Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowa_tutaj

Tutaj są tylko ludzie z prowincji?

Polecane posty

Gość nowa_tutaj

Dawno nie byłam w Polsce, czytam tutaj i nie rozumiem, tutaj niema ludzi z Wawy? Niskie pensji, deprasja, brak pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i dlatego nic
nie rozumiesz bo dawno nie bylas w Polse :-) pamietaj, ze Wa-wa tylko przed wojna byla czyms. Dzisiaj Wa-wa to najwieksza wiocha w Polsce. To wina komunizmu, ktory pozwolil, zeby ciemnota wiejska z sowietami za plecami po chamsku i z przemoca wyparla prawdziwych warszawiakow, elite owczrsnej Polski. Sorry kochanie, ale wieksza polowa dzisiejszych warszawiakow to potomkowie burakow takich jak Andrzej z filmu Dom. Wystarczy spojrzec na nazwizska i wszysto jest jasne. Takze odpusc sobie bo moze tez pochodzisz z tych komunistycznych warcholi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nxscdf:)
Ja tez dawno nie bylam w Polsce , ale za kazdym razem jak jestem to odnosze calkiem inne wrazenie , mimo ze jezdze do malego miasta .Coraz wiecej ludzi sie buduje , doslownie palace stawiaja , a nowe mieszkania od dewelopera rozchodza sie jak swieze buleczki i to w miescie gdzie przemysl dawno padl i ludzie nie maja pracy ,nawet tej za 1200 zl . Dlatego myslalam sobie ze w Polsce sie polepszylo ,czas wracac , ze niepotrzebnie siedze zagranica ,jak ludzie w Polsce maja lepiej ode mnie . Dopiero siedzac troche na kafeterii przekonalam sie ze moje wrazenie jest zludne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przestan,kafeteria
to calkiem inny swiat.To co widzisz jest o 100% wiarygodniejsze niz to co slyszysz. Po dtugie na kafeterii wiekszoosc tematow jest tworzona przez ludzi samotnych i nieszczesliwych wiec jaka wizje swiata mozna sobie zbudowac sobie na podstawie tego??? Wielu Polakow zyje gorzej za granica niz w Polsce i to nie zadna demagogiia ale zawsze mozna umilic swoja trudna sytuaje u niechcacych nas anglosasow czytajac sobie posty pisane przez nieudacznikow zyciowych, ktorzy winia Polske za swoje niepowodzenia zyciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;ghol;
"Dopiero siedzac troche na kafeterii przekonalam sie ze moje wrazenie jest zludne ." haha ha bardziej wierzysz temu co pisza zdesperowani nieudacznicy na kafeterii niz temu co widzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×