Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUSTZU

Jaką suknię ślubną wybrać?

Polecane posty

Gość gość
Ja kupowałam w salonie Emmi Mariage swoją suknię. Tu strona salonu http://emmimariage.pl/, można sobie zobaczyć, co mają w ofercie. Jest też salon w Warszawie i w Radomiu, najlepiej pójść, przymierzyć. Moim zdaniem suknie mają piękne i przede wszystkim starannie wykonane, a też nie rujnują budżetu weselnego, jak propozycje niektórych "projektantów" za 10 tys np. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojego doświadczenia wynika, że bardzo duży wybór sukien jest w salonie MŁODA I MODA w Warszawie. Są tutaj suknie z czołowych światowych kolekcji, a dodatkowo możesz liczyć na fachową poradę i genialnie wykonane poprawki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Emmi Mariage, tam kupowałam swoją sukienkę. Mają piękne suknie, zobacz sobie na ich stronę http://suknie.emmimariage.pl/. A dodatkowo super wykonane, a to też ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny teraz okazja jak nigdy bo u Violi Piekut w atelier na Okrzei w Warszawie jest promocja -70 % :) więc część sukienek można na prawdę tanio kupić ;) ja już byłam i na prawdę jest w czym wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele zależy od tego, co Ci się po prostu podoba ALE warto zdać się też na fachową pomoc w salonie sukni ślubnych. Konsultantki mają dużą wiedzę i doradzą Ci, w czym będziesz wyglądać najpiękniej :) Przynajmniej tak jest w salonie https://galerialaperle.pl/ . Nieoceniona pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TereskaHul
Ja miałam problem z wyborem sukni. Zależało mi żeby wyglądać naprawdę dobrze, w końcu to jedyny taki dzień w życiu:) Suknie zamówiłam w salonie Nabli w Krakowie. Panie konsultantki i sama projektantka bardzo pomogły mi wyborze. Byłam zaskoczona, że mogę tak wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam salon, gdzie kupiłam swoją suknię tj. Emmi Mariage http://emmimariage.pl/. Świetne mają suknie, duży wybór, naprawdę można znaleźć model dla każdego typu sylwetki. Wspólny mianownik to kobiece, eleganckie kreacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Sprawdź projekty Violi Piekut, nie bez powodu ubierają się u niej najbardziej znane gwiazdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja miałam taką na górze obcisłą z koronką, odciętą w pasie i na dole luźną od Violi Piekut. Była piękna i wygodna. Odradzam modele w stylu syrenka, bo sa bardzo niewygodne i o ile się nie ma rozmiaru 32, to będą się opinać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qlka

nie wiem czy to jest reguła, ale mnie pracowniczki w salonie Violi Piekut doradziły mi rewelacyjnie.  Na moją korzyść bo dobrały mi takie ...enki, gdzie rzeczywiście mi się nic 'nie ulewało'. Niestety do eski mi brakuje dużo ;00 i w innych salonach panie miały miny jakbym nie wiadomo po co tu przyszła. A tutaj miło z klasą super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dołeczek

A jaki koszt sukni od Violi Piekut? Mi bardzo się podobają z jej najnowszej kolekcji, trochę może za głęboki dekolt, ale wyglądają pięknie. Niestety, nie mogę pozwolić sobie na suknię za niebotyczną sumę, a głupio mi pójść popatrzeć i wyjść więc może ktoś wie ile orientacyjnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinowa

Od Violi Piekut dostaniecie najpiękniejsząsuknie, jestem tego pewna, sama szłam w jej sukni do ślubu i wyglądałam jak królowa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka

Hej! Ostatnio widziałam na blogu Różowy Pasek wpis zatytułowany "Ile kosztuje suknia ślubna?" - tam autorka radzi wybrać klasyczną suknię,niekoniecznie też nowiutką z salonu. Bo wyliczyła, ze suknia to zaledwie 50% ceny ubioru i nie warto pchać kilku tysięcy w samą kieckę. Przejdź się po salonach, znajdź swój fason i pomyśl o szyciu sukni u krawcowej lub z promocji 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia

Viola Piekut ma przecudowne suknie, warto sprawdzić w katalogu. Obłęd ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tertrowa
Dnia 9.01.2019 o 09:03, Gość Gość napisał:

Ja miałam taką na górze obcisłą z koronką, odciętą w pasie i na dole luźną od Violi Piekut. Była piękna i wygodna. Odradzam modele w stylu syrenka, bo sa bardzo niewygodne i o ile się nie ma rozmiaru 32, to będą się opinać. 

Również model syrenka i rownież od VP! Najpiękniejsza suknia ever1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2019 o 13:23, Gość tertrowa napisał:

Również model syrenka i rownież od VP! Najpiękniejsza suknia ever1

A ja lubię sobie popatrzeć na jej projekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleksandra

No przyznam, że Viola ma piękne suknie które zdecydowanie przypadają mi do gustu. Na dodatek otworzyli salon w Poznaniu. Jak przechodzimy obok z moim chłopakiem to go czasami zaczepiam i pytam czy chciałby mnie kiedyś w białym zobaczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie bierz tej pierwszej niebieskiej... będziesz wyglądać jak syrenka, a nie Panna Młoda hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katti
Dnia 13.04.2019 o 09:51, Gość Oliwia napisał:

Viola Piekut ma przecudowne suknie, warto sprawdzić w katalogu. Obłęd ❤️

Podoba mi się to, że można u vp znaleźć nie tylko suknie ślubne ale też ubrania na co dzień. To jedna z moich ulubionych projektantek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina

Wybór sukni ślubnej to nie lada wyzwanie, jest wiele inspiracji i gustów. Ja swojego wyboru dokonałam w salonie Violi Piekut, byłam pewna że trafi w moje ręce to, co zamawiam :) Ślub był piękny, a ja tak samo wyglądałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura

W celu wybrania idealnej sukni polecam odwiedzić salon w Warszawie  www.lefroufrou.pl/. Wybór jest ogromny i z pewnością można znaleźć w każdym guście coś dla siebie. Prawdziwe perełki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

ja czasem oglądam projekty Violi Piekut - można się rozmarzyć :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xenobia
Dnia 25.08.2019 o 22:06, Gość Kaja napisał:

ja czasem oglądam projekty Violi Piekut - można się rozmarzyć :(:(

trzeba przyznać, że vp ma to coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka
Dnia 25.08.2019 o 22:06, Gość Kaja napisał:

ja czasem oglądam projekty Violi Piekut - można się rozmarzyć :(:(

Zamawiałam od niej kieckę. Jedzie do mnie z Warszawy :) Powiem Wam, że jest cudooowna. Zakochałam się w niej kiedy zobaczyłam ją na stronie. Na szczęście leży na mnie idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina

Ja jestem ze Szczecina i swoją suknie ślubną kupowałam w Centrum Mody Ślubnej na Krzywoustego 78.  Wybrałam suknie ślubną z kolekcji Hadassa z odkrytymi plecami. Moja suknia ślubna była jedyna w swoim rodzaju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Widziałam kilka ...enek Violi Piekut i sa przepiękne i chyba sie zdecyduję właśnie na któryś z tych modeli który mierzyłam w jej salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia

ja właśnie się zaręczyłam i z nażeczonym chcemy żeby ślub był jak najszybciej, więc mam mało czasu na kupowanie i wybieranie ...enki a chciałabym żeby była idealna. Mam już umówionych kilka wizyt w salonach ale chyba najbardziej nie moge się doczekać przymiarek u Violi Piekut. Mam nadzieję że uda mi sie znaleźć szybko moją wymarzoną suknie bo jednak ślub to mega duże wydarzenie w życiu dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisia
Dnia 22.09.2019 o 18:24, Gość Iga napisał:

Widziałam kilka ...enek Violi Piekut i sa przepiękne i chyba sie zdecyduję właśnie na któryś z tych modeli który mierzyłam w jej salonie.

musze się wbyrać do jej salonu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×