Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lifantylia

Jak to jest z sexem analnym?

Polecane posty

Moj Kochanek zaproponowal ostatnio sex analny. Jak to jest, czy bardzo boli, czy bol mija, jak sie przygotoac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaką najbardziej zboczoną
Jeżeli nie podnieca Cię to, czyli nie masz fantazji na temat, to raczej poproś, żeby za pierwszym razem tylko wylizał Ci odbyt i wymasował palcami. Dopiero gdy zaczniesz myśleć jak to jest mieć prącie w odbycie, to się decyduj. Inaczej możesz mieć nieprzyjemne doświadczenie i zniechęcić się. Dużo też zależy od partnera, bo wiadomo że jak będzie chciał wepchnąć i zerżnąć bez wyczucia to raczej kiepskie doznania. Chyba że tak lubisz, ale wątpię.;) Jestem wszechwiedzący, ale nie wszystko wiem, czy coś chcesz jeszcze wiedzieć?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roland_wawa
Z moją Panią robimy to rzadko bo twierdzi, że mam za dużego. Musi być dużo lubrykantów i trzeba ją nieźle nakręcić do tego jeszcze troszkę drinka na odwagę i idzie. Miała kiedyś faceta który bardzo to lubił ale jak twierdzi miał mniejszego i było lepiej aczkolwiek ze mną dostaje nawet orgazmów. Twierdzi, że jak się podnieci to bólu nie czuje dodatkowo pieści szparkę. Najgorzej się wścieka o spuszczenie bo jak twierdzi następnego dnia z niej wyszczeliwuje bez jej kontroli. Dlatego jeśli nie ma następnego dnia wolnego kończę gdzie indziej :) Ale uwielbiam ten efekt ciasnoty i wchodzenia po same jądra takie fajne samcze zezwierzęcenie i prawdziwe rżnięcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia z radomia
mysle ze na poczatku powinnas nasmarowac sie cieplym parujacym klockiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ernadet
Roland_wawa jakich lubrykantow uzywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyczłap
Najlepiej zrób to bierwszy raz w trakcie biegunki z rzadkim stolcem. Samo się będzie smarowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabsoba
wsadz najpierw czopek glicerynowy potem bedzie superr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i v o n a
Ja to mialam tak: Pierwszy facet namawial mnie 1,5roku wreszcie gdy sie zdecydowalam to naprawde sie przylozyl i ookazal mi ze potrafi! Otoz 2 kieliszki wodki na wstep! Duzo duzo lubrykatu i za pierwszym razem byla guma! Bylo rziwnie ale nie zle! Potem bylo juz z gorki a potem nawet bylo milo i orgazmy ale posypalo mi sie i go stracilam! Poznalam nowego i co rok bez analu wytrzymalam choc proponowalam! Po 1,5roku poznalam innego ktoremu nie dalam wyboru! Dupczyl mnie w pupe juz za drogim razem! Lux bylo i nadal jest! Anal jest zajebisty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annalystka
A co am bolec??? Ja to mam juz za sobą, zrobilismy to bez lubrykantów, on naślinił tylko odbyt i było gładziutko, bezbolesnie i suuuuper odlot. Mam takie orgazmy przy analu ze jestem w szoku ze zawsze twierdziałam ze "nigdy tego nie zrobię" wczesniej byłam wiele lat z jednym partnerem i nawet jak majstrował paluszkami w tamtych rejonach to byłam wsciakła i zabraniałam, teraz mam nowego partnera i anal byl po 4 miesiacach znajmosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Grodzka )
anal - cos wspaniałego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzyby
Uwielbiam kobiece odbyt - do rżnąć i lizać !!!! IMHO, Nie jest bolesny jeśli facet jest powoli i delikatny ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freakylikeme
Ważne jest dobre nawilżenie by nie było otarć. Najlepsze lubrykanty są jak dla mnie na bazie wody - łatwo się wymywa i nie ma takiego sztucznego uczucia. Fajny jest pjur med natural.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wfwferferfwferf
tez lubie, ale najpierw musi dojsc do zwyklego stosunku, i musi byc bardzo brdo mokro, akurat wczorajszej nocy dupczylismy sie w taki sposob;) , z pierwszym chlopakiem, mnie bolalo i nie czulam sie komfortowo, z mezem jest luz i orgazmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość politycznie i poprawnie
Podobno anal wywodzi sie z ukrytych sklonnosci homo. A moze twoj facet siedzial i teskni za ta forma aktywnosci seksualnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×