porodu 83,5 kg, maluszek ma 11 m-cy waże 63 kg, także po ciąży zbędnych kg nie ma tylko piersi mi duże zostały:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah, caly urok kafeterii, pasztety nie wierza, ze mozna dobrze wygladac po ciazy, ale jakos laski wcale sie temu nie dziwią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghkobieta
a ja wcale tyle nie ważę ;) z resztą przy moim wzroście 52kg to niedowaga. przed ciążą było 62, teraz (utrzymuję dietę i ćwiczę) jest 68, ale wierzę, że zejdę do wagi sprzed ciąży :) a docelowo to marzy mi się 58 i mam nadzieję, że do lipca się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghkobieta
to zależy ile się utyje w ciąży, ja utyłam ponad 20kg i od razu po porodzie spadło mi tylko 11, z resztą musiałam sama powalczyć ;) ale już pół roku minęlo i coraz szybciej spadam z wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdrośnice nie wierzą, że można być bogatym albo szczupłym, inteligentnym itp. Sama bogata nie jestem'-) ale gdybym przy swoich 158 cm ważyła 70 kg to bym prędzej zeszła z tego świata niż to zaakceptowała. Po pierwszej ciąży w 2 tygodnie wróciłam do 49 kg sprzed ciąży a teraz startuje z wagą 53 i staram się zdrowo odżywiać=wierzę, że dużo nie przytyje i nigdy nie będę ważyła np 70 kg. Trzeba się pilnować a nie folgować a potem narzekać i myśleć, że pewnie każda taka gruba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co, autorka zazdrości? ;) ja przytyłam w ciąży 30 kg, ważyłam 90 kg. teraz ważę 56 przy 170 cm wzrostu. ale mam i tłuste koleżanki, zarówno mające dzieci, jak i bezdzietne. kwestia dbania o siebie lub olania sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjidosjsfjs
ja ważyłam przed ciążą 65 kg a w ciąży przytyłam prawie 30 kg. Dziecko ma ponad rok, ważę 68 kg. Czy to zadowala założycielkę topiku i zaspokaja jej wszelkie potrzeby? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×