Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Lukasz 18

seks z kolezanka mamy

Polecane posty

Gość Lukasz 18

nie wiem co mam zrobic... od 2 tyg robie to z kolezanka mamy powiedziec jej ? glupio mi jak wpada do nas... co jak sie dowie od niej....

Gość evereida
ach te niewinne marzenia nastoletnich onanistow

Gość evereida
o mnie nikt tak nie marzy i nikt mnie ne rucha bo jestem koza :( pasztet z nadwaga :)

Gość Lukasz 18
to prawda niestety....

Gość evereida
chialbys malenki, chialbys niestety ale sam kutas to nie wszystko a ty masz po prostu piane ze spermy w mozgu juz sie tam ta jedna biedna szara komoreczka jedynaczka, dawno utopila

Gość Lukasz 18
to prawda niestety....

Gość Lukasz 18
no zrobilem

Gość evereida
och zapewne kolezanka mamusi zapytala, czy tak przystojny mlody, inteligetny mezczyzna, nie chcialby jej przeleciec ty z wlasciwa sobie szarmanckoscia i blyskotliwoscia odpowiedziales -nooooo i stalo sie a teraz masz zapewne wyrzuty sumienia o biedna nieszczesna duszyczko doprowadzona do grzechu przez te rozwiazle stare raszple

Gość evereida
ciebie kobieto nikt nie chce przeleciec dlatego tutaj jestes

Gość evereida
och podszywku uroczy kolega naszego prawdziwego fuckera?? z gimnazjum?? jakie to rozkoszne ta meska solidarnosc, a i ten charm, ten wdziek, ta blyskotliwosc wznioslych mysli, pod niebiosa wzlatujacych, ta uprzejmosc i delikatnosc wobec kobiet wszystko to powala mnie wrecz na kolana i kaze prosic o jeszcze jak moglam nie zwrocic uwagi na takich gentelmenow?? widocznie na starosc i slepota mnie dopadla, stara niedorznieta przez prawdziwego macho raszple

Gość evereida
alez postaraj sie troche wysil troche umysl, blysnij czyms, co moze zainteresowac ( nie mowie,. ze masz byc od razu bystry, pojetny elokwetny i zabawny, w koncu prosty jestes jak budowa mlotka) ale moze choc przeblysk?? ja rozumiem, ze w dziecinstwie czesto wypadales z wozka na schodach, ale wszystko choc czesciowo da sie nadrobic a tak niestety kierunek najblizszy kaufland poloz leb na wage i wcisnij buraki

Gość evereida
czyzby nastepny gentelmen? echhh coz to juz wole podszywka, przynajmniej sie stara na miare swoich ograniczonych mozliwosci wytlumaczcie mi (podobno panowie, i podobno dorosli) co takiego zabawnego jest w robieniu z siebie debila i chama ? tak juz calkowicie poza tematem topicu naprawde az tak sie uwsteczniacie z kazdym kolejnym rokiem?

Gość olek

Z kolezanka mamy, mialem raz taka okazje. Mialem 16 lat. Podsluchalem jak powiedziala do mamy ze z lozka by mnie nie wygonila.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować