Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko bo mi się śpieszy

Jaki wozek-parasolke polecacie?

Polecane posty

Gość szybko bo mi się śpieszy

jak w temacie Doradzicie cos? Jakie macie i jesteście zadowolone. Jakiej nie kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam mclaren volo
jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjdj
Chicco multiway ct 04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko bo mi się śpieszy
Volo odpada jest to wózek dla starszego dziecka ja potrzebuje dla rocznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko bo mi się śpieszy
chicco za duży i za ciężki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko bo mi się śpieszy
Peg Perego ale który ? mi się podoba mini i si, tylko który wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luici
ja właśnie zakupiłam Mamas&Papas Tour - ale ze starej kolekcji na rok 2012. Bardzo fajna, lekka parasolka - niewiele ponad 6kg! Jestem zadowolona, ale na razie byłyśmy na 3 spacerach ;-) ale mam nadzieje, ze będzie tylko lepiej! Bo jak mieści się w kurtce zimowej, to w lecie powinno być jej jeszcze wygodniej! Co prawda nie rozkłada się całkowicie na płasko, ale moja ma 15 miesięcy i ta pochyłość w zupełności jej wystarcza! Dzisiaj nawet zasnęła na spacerze :-). Leciutko się podbija na krawężnikach i w ogóle jest fajna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luici
a z peg perego byłam strasznie zajawiona na Arię, ale niestety nie składała się jak typowa parasolka, tylko w "kostkę" i dlatego zrezygnowaliśmy z zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oglądałam model Pliko Mini:), ale i tak wiem, że poszukam cos na allegro, bo 700 zł na rok używania to dla nas dużo:P ale jak na razie to mój faworyt. Mała jeździ w spacerówce Roan Marita, ale juz nie mam siły tego targać:P Poza tym sam wózek jest ciężki, a Młoda waży 9 kg... kręgosłup siada:( Ogólnie mało fajnych wózków widziałam, które robią wrażenie, a jak robią to już kosztują jak Inglesina;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ręka na sercu moge polecic pliko mini :) składa się łatwo, jest lekki, siedzisko ma głebokie, rozkłada sie na płasko i ma dosc zabudowana bude - nie razi dziecka po oczach. Tylko że jeśli chodzi o model mini jest typowo miejski wózek - po lasach i zaspach nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luici
No fakt rozumiem Cię doskonale!!! Bo ja "idealnego" wózka szukałam chyba z 2 miesiące! Na początku wystartowałam z budżetem 300 - 400 zł, ale jak zaczęłam oglądać wózki w tej cenie i czytać opinie to zwątpiłam ;-/ i w sumie tak z głupia po opiniach innych użytkowników trafiłam na M&P Tour i dozbierałam te 200 zł i kupiłam :-) nie żałuję, bo ma wszystko to na czym mi zależało! Czasami jeszcze tak zerkam i sama się zastanawiam po co w sumie tyle kasy na wózek?! Jednak jak porównywałam podobne wózki tańsze, to jednak jakość wykonania daleko odbiega od Toura! Budki jakieś przekrzywione, materiał cienki, kółka jakieś takie... dziwne, więc wolałam uzbierać i kupić lepszy, a potem w sumie jest zawsze komu oddać! Dla syna kupiłam zwykłą spacerówkę coneco jak i niestety dla siostry już nie przetrwała... kosztowała ok 300 zł i jak to mój mąż mówi - co tanie to drogie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luici
no tourem to raczej też po takich leśnych ścieżkach czy piasku się nie pojeździ! Ale Chyba żadną parasolką nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_87
Ja polecam pochodzić po sklepach i pooglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam ....
Ja polecam PEG PEREGO PLIKO P3. Długo szukałam czegoś, co się lekko składa i rozkłada, mało miejsca zajmuje, ale posiada duże siedzisko. W końcu trafiłam, kupiłam używany wózek w okolicach 500 i wygląda jak nówka. Tak więc dużo potrafi wytrzymać :) Ja polecam, świetnie się prowadzi. Poszukaj sobie na youtube filmików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalamido 666666666666666666666
ja mam peg perego si i jakbym miała wybierac jeszcz raz to tylko ten:-D fakt to miejski wózek ale na prawde warto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lira3 - cena znośna, wózek wytrzymaly, rozklada sie calkiem na plaski do leżenia, jest duże siedzisko, lekko sie prowadzi. Nie wiem tylko czy nie za ciezki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×