Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość eccobartekitp

pierwsze buty - tańsze nowe czy droższe używane

Polecane posty

Gość eccobartekitp

Córka ma 11 miesięcy, chcę jej kupić pierwsze buciki i zastanawiam się czy lepiej kupić tańsze nowe np. elefanten, w boti itp. czy używane ecco, geoxy itp.? Nie kupię nowych butów drogich firm bo szkoda mi 200 zł na buty, w których dziecko pochodzi około 4 miesiące... Na co zwrócić uwagę kupując pierwsze buty? Drogie znaczy lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsdjslsg
Tak, drogie w przypadku butów zwykle oznacza lepsze. Lepsze gatunkowo skóry, materiały, profil, wykończenie buta, ale nie wiem czy kupiłabym jako pierwsze buty używane. Zresztą sama mam ten sam problem, bo planuję zakup pierwszych butów dla roczniaka, który zresztą już ładnie samodzielnie chodzi i raczej wybiorę jakies Elefanteny np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIGDY używane. stopa dopiero się kształtuje a ty chcesz zafundować dziecku zniekształcony przez inną stope but? lepiej już tańsze a nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolutnie nie kupuj dziecku używanych bucików! Buty dopasowują się do kształtu stopy. Używane buty dopasowały się do stopy poprzedniego właściciela, nie Twojego dziecka. Pomijam kwestie higieny, ewentualne grzyby itp. Nie kupuj też chińszczyzny, najczęściej wykonane są z niewłaściwych, a nawet niebezpiecznych materiałów! Są przecież wyjścia pośrednie - markowe buciki z posezonowych wyprzedaży, tańsze, ale dobre jakościowo obuwie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiiiaaaaaaa
ja bym wybrała nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinnaś poszukać
bucików na wyprzedaży w jakimś sklepie z dobrym obuwiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miminskaa
Niestety,drogie znaczy lepsze,i przede wszystkim mięciutkie:) Moja też ma 11msc:) Kupiłam się dzisiaj butki w tup-tup firmy emel - POLECAM . Butki są specjalnie dla dziecki.które stawiają pierwsze kroczki-skórzane,mięciutkie:) Wydałam na nie 150zł-drogo,ale naprawdę warto -polecam z całego serca:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miminskaa
Aha i jeszcze jedno _NIGDY NIE KUPUJ UŻYWANYCH !!!!!!!!! Już lepiej jak cie nie stac kup tańsze (nie firmowe) ale poszukaj,zeby byly mieciutkie Dawniej przeciez chodziło sie w twardych butkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eccobartekitp
Dziękuję za rady, w takim razie poszukam nowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deretinka
nigdy nie kupuj uzywanych butów chocby nie wiem za ile. dziecko musi miec stope wyprofilowaną i dobrze stabilną a uzywane buty tylko ją wykoślawią. polecam BEFADO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgfjkrkc
Tylko nie Befado! To dopiero jest ciulstwo jak nie wiem! Podeszwa tak potwornie twarda niczym w butach ortopedycznych! Befado, to jak dziecko będzie stabilnie samo chodziło, o taki półtoraroczniak owszem, ale nie jako pierwsze buciki/kapcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdzfsadsa
jako pierwsze buciki polecem emel; ja kupiłam używane ecco na zimę, ale to były juz któreś buty z kolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eccobartekitp
A powiedzcie mi jeszcze czy kupujecie buciki przez internet? Mieszkam w małym miasteczku i tu nie ma bartka itp. i trochę się boję że będą za wąskie czy niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno transze nowe z wielu powodow :) www.youtube.com/watch?v=G4uoOwny5Uo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje marvel w ccc i jesteśmy mega zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nowe, nigdy używane. Kształtująca się stopa dziecka "odziedziczy" wszystkie wady po poprzednim właścicielu butów. Już na starcie funduje się dziecku problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowe, nowe i jeszcze raz nowe. Jak Cię nie stać na nowe buty dla dziecka to oszczędź na zabawce, ubranku, ale obuwie musi być odpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem przeciw używanym butom. Jak trafisz na takie, które zostały źle "wyprofilowane" przez poprzedniego użytkownika - mogą spowodować nieprawidłowe chodzenie itp. Szukaj wyprzedaży, często są końcówki serii na Allegro. Kupiłam tam kilkukrotnie nowe obuwie Bartka w atrakcyjnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Liszki
Mój synek jak miał 10 miesięcy miał długość stopy 12 cm. Mając roczek buty Gucie rozmiar 22 (13 cm stopa). Kolejne buty 14 miesięcy rozmiar 23 (stopa 14 cm ) a następne mając 16 miesięcy rozmiar 24 ( stopa 14,5 cm). Obecnie ma 18 miesięcy i planuję kupić rozmiar 25 kolejne Gucie (stopa 15 cm). Zimowe buty kupiłam we wrześniu jak miał 15 miesięcy (Bartki rozmiar 25) o dwa numery większe od letnich. Zima jest długa a Tomusiowi co 2 miesiące kupuję o rozmiar większe Buty. Tomuś jest dużym chłopcem jak miał roczek ważył 12 kg i miał 80 cm. Mój mąż ma 48 rozmiar buta i 195 cm. Dzieci jak dorosną mają o 2 numery większe stopy niż rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htrbfbv
Produkcja naszych pantofli odbywa się ręcznie, dzięki temu otrzymujesz wyjątkowy produkt o wysokiej jakości. Sprawdź sam, a na pewno się nie zawiedziesz. http://pantofle-goralskie.pl/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrhhr
Produkcja naszych pantofli odbywa się ręcznie, dzięki temu otrzymujesz wyjątkowy produkt o wysokiej jakości. Sprawdź sam, a na pewno się nie zawiedziesz. http://pantofle-goralskie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka

Ja myślę że drogie buty nie muszą wcale oznaczać wysokiej jakości, a wysoka jakość nie zawsze wiąże się z wygórowaną ceną 🙂 Dla swoich dzieci kupuję buty Memo które nie tylko są bardzo ładne i starannie wykonane, ale również wspierają prawidłowy rozwój dziecięcych stóp, a przy tym jak na tak wysoką jakość nie są drogie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dla siebie butów używanych bym nie kupiła a co dopiero dziecku. To jak majtki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 6.03.2013 o 19:56, Gość eccobartekitp napisał:

Córka ma 11 miesięcy, chcę jej kupić pierwsze buciki i zastanawiam się czy lepiej kupić tańsze nowe np. elefanten, w boti itp. czy używane ecco, geoxy itp.? Nie kupię nowych butów drogich firm bo szkoda mi 200 zł na buty, w których dziecko pochodzi około 4 miesiące... Na co zwrócić uwagę kupując pierwsze buty? Drogie znaczy lepsze?

Też tak myślałam, ale w końcu się przełamałam i kupiłam te buty za 200 zł w których chodziła ze 2 miesiące 😖 szukałam najpierw używanych, ale zrezygnowałam po tym jak zobaczyłam, że kobieta na innych aukcjach wystawia buty ortopedyczne i korekcyjne po tym samym dziecku. nigdy nie wiesz czy nie trafisz akurat na buty po dziecku z wadą stóp czy postawy. W końcu stwierdziłam, że lepiej już odżałować na buty w okresie kiedy dziecku się kształtuje stopa niż później wydać dużo więcej na fizjoterapię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako mama obecnie 4-latki zdecydowanie uważam, że na pierwszych butach nie należy oszczędzać. Nam od samego początku towarzyszą butki Memo. Udało nam się nawet dostać na darmowe badania z fizjoterapeutą i całe szczęście córka nie ma koślawych stóp. Niestety mamy iksy w kolankach 😞 ale dostałyśmy zestaw ćwiczeń żeby walczyć z tymi paskudnymi iksami - w końcu dziewczynka powinna mieć proste nóżki ;). Od tamtego czasu korzystamy z oferty Memo - córka uwielbia ich kolekcję sandałów zwierzątek ❤️  Kangurki towarzyszą nam już od dwóch lat w przedszkolu - a młoda ochrzciła je swoimi "hauhauami". 
Zdecydowanie polecam!!!!  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania ,że nie powinno się kupować używanych butów dla dziecka,przecież jeżeli inne dziecko ma zniekształconą już stopę i wadę to przecież zrobi się krzywdę naszemu i nawet kolejnemu dziecku!!!:( nie można pozwalać na to, wiem że kiedyś nosiło się po starszym rodzeństwie ale dawniej rodzice moim zdaniem chyba nie zwracali na to uwagi. Teraz coraz częściej pojawiają się wady u dzieci i zgadzam się z opinią MamaAni, że buty firmy memo polecają lekarze ortopedzi i fizjoterapeuci.Moje dziecko akurat nie ma wady ale również dokonuje zakupy memo, ponieważ mają funkcję profilaktyczną a my rodzice mamy możliwość monitorowania stanu stóp.  Zapobiegają właśnie przed pojawianiem się wad. Wcześniej chodziłam na kiermasze by kupić memo i to naprawdę w super cenie ale pojawił się sklep outlet w Łodzi i wybór jest ogromny. Polecam gdyż nawet najmniejszy klient znajdzie coś dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja myślę że drogie buty nie muszą wcale oznaczać wysokiej jakości, a wysoka jakość nie zawsze wiąże się z wygórowaną ceną 🙂 Dla swoich dzieci kupuję buty Memo które nie tylko są bardzo ładne i starannie wykonane, ale również wspierają prawidłowy rozwój dziecięcych stóp, a przy tym jak na tak wysoką jakość nie są drogie. 

Kiedyś robili kiermasze i dwa razy w roku można było kupić buty okazyjnie, nawet 100 zl mniej😀 Jeśli mieszkasz w Łodzi, zajrzyj do ich outletu, bo tam zawsze jest dużo taniej niż cena Memo w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buty dla dzieci powinny być dobrej jakości,dopasowane do stopy i funkcjonalne.

Drogie nie znaczy lepsze. Ja również kupuje w memo outlet.:classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×