Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brava

Nowy temat dla staraczek :) Zapraszam!!

Polecane posty

Gość anusienka
he he:) a tobie tak w ogóle życzę powodzenia żeby wszystko było ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Trzymaj kciuki zeby lekarz potwierdzil wynik testu :D Ale jestem dobrej mysli : *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusienka
będzie dobrze:) tylko od razu się tu pochwal wszystkim:) jak już będziesz po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Pochwale sie :) To moge Wam obiecac : *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 81
Modernbarossa - gratuluje dwóch kreseczek, teraz do lekarza żeby potwierdził :) szczęście i strach to normalne i zdrowe odczucia, oj jak miło wspominam czasy kiedy dowiedziałam się że jest ciąży, rozpłakałam się wtedy ze szczęścia, niesamowite uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim z mężem staramy się o rodzeństwo dla naszych blizniaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Również chciałabym się przyłączyć. My z mężem staramy się od pół roku. W środę powinnam dostać @, ale jakoś się nie zanosi, więc mam cichą nadzieję na wymarzone 2 kreseczki ;-) tym bardziej, że w dni płodne przytulanie było codziennie :-D może jest jeszcze ktoś, żeby testować ze mną? Razem raźniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
NAdzieja 81 oj masz racje radosc jest neisamowita . Wiesz szczesliwi jetsesmy przeogromnie , ale mam teraz taki strach przed wizyta , bo przeciez test mogl byc jakis trefny czy cos :D ale mam nadzieje ze wszytsko jets w jak najlepszym porzadeczku :=) Juz sie nie moge doczekac zeby byc pewna bo taka niepewnosc jest okropna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Antosiaa trzymamy kciuki zeby byly dwie kreseczki , jak u mnie wylazla druga po doslownie niecalej minucie poplakalam sie ze szczescia i zamarlam po prostu . Niesamowite uczucie polecam . NApewno znakdzie sie ktos kto Ci potowarzyszy , ja bym z wielka checia ale mam to za soba , czeka mnie tylko potwierdzenie wyniku u lekarza : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modernbarossa a w którym dniu cyklu robiłaś test? Ja mam zamiar zrobić w dniu spodziewanej @ ale zastanawiam się czy to nie za wcześnie... Tak bardzo bym chciała, żeby się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mart0
Cześć ja też chciałabym dołączyć. Staramy sie od listopada, w sumie to ja się staram a mąż jest zachwycony nadmairem sexu. On raczej nie przeżywa tego tak jak ja, jest raczej constans. Znaczy jak by nam się udało to byłby zachwycony, bo uwielbia dzieci (chyba badziej niż ja :P), ale nie ma takiego ciśnienia jak ja. Mam 30 lat i od pół roku mam już fobię na tym punkcie. Już przestałam wierzyć, że się uda bo co idę do ginekologia to inna przezkoda, a to polip, a to torbiel...wymiękam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Antosia u mnie to bylo tak ze ostatnia @ mialam 10 stycznia , jak w terminie w lutym nie przyszlo cos mi zaczelo swiatc ale od jakiegos czasu chyba nie myslalam o tym po prostu i chyba wlasnie to pomoglo . I w sobote rano moj narzeczony z samego rana zanim wstalam jeszcze polecial mi do apteki i przyniosl test , najpierw jedna kreseczka wiec zrezygnowana wyszlam z lazienki i tak trzymam ten test i patrzymy moze 30 sekund potem na niegoa tu druga wyrazna : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
mart0 fobia to najgorsze co moze nas spotkac , a faceci no coz to prawda oni przezywaja totalnie inaczej niz my , ale tez sa w to zaangazowani choc nie pokazuja tego nam tak bardzo . Mialam tez fobie , ale takie ciagle myslenie przeszkadza .Jak tylkok przestalam sie tym tak przejmowac , myslec ciagle , gadac , i wogole dwa miesiace i bach dwie kreski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Dili : A ile sie juz starcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Dili : Oj to juz kawalek czasu jest :) My sie stralismy trzy lata , ale trzymam za Was wszytskie kciuki zeby wam sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie dostanę @ będę testować w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
oj cos sie jakos tak cicho tu zrobilo moje drogie Panie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trochę cicho :-( chociaż to dopiero początki, pewnie z czasem się rozkręci, musimy się najpierw trochę poznać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
no niestety , teraz taka pora nikogo nie ma , ale pewnie jutro bedzie wiecej i jakos sie poznamy , bo inaczej chyba nie mozna niz przez rozmowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sierpniu 2012 brałam ślub i od tamtej pory się staramy o dzidziusia. Oczywiście z każdym miesiącem wmawiałam sobie ciążę, od stycznia dałam trochę na luz, staram się tyle nie myśleć. Ale zawsze cicha nadzieja jest :-) fajnie, że można z Wami popisać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska31
Dziewczyny a testuje któraś około 15 marca bo ja tak zamierzam i może ktoś się dołączy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska31
I chociaż w tym miesiącu nie udało nam się współżyć w owulacje ale miałam już dni płodne i możę się udało w każdym razie teraz niecierpliwie będe czekać te 10 dni, możę @ nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antosia, dili- witajcie :) trzymam kciuki :D u mnie jeszcze do testowania daleko! dopiero 6 dc wiec marcowe staranka dopiero nastapia!!! oby sie udalo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Najwazniejsze to byc dobrej mysli :) I nie wmawiac sobie niczego , dac na luz i na spontanie wszytsko: * Taka moja malutka rada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! U mnie piękna pogoda, aż chce się żyć :-D dziś kupuje test, ale poczekam do piątku razem z Dili ;-) życzę miłego dnia wszystkim :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×