Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dunoodunn

Dziewczyny/kobiety czemu prawiczek jest dla wasz góry nieatrakcyjny,odrzucajacy?

Polecane posty

Gość dunoodunn

Czemu tak musi byc? Wszedzie gdzie wejde na necie na tematy to kobiety doslownie sie brzydza, wyzywaja, smieja z prawiczków? Czy moze ktos mi to wyjasnic? i czemu niby prawiczek jest na gorszej, straconej pozycji a mezczyzne ktory inicjacje juz ma za soba sie uwaza za lepszego kogos a z prawiczka szydzi?Kto mi to wyjasni? Może ktos nie mial szczescia w zyciu i nie spotkał na drodze nikogo? To jest przykre wrecz a nie do smiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykra to jest ta prowokacja, i cała reszta "internetowych prawiczków" (tworzonych przez kobiet lub mężczyzn, którzy myślą, że są zabawni - tak jak Ty), którzy robią z tego sensację. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś na pomarańczowo
mam 29 lat. nie mam czasu ani ochoty uczyć faceta seksu. chyba, że zakochałby się taki we mnie na zabój i dałby mi gwarancję dożywotniego szczęścia i miłości. ale życie tak nie wygląda. no i z racji mojego wieku, raczej ciężko o prawiczka. a 30letni prawiczek? coś nie tak musi mieć z głową, skoro przez tyle lat żadna kobieta go nie chciała. powiesz typ domatora, nie miał zbyt wielu okazji, by kogoś poznać. ok, ale mnie nie interesuje typ domatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle o co chodzi z uczeniem seksu? to zwykła kopulacja, tak jakby uczyć kogoś jeść. chociaż nie, to głupie, małe dzieci jeść nie umieją i też się muszą nauczyć, no ale chyba to się wie oinstynktownie, że trzeba pogryźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze jest "kogoś poznać" jako eufemizm dla "pójść z kimś do łóżka":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pompeje zatopione
Ja bardzo szanuję prawiczków, fajnie, że są jeszcze chłopcy myślący o nauce, książkach, to da im dobry start i możliwość dostania się do dobrego liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wytłumaczę autorowi, jak czegoś nie rozumiesz - zastanów się jak to jest w naturze. prawdziwy samiec musi zapładniać jak największą liczbę samic. dokładnie z takich samych powodów nie szanuje się np. bezdzietnych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety chcą albo ruchaczy
albo jak facet nie miał partnerki to obowiązkowo musi do prostytutki chodzić. Mężczyzna, który nie chce uprawiać mechanicznego seksu pozbawionego miłości według kobiet jest nienormalny. Tak więc mężczyzna nie może chcieć miłości bo zostanie wyśmiany przez kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie prawik nie jest
atrakcyjny bo swoj pierwszy raz ma u dziwki, koorvienie sie jest malo atrakcyjne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łąki pola lasy
Mężczyzna ma ruchać a nie szukać miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdhft
dla mnie prawik nie jest atrakcyjny bo swoj pierwszy raz ma u dzi**i, koorvienie sie jest malo atrakcyjne 7 Ale skoro kobiety gardzą niedoświadczonymi mężczyznami to gdzie mają mieć swój pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do - dunoodunn
to nie kwestia prawictwa bo kazdy chlopak nim byl, ale nieporadnosci do kobiet, ciapowatosc, niesmialosc, stekanie, jeczenie i biadolenie o wstydliwosci i braku szans, dla kobiet to oznaka slabosci, niemeskosci, a prawiki skoro nie mieli seksu to tez dziewczyny w 99 % wiec sie mowi tak o prawikach jak o ciapach, cipach niekiedy, strachliwych chlopaczkach a nie pewnych siebie mezczyznch dajacych poczucie bezpieczenstwa, to juz tez charakter ma znaczenie z czego wynika strach przed kontaktami, z kobietami, no i brak doswiadczenia jest wysmiewany ze wzgledu na to ze pewni siebie faceci sa na tyle pewni i silni ze je zdobeda a ten co nie ma doswiadczenia jest zwalany na polke nizej, bo rowniez przez to jest brany za slaba jednostke, ciapowata ktora boi sie kobiet. sorry za niegramotnosc, ale powinienes sens wylapac.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do - dunoodunn - o, i to jest dobra odpowiedź;) dodam jeszcze, że pomijając internet, to właśnie te rzeczy, które wymieniła koleżanka nade mną sprawiają, że kobieta w realu się tego w ogóle domyśli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli jeśli facet nie ma
doświadczenia musi je zdobyć z prostytutką i wtedy jest lepiej odbierany przez kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie prawik nie jest
Ale skoro kobiety gardzą niedoświadczonymi mężczyznami to gdzie mają mieć swój pierwszy raz? x z normalna dziewczyna, a skoro nie umie sobie jej znalezc, przekonac do siebie zadnej to cos z nim nie tak, jest ciota potocznie mowiac, malomeski okaz , bo pierwszy raz u dziwki to juz rozpacz i desperacja, a desperant nigdy meski, atrakcyjny nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie prawik nie jest
/czyli jeśli facet nie ma doświadczenia musi je zdobyć z prostytutką i wtedy jest lepiej odbierany przez kobiety / MYSL TAK DALEJ🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie prawik nie jest
/kobiety chcą albo ruchaczy albo jak facet nie miał partnerki to obowiązkowo musi do prostytutki chodzić. Mężczyzna, który nie chce uprawiać mechanicznego seksu pozbawionego miłości według kobiet jest nienormalny. Tak więc mężczyzna nie może chcieć miłości bo zostanie wyśmiany przez kobiety. / kazda ciota tak tlumaczy swoja nieporadnosc. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzieć, że mężczyzna, który odbył "stosunek" z prostytutką nie jest już prawiczkiem, to jak powiedzieć, że kobieta, która się "przerżnęła" wibratorem nie jest już dziewicą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5475yu
dla mnie prawik nie jest Ale skoro kobiety gardzą niedoświadczonymi mężczyznami to gdzie mają mieć swój pierwszy raz? x z normalna dziewczyna, a skoro nie umie sobie jej znalezc, przekonac do siebie zadnej to cos z nim nie tak, jest ciota potocznie mowiac, malomeski okaz , bo pierwszy raz u dzi**i to juz rozpacz i desperacja, a desperant nigdy meski, atrakcyjny nie bedzie 6 normalna dziewczyna ta łatwo powiedzieć tylko gdzie taie są? Normalna dziewczyna czy kobieta nie skreśla faceta bo jest prawiczkiem. Pozatym to może być tak, że rzadna nie była wystarczo interesująca, inteligentna itp., żeby zainteresować sobą tego mężczyznę. Nie wiem czemu niby pierwszy raz u prostytutki to rozpacz. Skoro nie chcesz danego faceta to gówno Cię to powinno interesować. Twoim zdaniem facet powinien związać się z dziewczyną/kobietą nawet jak jej nie kocha itp. tylko po ty by mieć odchaczony seks w związku a nie z prostytutką? tak czy siak jest to seks bez miłości tak samo jak u prostytutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko:) "seks" z prostytutką to jak masturbacja, tylko, że wykorzystujesz drugą osobą(chorą psychicznie kobietę, jak mniemam) i generalnie jest to mafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupi temat jest
wychodzi, że kobiety nie chcą prawiczków bo nie uprawiali seksu. a skoro ich nie chcą to muszą iść do prostytutki a jak pójdą to tymbardziej nie ma szans. beznadzieja. Facet chce związku i seksu w związku a zostanie skreślony tylko dla tego, że seksu nie uprawiał. Kobiety zmuszają do bycia ruchaczem albo korzystania z prostytutek i nie mówienia im o przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie uprawiałem seksu
bo nie byłem w związku, a nie byłem w związku bo nie znalazłem odpowiedniej kobiety. Kobiet w towarzystwie mam sporo bo na samym kierunku studiów mam ich ponad 20 i co z tego jak traktuje je jak koleżanki. Choć czasem bywa gorąco na imprezach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wychodzi, że kobiety nie chcą prawiczków bo nie uprawiali seksu." że jak?:O a co innego charakteryzuje prawiczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popycham posty
dla relaksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdgd
whedif "wychodzi, że kobiety nie chcą prawiczków bo nie uprawiali seksu." że jak? a co innego charakteryzuje prawiczka? 8 charakterystyczne: nie uprawiał seksu to tyle reszta to cechy indywidualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhajowy wizgun
wiecie, że nawet whedif zagorzała obrończyni prawiczków, też by nie chciała prawiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrończyni prawiczków? co masz na myśli? nie chciałabym prawiczka, bo nikogo bym nie chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie prawik nie jest
5475yu ale powialo czarna rozpacza:O Prawictwo zwalnia cie z wychodzenia z inicjatywa do kobiety? zabawne i zalosne. u prostytutki to rozpacz i desperacja, problemy ze soba i nieradzenie sobie z defektem prawictwa. to tak jakbys zostal wyruchany w dupsko. bez emocji, uczuc, relacji, nic, co tu jest do wielbienia? idziesz placisz i zamoczasz, sorry ale to inaczej nie da sie nazwac. to nawet nie jest z milosci, wiec nie mozna tego nazwac kochaniem sie z kobieta, taka prawda. przestraszony prawiczek przychodzi do dziwki i z przerazeniem w oczach czeka na przebieg wydarzen, zenujace, dziwie sie ze nie uwlacza to w meska godnosc. no chyba ze prawiki wieloletnie jej nie maja. prawdziwy mezczyzn ma satysfakcje z kochania sie z kobieta, zaspokajania jej, z przyjemnosci seksu, a prawik 1 raz u dziwki to jak dziecko 1 raz w przeczkolu. kobieta tez nie bedzie dobra kochanaka jak tylko polozy sie na lozku i rozwali nogi, nie sztuka jest czekac co sie bedzie dzialo. Im chlopak dluzej jest prawikiem tym mu ono uderza na glowe, prawictwo traktuje jak chorobe, defekt ktorego musi sie jak najszybciej pozbyc, wiec to raczej staje sie stan umyslu, chorobliwy stan, niestety. Do prostytutki chodzi sie z desperacji, niemoznosci normalnego zdobycia kobiety i seksu. Dla faceta powinien to byc wstyd i ujmowanie w jego meskosc, ale to pozostawiam juz panowm pod rozwage. Problem jeszcze prawikow jest taki, ze swoj poglad, wrecz problem z prawictwem kieruja przeciwko plci zenskiej i swoje zdanie przypisuja im i z tym zyja i temu sie poddaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzieć że "prawiczki coś" "dziewice coś" to tak jak powiedzieć, że "kobiety coś" nie wiem, kafeludki, skąd Wam się biorą takie chore, nieprzekładające się na rzeczywistość uogólnienia, pełne jakieś chore dyskryminacji ze względu na stosunek do seksu. skąd Wam się to bierze, ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhajowy wizgun
to, że ich bronisz, to znaczy obrończyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×