Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawiczandra92

Wstydzę się tego, że nikogo nie miałem do tej pory

Polecane posty

Gość prawiczandra92

mam prawie 21 lat. Czy już miałem wystarczająco dużo czasu na poznanie kogoś? Prawda o mnie jest taka że ja nie prowadzę żadnego życia towarzyskiego, nie mam gdzie kogoś poznać, moje relacje z ludźmi leżą i kwiczą. Nie wątpie że spodobałbym się jakiejś jakby ta kwestia była na tip top. Jak potencjalna dziewczyna zareaguje na taki zestaw prawd? I tak wybiegam w przyszłość z tym pytaniem bo nie wiem kiedy kogoś będę miał, choćby na oku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na oku to mozna miec zacme chlopaku :-P A Ty ruszaj na lowy zamiast sleczec na kafe .To moga sobie pisac takie stare baby , jaka ja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rety
To łakomy kąsek jesteś. I tak młodziutki. Ja miałam starszych prawiczków i byli zajebiści. Najstarszy miał 34, był też 28latek. Wspominam, wspominam... i szanuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczandra92
Łowy to jest kolejna sprawa. Nie idzie mi. Dziewczyna z dyskontu, z autobusu, z przystanku, nawet z przychodni rehabilitacyjnej - wszędzie porażki albo mówią że są zajętę. W sumie na jedno wychodzi, niewiadomo czy tak nie powiedziały aby mnie spławić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczandra92
Nigdy też sie nie pocalowałem ze żadną dziewczyna. Wlasnie sie obudziłem z tą niepokojaca mysla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×