Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość molikili

mąż nie chce dziecka z grudnia??

Polecane posty

Gość molikili
mamy już 4 letnią córkę więc nie jest to dla mnie problem poczekać parę miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwazam ze grudzień
jest super:) ta atmosfera mikołaja, swiąt, sylwestra, taki radosny, magiczny czas:) żaden miesiac nie ma w sobie tyle magii co grudzień! ja jestem z listopada i uważam, ze być z końca roku jest fanie- zawsze jestem najmłodsza :P a grudziń to naprawde fajny miesiąc. teraz zaczynam starania i fajnie gdyby wypadło na grudzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam tak i czytam i nie wierze, ze mozna sie w ogole nad takimi glupotami zastanawiac - miesiac jak kazdy inny. Wsrod znajomych mam tylu samych wybitnych ludzi z grudnia jak i proporcjonalnie z kazdego innego miesiaca. Dobrze, ze jednak wiekszosc ludzi tak nie mysli, bo zaraz nie byloby dzieci z listopada, aotem z pazdziernika i w 11 lat calkowicie by sie dziecirzestaly rodzic w miesiacach innych niz styczen. ;-) a najlepiej to juz w ogole w pierwszej deladzie stycznia niech sie rodza - jak w korei, powinien byc w ogole dekret wodza regulukacy sprawe urodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech.................
matko jaka bzdura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 3.03.2013 o 10:15, Gość a ja uwazam ze grudzień napisał:

jest super:) ta atmosfera mikołaja, swiąt, sylwestra, taki radosny, magiczny czas:) żaden miesiac nie ma w sobie tyle magii co grudzień! ja jestem z listopada i uważam, ze być z końca roku jest fanie- zawsze jestem najmłodsza 😛 a grudziń to naprawde fajny miesiąc. teraz zaczynam starania i fajnie gdyby wypadło na grudzień:)

Dokładnie. Ja jestem z początku grudnia i to super miesiąc urodzin.  Strzelce mają super życie. Są optymistami, odważnymi osobami, zawsze dadzą radę. To jakieś przesądy i ...izmy się tu uskutecznia. Są większe problemy 😁 serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×