Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

s1s

Znam kobietę która wzieła lewe zwolnienie lekarskie a zus nic jej nie zrobi

Polecane posty

Wzieła lewe zwolnienie lekarskie od Psychiatry bo stwierdziła że tego ZUS nigdy nie będzie mógł jej udowodnić. Z tego co wiem osoby biorące zwolnienia lekarskie od psychiatry mają ułatwioną sytuację. Nie muszą siedzieć w domu, mogą jeździć w tym czasie na wczasy a zus nawet jak skontroluje taką osobę w domu to nic jej nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma pracuje w mpk
tyle ze wieloletni pracownik miala depresje po tym jak mąz ją zostawił była na zwolnieniu od psychiatry chyba 5 miesiecy nikt jej nie kontrolowal jedynie o co dbała to o to zeby miec wpisy na wizytach odpowiednia częstotliwosc wizyt i nawet jak nie brała wszsytkich leków wykupywała je z pracy tez jej nie zwolnili BO Z WARIATAMI postepuje sie delikatnie jak wróciła ze zwolnienia dostała lżejsze obowiązki i okres przejsciowy na wdrozenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastelowe pola
kobieta miala depresje,a ty ja nazywasz wariatka.. oby Ciebie nigdy nie dopadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli ktoś doniesie że jest to lewe zwolnienie???? To co? ona może być kontrolowana, sprawdzana, itp. Mogą ją wysłać na jakieś badania.. Bo od razu zaznaczam ona ma lewe zwolnienie od znajomego psychiatry. Praca miała dość lekką, była to praca przedstawiciela handlowego w firmie farmaceutycznej, praca w której musiała prowadzić samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miała załamke wylądowła
z otępieniem w Psychiatryku przez tydz trzymali ja na obserwacji potem wypuscili a wariatka to okreslenie ogólne bo jak juz raz wyladujesz na takiej obserwacji to miano wariata przypisuja ci przez długie lata i patrza sie na Ciebie dziwnie Ona z tego wyszła ale długo to trwało teraz wyszła ponownie za mąż i jest szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teoretycznie zus moze
kazdego skontrolowac na L4 ale udowodnic psedo wariatowi ze nie jest wariatem jest trudniejsze niz w przypadku innych schorzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S1S ...szkoda ze masz tyle wolnego czasu i nie robisz nic pozytecznego tylko interesujesz sie zyciem innych ludzi.Co Cie to obchodzi? Co kto robi? Typowo polskie zeby podkablowac. Szkoda ale ludzie sobie nie pomagaja a maja czas by szkodzic. Nie obrazaj sie tylko przemysl co napisalam i wez to do serca. Swiat bedzie lepszy gdy kazdy zajmie sie soba lub wyciagnie pomocna dlon zamiast donosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas jest tak
Moja matka na zwolnieniu lekarskim Ojciec na zwolnieniu lekarskiem Brat na zwolnieniu lekarskim Siostra na zwolnieniu lekarskim i ja. Jedyna osoba która wykonuje pracę, najlepsze jest to że oni wszyscy mają zwolnienia lekarskie od psychiatry i to ja cały czas jestem w nerwach że zus przyjdzie i to skontroluje a oni chyba rzeczywiscie jakieś wariaty bo wcale nie martwią się tym co będzie dalej. Olewają to i jeszcze chwalą się tym do sąsiadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znasz sytuacji to nie oceniaj mnie. Ona pracowała w firmie gdzie zarabiała prawie 10 tysięcy na miesiąc. Więc pomyśl logicznie??? Teraz dostaje koło 8 tysięcy. W dodatku cały czas mówi o innych ludziach że ten jest nieudacznikiem, ten dziadem, ten nierobem(bo ma problemy ze znalezieniem pracy) sama mogłaby załatwić pracę osobom z rodziny ale tego nie zrobi. To nie dziw się że ktoś ma nerwy na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S1S Moze rzeczywiscie zle sie wyrazilam. Ale mowie Ci...oliwa nie zywa ale zawsze sprawiedliwa. Nie powinnismy sie mieszac i sadzic innych. Nawet jak czasem jestemy (wydawaloby sie) na pozycji przegranej to sprawiedliwosci stanie sie zadosc tylko chwile poczekaj. Lepiej bedzie dla Twojego sumienia. Wazne zebysmy my prawo i dobrze postepowali. Wiec przepraszam jesli Cie obrazilam. Xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie będę z tym robił. Chociaż mam nagranie na telefonie jak ona o tym mówi jak załatwiła to lewe zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×