Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kiedy @

dobry sklep rowerowy - Warszawa

Polecane posty

Gość kiedy @

Część! Czy wiecie gdzie mogę kupić dobry rower dla siebie i dziecka w Warszawie? Najlepiej żeby sklep miał swój serwis w razie jakiejś naprawy. Potrzebuje sprawdzonych informacji.

Gość Orchidea to ja
Mój mąż kupował rower i serwis robi na ul. Fieldorfa 14. Sklep i serwis Marceli. Wszystko było ok. Wpisz w wyszukiwarkę Marceli sklep i znajdziesz potrzebne info :)

Gość faficzka
Profi Bike na Belwederskiej 13 www.profibike.com.pl. Tu znajduje się bardzo porządnie wyposażony outlet. Trafiłam na sklep niedawno, spacerując z rodzinką po okolicy. W ubiegły weekend odwiedziliśmy sklep i wyszliśmy z rowerkiem dla mnie i siedzonkiem dla mojej Córeńki, tjuż rozpoczęłyśmy turnee po warszawskich placach zabaw ;]. Rekomenduję ten sklep ze względu na bardzo profesjonalną obsługę szczere porady, zero naciągania, laik na pewno będzie bardzo zadowolony ;]

Gość gość
Ja polecam Al. Reymonta 17 a spory wybór i dobrze doradzają . Ja wyszedłem w pełni zadowolony . Posiadają tez dobry serwis Polecam

Gość alka halka
Przy Belwederskiej jest dobry outlet, potwierdzam. Duży wybór rowerów i akcesoriów, chętnie służą pomocą. Ceny też są na każdą kieszeń. Kupowałam tu krossa z zeszłego sezonu, panowie doradzili mi właściwy model. Można sobie pomyśleć, że wystarczą 2 kółka, siodełko i kierownica, co tu doradzać, ale tak naprawdę kupno roweru to również niezłe wyzwanie. Miałam możliwość przejechania się na 3 rekomendowanych dla mnie modelach i czułam różnicę w komforcie jazdy. Zdecydowałam się na krossa.

Gość AntyMarceli
Sklep Marceli-Fieldorfa 14 serwis rowerowy. Syn oddał rower do naprawy. Serwis wziął 100 zł niby za wymienione części(których nie trzeba było wymieniać) i kulki do ośki za które wzięli 18 zł. Poszłam z synem do Go Sportu, gdzie serwisant stwierdził, że nie było paru kulek w ośce(a sklep Marceli twierdzi że były) i była źle ustawiona piasta. Dokupiłam kulki, które kosztują 2zł....i serwisant w Go sporcie zrobił to za darmo i profesjonalnie i powiedział, że ten sklep Marceli ma złą renomę i dać sobie z nim spokój. Tak się dzisiaj robi pieniądze i ludzi w konia!

Gość gość
ha ha glupszego pytania nie czytalam, rower jak rower,naucz dziecka dbac i szanowac wtedy bedzie mial z roweru pozytek,a nie ze sklepu .

Gość Lenca
przy ul. Ostrobramskiej masz Bikesalon, który znajdziesz także w sieci. jak tam wlasnie na niego trafiłam. i serwis tez jest. takze full zestaw :) polecam!

Gość klaliska
nie znam warszawskich rowerów, ale jeśli nie przeszkadza tobie robienie zakupów w sieci to polecam http://www.cyklotur.com/. Swoją siedzibę co prawda mają w Poznaniu, ale nie ma problemów z serwisem. Zwłaszcza jak kupujesz markowe rowery to możesz udać się do serwisu producenta

Gość Anka Warszawianka
zostawiłam rowerek na przegląd a przy odbiorze jeszcze dokupiłam sporo akcesoriów – jakieś lampeczki, fajne zapięcie i inne pierdółki;) a sam serwis dobrze się spisał więc podwójna korzyść :)

Gość spovi
U mnie w mieście jest tylko jeden sklep rowerowy sieciowy, który niestety moim zdaniem oferuje zbyt wysokie ceny, dlatego skorzystałam z internetu. Jakby co to daję namiar - http://www.centrumrowerowe.pl/ . Kupowałam jakiś rok temu rower dla dziecka i przyjechał w jednym kawałku, żadnej ryski, dobrze wyregulowany, także sklep oczywiście jak najbardziej w porządku

Gość atrdos
zobaczncie sobie koniecznie sklep alerower w warszawie na ul powstańców śląskich 80. mieszkańcy Bemowa na pewno dobrze znają ten sklep właśnie z dobrego, szybkiego serwisu. ceny i terminy wysyłki bardzo konkurencyjne: sprawdźcie http://www.alerower.pl/

Gość gość
Rzeczywiście w sklepach rowerowych jest znacznie taniej. Można kupić wszystko nie wychodząc z domu. Ja kupowałam 2 rowery romet, dla siebie i męża w http://www.czesci-rowerowe.com.pl/. Mam sentyment do tej marki, bo miałam takie rowery w dzieciństwie i bardzo przyjemnie mi się na nich jeździło.

Gość zenek_D
Bardzo dużo rowerów w rozsądnych cenach można kupić w Perfect Sporcie – www.domenasportowa.pl . Jeszcze jesienią zamawiałem stąd profesjonalny rower górski. Już nawet kilka corssów sobie odbyłem na nim i było ostro ;-) Można przy okazji zamówić od nich cały asortyment rowerowy, od kasków, przez ochraniacze po bidony.

Gość robik33
Dużo markowych akcesoriów na rower mają na stronie www.akcesoria-rower.pl . Ja stąd w sumie zamawiałem pulsometr, Sigmę dokładnie i jestem zadowolony. Używam na rowerze, ale też do biegania. Nie jest to jakiś skomplikowany wynalazek, ale w zupełności wystarcza. Masz średnie HR, maksymalne HR, międzyczasy łapie i to sporo, na pewno kilkadziesiąt. Moim zdaniem, jeśli chodzi generalnie o pulsometry to najlepsze stosunek jakości do ceny.

Gość rowerowiec
Witam. Mogę ci śmiało polecić bardzo dobry sklep rowerowy na Fabrycznej http://www.giantfabryczna.pl/pl-PL/ Duży wybór rowerów. Jest też tam serwis, tak więc w przyszłości nie będzie problemu jeśli coś się stanie z rowerkiem.

Gość Selena_G
Bogaty wybór rowerów w góry, czy miejskich jest na stronie www.flowerbike.pl . Ja mam od nich górala od Kross i jeździ się bez zarzutu. Dobrze chodzą przerzutki, nawet na największych przewyższeniach nie ma problemu żeby się wspiąć na szczyt.

Gość natka443
Mam ochotę w tym roku trochę na rowerze pojeździć, może akurat parę kg spalę ;) Bo ostatnio rok to miałem wyjątkowo mało aktywny. Rower kupowałem na dniach praktycznie, przez portal www.nowakolekcjarowerow.pl . Rowerek już dotarł i prezentuje się świetnie. Póki co tylko siadałem w domu i się przymierzałem do niego i robi wrażenie wygodnego. Jutro mam zamiar wyciągnąć go w teren.

Gość Geralt4
Nie lubię jeździć zimą rowerem. Szukałem alternatywy treningowej, tak żeby z formy nie wypaść. Trenażery Elite zaproponowano mi w www.virtualbike.pl . Pomogli w doborze trenażera, i akcesoriów dodatkowych, .( osłony ramy, i opony do trenażera). . Pozdrawiam i jednocześnie polecam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować