Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Licealnaaa111

17 lat czy moge byc w ciąży.

Polecane posty

Gość Licealnaaa111

Witam, mam 17 lat, za kilka miesiecy 18, chodzę do liceum, mam chlopaka od 2 lat i boje sie ze jestem w ciazy. 14 lutego mialam okres, a w dniach 27, 28, 1, 2, 4, 5, uprawiałam seks bez zabezpieczenia z moim chłopakiem. Czy jest jakaś szansa, że mogłam zajść w ciąże? Cykle mam z reguły - 30 - 32 dni. Proszę znających się w temacie o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba vangaa
zamiast pytac na foru nie bierz sie za seks bez zabezpieczenia zawsze jest szansa nawet jak sie zabezpieczasz a co do piero jak tego nie robisz!! biologie dziecko mialo w szkole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OczywiścieŻeMożesz
bo między 13 a 16 dniem cyklu są dni płodne czyli... można Ci gratulować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dix ae
ja pierdole, gdzie wy sie legniecie?????? TAK, KURVVA, TO CIAZA MNOGA!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erqwrqrq
No właśnie! Miałaś w szkole biologie mała kuurrrwo?😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Licealnaaa111
Proszę nie obrażajcie mnie, już sama pożalowałam tego co zrobiłam. Miałąm biologię, wiem jak to działa ale mimo to zrobiłam źle. Chciałabym spytać jak duża jest szansa, że wpadliśmy? Bo czasami osoby któe się starają wiele lat nie mogą. Wstyd się przyznać ale myślałam, że jak zaczne od poniedziałku tego co będzie brać tabletki anty to nie wpadniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Licealnaaa111
Czy wypowie się ktoś kto faktycznie zna się w temacie? Czy mam szansę na wpadkę? W końcu kobieta ma płodne tylko 24 godziny więc może akurat ominęło dzień płodny i jeszcze kwestia ile żyją plemniki, mogło przecież zwyczajnie minąć się z owulacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiskakiikk
wez nie sluchaj ich nie możesz byc w ciąży bo to dopiero kobiety od 22 roku życia mają biologiczną mozliwosc zajscia w ciąże wiec spokojnie przez 4 lata bez zabezpieczen mozesz sie seksic :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Licealnaaa111
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Licealnaaa111
Proszę naprawdę. Nie jestem głupia, wiem, że możliwości zajścia w ciąże ma kobieta która ma okres i jej ciało w pełni wykształca jajeczko zdolne do zapłodnienia ok 1 - 2 lat po pierwszej miesiączce. Zresztą nie o tym jest temat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza00000000
14 dni po stosunku zrób test ciążowy i będziesz wiedziała.A dni płodnych w ciągu cyklu jest kilka nie jeden dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafafajek
od pierwszej w życiu miesiączki możesz zajść w ciąże jeśli współżyłaś. Takie jest życie, a teraz weź się w garść i nie użalaj się nad sobą, tylko zrób test i pomyśl jak wychowac dziecko. Bądż dorosła, na seks nie za wcześnie to i na macierzyństwo nie. Chyba wiesz skąd się biorą dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozkimnator
Słyszałaś o testach ciążowych? To zrób jakiś albo pójdź do ginekologa. My Ci nie powiemy czy zostałaś zapłodniona czy nie. Jasne, że mogłaś zajść w ciążę i taki stan rzeczy, że możesz być w ciąży utrzyma się do menopauzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Licealnaaa111
Ludzie proszę napiszcie coś konkretnego!!! Czy często zdarzają się wpadki w 1 miesiącu wspolzycia bez zabezpieczenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Licealnaaa111
Zrobię test i to niedługo! tylko niech minie te 14 dni od ostatniego stosunku. Poza tym 18 - 20 powinnam okres dostać. Tylko tak bardzo się denerwuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiskakiikk
wiesz dni płodne oznaczają że ryzyko ciąży jest spore, a teraz napisz do wujka google kalkulator dni płodnych i sobie zobacz kiedy je mialas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozkimnator
Właśnie napisaliśmy coś konkretnego. Mogłaś wpaść. Musisz się zbadać albo test albo ginekolog za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza00000000
z tego co napisałaś wynika że kochaliście się w dni płodne napisz czy partner kończył w tobie czy po za tobą bo to istotne jeśli po za tobą to są szanse że nie zaszłaś w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Licealnaaa111
No sprawdzilam ten kalkulator - mialam sam srodek dni plodnych....no nieźle....a kiedy test może dać wiarygodny wynik? Starczy te 2 tygodnie od ostatniego współżycia czy lepiej poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regbv
ZROZUMCIE TO WRESZCIE KURWA! UPRAWIAJĄC SEKS (Z ZABEZPIECZENIEM I BEZ NIEGO) ZAWSZE KURWA ZAAAAAAAAAAAWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEST RYZYKO ZAJŚCIA W CIĄŻĘ!!!!!!!!!!!!!! CZY TO TAK KURWA CIĘŻKO ZROZUMIEĆ DO CHOLERY JASNEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????????????????????????? NIGDY NIE MASZ PEWNOŚCI KIEDY WYPADNĄ CI DNI PŁODNE BEZ ICH KONTROLI I OBSERWACJI SWOJEGO CIAŁA (NAWET JEŚLI OBSERWUJESZ MOŻESZ SIĘ POMYLIĆ). WIĘC PRZESTAŃ ZADAWAĆ DURNE PYTANIA BO ZNASZ DOSKONALE ODPOWIEDŹ - TAK KURWA MOZESZ BYC W CIAZY BO UPRAWIAŁAŚ SEKS DO KURWY NEDZY!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Licealnaaa111
Niestety mój chłopak kończył we mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regbv
A TEN INTERNETOWY KALENDARZYK TO SOBIE MOZECIE W DUPE WLOZYC!!!!!!!!!!!! GDYBY BYL ON TAK WIARYGODNY TO NA SWIECIE NIE BYLOBY WPADEK BO KAZDY MOGLBY SE ZAJRZEC DO KALENDARZYKA W SIECI I OBLICZYC- OCH DZIS MAM DNI NIEPLODNE MOGE SIE RUCHAC ILE WLEZIE SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Licealnaaa111
Przestańcie już mnie obrażać - zrobiłam błąd ale jak trzeba będzie to poniosę konsekwencje - rodzice napewno mi pomogą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggghhgh
idź zdechnij autorko, pusta szmato, zrobisz coś pozytecznego dla ludzkości, ścierwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regbv
SPOKO ZROBIŁAŚ BŁĄD I KOGO TO NIBY OBCHODZI???? PO CO ZADAJESZ DURNE PYTANIA CZY MOŻESZ BYĆ W CIĄZY SKORO DOSKONALE ZNASZ ODPOWIEDŹ? NA CO LICZYSZ??? ŻE WEJDZIEMY CI DO POCHWY, MACICY I BEDZIEMY SZUKAC CZY JESTES W CIAZY CZY NIE?? CZY MOZE MAMY CI TO WYWROZYC?? NO NA CO LICZYSZ?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regbv
NIE MAM PROBLEMOW Z TYM ZE JESTES LUB NIE JESTES W CIAZY.. ALE PO CHUJ TE POJEBANE PYTANIE "CZY MOGE BYC W CIAZY" SKORO ODPOWIEDŹ JEST OCZYWISTA?????????????? NAPRAWDE NIE JESTEM W STANIE TEGO ZROZUMIEĆ!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diety
a bądź gówniaro w tej ciąży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zabrania ci ktośśśśś, jak urodzisz to nie bedziesz zakładała durnych tematów bo ci dzieciak będzie się darł całą dobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Licealnaaa111
Może liczyłam na to, że ktoś powie, nie to nie tak łatwo, plemniki żyją krótko i musiałabyś równo w owulację trafić a i to daje np. 30 lub 40 % szans....albo, że bardzo rzadko się zdarza żeby tak o 1 raz się zaryzykowało i od razu wpadło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggghhgh
jesli facet wsadził ci tam rure i sie spuścił to mozesz być w ciązy mała kurvvo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×