Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bn899999

Mocno zraniony z powodu wykształcenia

Polecane posty

Gość bn899999

Sprawa jest taka. Poznałem dziewczynę w necie, widzieliśmy swoje zdjęcia, ona od samego początku była mną zachwycona nawet sama pierwsza zaproponowała spotkanie, przez pierwsze parę dni nie non stop do mnie pisała smsy, gg, fb wszędzie gdzie się dało. Myślałem że Boga za nogi złapałem, dziewczyna śliczna fajna i wszystko super aż do czasu kiedy powiedziałem jej że mam wykształcenie zawodowo i pracuję od paru lat jako pomocnik budowlany. Co tam że jestem zaradny że zarabiam 3,500-4.000tyś rękę, ona powiedziała że nie widzi przyszłości z takim typem jak ja i ją mocno rozczarowałem bo ona ma maturę i jej chłopak też powinien mieć. Diametralnie czar prysł, co myślicie o takiej dziewczynie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracujesz na umowę o pracę, umowę śmieciową czy na czarno????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bn899999
Oczywiście że na umowę o pracę i tak od 7 lat już, mam 27 lat aktualnie, nawet w zimę jak nie ma pracy to jestem na płatnym L4, firma super, szef super, praca uwielbiam to ciągle się ruszam i mam dobre warunki fizyczne przez to, zdrowo się odżywiam, nie palę, nie piję. A tu taka szopka, dziewczyna się nie umówi bo nie mam matury :D Powiedziałem jej że ona z tą swoją maturą za więcej niż 1500zł rękę pracy nie dostanie i kontakt się urwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ciągle się ruszam i mam dobre warunki fizyczne przez to, zdrowo się odżywiam, nie palę, nie piję" Mi ten opis pasuje bardziej do trenera fitnesu niż do budowlańca. Z tymi co miałem przyjemność są przeciwieństwem od twojego opisu. Choć jeden mi zapadł w pamięci bo mało pił i był dość ogarnięty - chciałem żeby mi mieszkanie całe wyremntował ale wyjechał zarabiać do Szwecji. Ale reszta, to była masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bn899999
To pewnie trafiałaś na takich prostaków. Nasza ekipa to normalni ludzie którzy mają rodziny, żadne prostaki, ja jestem jedyny kawaler w firmie :) Jak ktoś ma skłonność do alkoholu to wylatuje na zbity pysk. Kultura pracy u nas to standard, pamiętam dwa lata temu szef wylał na zbity pysk chłopaka który pracował u nas trzy miesiące za to że zagwizdał na jakąś dziewczynę która przechodziła obok budowy i wcale się nie dziwię bo takie coś to zwykłe buractwo. Szkoda że budowlańcy w naszym kraju zawsze są kojarzeni prostactwem i brakiem wychowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nawet w zimę jak nie ma pracy to jestem na płatnym L4" ­ a my łożymy na zus, żeby utrzymywać takich pierdolonych oszustów :O ­ już choćby dlatego laska powinna cię skreślić. ­ zresztą, już widzę, jak będziesz zapieprzał fizycznie do 67 roku życia. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak chłopczyku, napisz jeszcze, że w czasie pracy słuchacie mozarta. ­ to uwiarygodni twoją prowokację :) ­ 2/10 i siadaj do lekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobietą budowlańcem
i faktycznie potwierdzam to co mówi kolega. Stereotyp polskiego budowlańca...funkcjonuje ale ja jeszcze nigdy nie miałam z kimś takim do czynienia :) a ta dziewczyna? no głupia, co zrobisz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bn899999
Żaba na odwyku dla mnie z miejsca jesteś skreślona za tą wypowiedź i z takimi prymitywnymi osobami nie mam zamiaru prowadzić konwersacji na żaden temat także nie oczekuj że będę Ci na coś odpowiadał albo z czegoś się tłumaczył. Jest jak jest, piszę prawdę nie nie oszukuję, to nie jest prowokacja, ale co tam zwyczajnie mi się nudzi to sobie pierdoły wypisuję prawda ? Szkoda gadać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pozbieram się po tym skreśleniu przez nudziarza piszącego prowokacje :) ­ bądź grzeczny bo doniesiemy do zus-u, że oszukujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomocnik zarabia 3,5 - 4 tyś ? Proszę cie... to ile zarabia murarz albo zbrojarz ? Sory siedze w tym od lat i takich zarobków pomocnika nigdy nie spotkałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajlando bajlando
zaba ma racje, okradasz panstwo i posrednio nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 1938 roku pewien Niemiec poznał piękną Niemkę, po kilku spotkaniach wiedzieli że są dla siebie stworzeni i że chcą spędzić ze sobą resztę życia planowali już brać ślub jednak w jednej chwili czar prysł gdy dowiedział się że jest ona żydówką. Gdy wybuchła wojna wysłał ją nawet do obozu zagłady i tyle było z ich "miłości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nikomu nic nie pasuje ! jak se chłopak zarabia 3,5 tys to niech sobie zarabia. W obecnych czasach liczy się przeważnie zaradność i znajomości. Ile młodych ludzi jest teraz bezrobotnych i wykształconych z mgr , a wyjeżdżają za granice i pracują fizycznie. Widać, że ta dziewczyna nie zna życia . Daj sobie z nią spokój, jeżeli patrzy tylko na wykształcenie. A poza tym w każdym wieku można się dokształcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaradny to moze on jest teraz, ale nie wyobrazam sobie jak on bedzie tak pracowal w wieku 60 lat? Skoro jest taki zaradny to dlaczego nie pofatygował sie o zdobycie chociazby matury? Nawet od tak dla swoich zwykłych ambicji? Matura nie przeszkadza w pracowaniu w budowlance za 3-4 tys przeciez? Pozatym, sory ale w bajeczke, ze szef wyrzucil goscia z pracy dlatego, że zagwizdał na dziewczyne nigdy nie uwierze!!!! No chyb, że to była dziewczyna własnie tego szefa hahahahah:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Safiraa
bardzo mądrze postąpiła. kiedyś jej podziękujesz i być może kiedyś to zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Lars: w duzych firmach typu Budimex czy Skanska pewnie tak:) Ale na pewno nie 4 tys netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za problem
zrobic mature? chocby dla wlasnej satysfakcji ? nie dziw sie ze odrzuciła - to niby papierek, ale ludzie z zawodówy sa postrzegani jak prymitywy i tego nie zmienisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziwna dziewczyna mi jesliby sie chlopak podobal to nie zwracalabym uwagi na wyksztalcenie i jaka przce wykonuje w milosci to sie nie liczy.ale ona najwyrazniej szuka pana mgr. Albo inż jakiegos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi się wydaje
że nawet jeśli dobrze ci się z dziewczyną pisało, ale po wymianie fotek by się okazało że dziewczyna jest brzydka czy nawet przeciętna, ma nadwagę, problemy z cerą czy jakieś inne "niedoskonałości", też byś pewnie urwał z nią kontakt, i to pewnie bez słowa wyjaśnienia w stylu "nie jesteś w moim typie" czy wprost "nie podobasz mi się", ona chociaż wprost powiedziała że przeszkadza jej twoje wykształcenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedni ludzie tak maja
Pusta dziewucha. Tylko z matura nie zarobi duzo, wiec o co jej chodzi? Chyba szuka wyksztalconego, ale tacy, bywa, zarabiaja mniej od fizycznych i gorsze prostactwo od tych gwizdzacych na laski budowlancow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób pisze..,,,
to faktycznie mega osiągnięcie w czasach gdy byle tłuk bez problemu może magazyniera zrobić w jednej ze szkól humoru i satyry wystarczy że będzie pilny i płacił czesne na czas, a laska ma az maturę i przerośnięte ego :D tak to właśnie jest że największe tłuki jak jakiś papierek zdobęda to uważają się za lepszych :D nie zdziwiłbym się gdyby tę maturę miała w prezencie od giertycha wszak były takie czasy gdy uznawano że 30% punktów to za dużo do zdania i trzeba próg obniżyc :D. ciesz się że nie chce mieć z tobą nic wspólnego. ona jest tak wszechstronnie wykształcona że istnieje duże ryzyko że nie znajdzie pracy odpowiadajacej jej wymaganiom i tylko byś miał pasożyta na głowie bo rpzecież taka inteligentna kobieta nie pójdzie do jakiejkolwiek pracy, jeszcze by musiała z jakimiś typami bez wykształcenia pracować a nie ludzmi na jej poziomie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppp8888888888
szczererze mówiąc żadna szanująca się panna nie będzie chciała robola z budowy ! autorze szukaj dziewczyny twojego pokroju np.sprzątaczki ,kasjerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pominę już, że to prowo i się wypowiem. w życiu bym nie wzięła robola z budowy. jak już z kimś piszę przez internet, pytanie o wykształcenie jest jednym z pierwszych. poza tym pensja 3,5-4 tys. przyprawia mnie o atak śmiechu. x btw 4 000 tys. (nie tyś, kretynie) = 4 000 000 niezła pensja dla robola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×