Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam bom ciekawa

JAKIE ZNACIE JĘZYKI OBCE - (OPRÓCZ ANGIELSKIEGO) I ile się ich uczyliście?

Polecane posty

Gość pytam bom ciekawa

?? Ja uczę się niemieckiego .. ale kompleetnie mi nie idzie:/ No i hiszpańskiego straszliwie chciałabym się nauczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
portugalski - nigdy sie go nie uczylam, lapie ze sluchu ( mieszkam w portugalii 3 lata ) i mowie juz calkiem dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oihinjhliuik
Ja znam Niemiecki,ale oczywiscie mieszkam w Niemczech od 10 roku zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bom ciekawa
Maravilha - to posługujesz się tam angielskim ? oihinjhliuik - ale musisz 'sprechac' co? zazdroszcze. Chyba nie ma to jak nauka w kraju gdzie mówią językiem, którego chcesz się nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angielski, i niemiecki ucZylam sie w szkole. W Holenderskim sie dogadam, 2 lata pracowałam w holandi. I duński znam bardzo dobrze, mieszkam w Danii już 4 lata. UcZylam sie 3 lata w szkole. A teraz jestem panią Tlumacz. Jak znajdę czas to zapisze sie na chiński:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze duzo nauczyla mnie telewizja, a raczej seriale ktore lubie ogladac - nie ma tutaj seriali, filmow czy innych programow tlumaczonych, wszystko z napisami No i kurs na jaki chodzilam duzo mi pomogl ( pomocnik weterynarii ) musialam duuuzo czytac ksiazek no i egzaminy byly w jezyku portugalskim, a ze nie chcialam niczego zawalic to musialam wziazc sie w garsc - no i zdalam ogolny egzamin na 87%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bom ciekawa
No,ale jak sie przeniosłas do Portugalii to jakim się posługiwałaś, skoro się nie uczyłaś portugalskiego ?:> Ale wam fajnie:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe polskim :D moj facet mowi po polsku to mi tam wszystko tlumaczyl.. jak spotykalismy sie z jego znajomymi to oni mnie uczyli kilku slowek :D zaczynajac od tych naprawde glupich, typu kurva, gowno itp :D moj kumpel Luis lapal kilka slowek po polsku a ja po portugalsku - on np nauczyl mowic sie: Lulu smierdzi noga :D biedny nie wiedzial o co chodzi :D a ja mialam polewke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bom ciekawa
:D Fajnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyżeq1111
norweski(jestem nauczycielem) , angielski, francuski - powiedzmy, że się dogadam ale zupelnie niegramatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bom ciekawa
anyżeq1111 - a ile się go uczyłeś? według was nauka języków jest trudna? Czy łatwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do musztarda
Angielski, Niemiecki i Japonski. Angielski jakies 7 lat od podstawowki, Niemiecki 3 lata w liceum do plynnosci i Japonski 2 lata w czasie studiow to srednio-zaawansowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MsN ek
Holenderski-nauka 3 lata. Biegle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bom ciekawa
wow! A wasze życie zawodowe jest związane z językami obcymi czy jest tohobby, dodatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dogadalybm sie z kosmitą
znam ze szkoly angielski i niemiecki,z telenowel nauczylam sie hiszpanskiego + rozmowy z hiszpanami i amerykanami, lyknelam też troche podstawowych zwrotow po rosyjsku,rumunsku, bulgarsku, turecku, szwedzku, na razie mi to wystarcza, ale zamierrzam sie wziac bardziej za 2-3 jezyki z tych wymienionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogo 3355
angieski to nie obcy:) grecki , perski, biegle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bom ciekawa
Ale super! grecki i perski biegle? Mieszkasz w kraju gdzie mówią tymi językami?:> Czy sam się nauczyłeś dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesccaffe
ja niemiecki i podstawy wloskiego , ale nie znam angielskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angielski komunikatywnie a teraz uczę się niemieckiego,bo niedługo przeprowadzam się tam na stałe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angielski i niemiecki biegle. Rosyjski - biernie bez problemu, czynnie niegramatycznie, ale od biedy dam rade. Lacina - nie podworkowa :P w stopniu wystarczajacym do pracy z tekstami. W planach starozytna greka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa7
Angielski - poziom B2, lubię ten język jest nawet łatwy, przydatny, podoba mi się od zawsze jestem w miarę osłuchana ale chciałabym opanować go na poziomie biegłym. Niemiecki - poziom A2, logiczny język z ciężkim akcentem, ale mimo twardej wymowy jest ok, niektóre słowa podobne jak w angielskim a rodzajniki trzeba po prostu wkuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jijiojio
smiac mi sie chce z ludzi, ktorzy mysla, ze biegle znaja angielski czy niemiecki tylko dlatego, ze uczyli sie go x lat w polsce i byli moze na wakacjach za granica. Jak ktos nie mieszkal w danym kraju i nie musial uzywac jezyka 24h na dobe, to nie pojecia o bieglej znajomosci jezyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie az smiac sie, nie chce deprecjonowac niczyjej znajomosci jezyka, ale potwierdzam - najlepszy kurs jezykowy nie zapewni tego, co kontakt z jezykiem na co dzien w sytuacjach zwyklego codziennego zycia. Aha - mieszkam w Niemczech. W ciagu pierwszego roku pobytu rozwinelam jezyk bardziej niz wczesniej w ciagu 9 (!) lat nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ucze sie holenderskiego
od roku bo mieszkam w Holandii a tak to niemieckiego uczylam sie 3lata w liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja teraz się zaczełam uczyć dodatkowo niemieckiego. Agnielski znam bardzo dobrze ale zapisałam się na kurs intensywny do Pi School na niemiecki - żeby wlasnie wiecej sie nauczyć i więcej umieć! jestem bardzo zadowolona z tego rozwiązania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×