Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

s1s

Znam kobietę która wziełe lewe zwolnienie lekarskie

Polecane posty

Wzieła lewe zwolnienie lekarskie od Psychiatry bo stwierdziła że tego ZUS nigdy nie będzie mógł jej udowodnić. Z tego co wiem osoby biorące zwolnienia lekarskie od psychiatry mają ułatwioną sytuację. Nie muszą siedzieć w domu, mogą jeździć w tym czasie na wczasy a zus nawet jak skontroluje taką osobę w domu to nic jej nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FG567567JKL
to ameryke odkryles!!!!!!!!!!!!!!!! nawet po 6 miesiacach mozna na zasilek z zusu isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bez sensu co piszesz....
zus tez nie zawsze przedluza przy psychiatrycznym. ale tez sa komisje i wałkują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma powiedziała mi tak że nie będzie z tego tytułu miała żadnych problemów. Jeden jedyny problem ja powiedziałem o tym kilku osobom które skłonne byłyby na nią donieść i obawiam się tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bez sensu co piszesz....
jak doniosą to pracodawca może zgłosić do ZUSu żeby sprawdzili i zostanie wezwana na komisję. komisja może jej nie przedłużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że chorobę psychiczną nie jest łatwo udowodnić. Można ją śmiało symulować. Np. isc na komisję i nic nie mówić, albo krzyczeći wariować, albo skakać do samej góry albo po prostu patrzeć w jeden punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obecnie ganges to ściek
najpierw kontrola jest u lekarza zusu nie na komisji dwa razy byłem chciał wnioskować o rentę ale uparłem się i udało się wrócić do zdrowia i pracy choć znikome szanse lekarze dawali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bez sensu co piszesz....
moja kolezanka od razu była na komisję wzywana po 2 m-cach zwolnienia. niestety nie jest az tak łatwo udawać, bo zależy co jej tam wpisali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież mówię że mogli jej np. wpisać depresje itp. I może spokojnie symulować to idąc na komisję. Z tym że chyba nie wydaje pieniędzy na leki a na wino carlo rossi. Zazwyczaj 2 butelki dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bez sensu co piszesz....
depresja wcale nie jest taka łatwa do symulowania, są pewne stany których nawet chory nie potrafi dokładnie opisać, co przeżywa, a co dopiero ktoś, kto tego nie przeżywał nie ma zielonego pojęcia co może się dziać z człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce nie trzeba symulować w Polsce się człowiek naprawdę morze nabawić choroby psychicznej i dostać depresji za psie pięniądze w zakłdach to co robią teraz pracodawcy z pracownikami w zakładach nie do opisania..Zresztą w Polsce się łatwo można nabawić depresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×