Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość mamazradomia

rajstopki dla chlopca

Polecane posty

Gość mamazradomia

Witam wszystkie mamy.ostatnio znajoma podarowała mi uzywane rzeczy po sojej corce.wiele rzeczy jest typu uniseks,niektóre można przerobic i beda pasowac dla chłopca.jest tez duzo rajstopek w dobrym.lub bardzo dobrym stanie.jest jedno ale.sa to rajstopki dla dziewczynki raczej.z mikrofibry,elastanu,roznej grubosci.20,40 den,nawet grubsze na oko 60 den.czy wy drogie forumowiczki zakladacie chlopcom takie rajstopki pod spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu zakładam jedynie rajtuzy, rajstop nie. A też mam używanych dużo, też są unisex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamazradomia
czyli takie nie nadaja sie dla chlopca,a juz myslalam o nich ze idealne na takie chlodne dni pod spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam po córce takie
z mikrofibry ale synowi ich nie zakladam. Jednak chyba nie wypada takich. Zakłądam mu takie bawełniane grubsze i kupiłam kilka par takich kalesobów rajstopowych bez stóp, specjalnie dla chłopców i takie zakładam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ubieram w takie rajstopki mojego syna.ma dopiero 4,5 roku.akurat ze dziewczece to mi nie przeszkadza,wazne zeby gładkie były i nie rózowe np.nie widze w tym nic dziwnego.jesli masz takie rajstopki i jeszcze w gratisie,po co to pytanie?zreszta wiosna idzie.przeciez nie ubierzesz dziecku rajstop z bawelny,trzeba dobrac cos cienkiego.poczytaj fora,zobacz ile mam zaklada cienkie rajstopki chlopcom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie do poprzedniczki absdadsa czy jakos tak.czym sie roznia rajtuzy od rajstop.bo po mojemu to tylko dwie nazwy jednej rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyuiuuuuuuuuuuu
nie założyłabym takich rajstop synowi, po pierwsze mąż dałby mi do wiwatu ;) po drugie moim zdaniem nie pasuje chłopakowi chodzić w damskich rajstopach. Jako niemowlę nosił takie grubsze, nawet różowe ale starszemu już bym nie założyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze to nie sa damskie tylko dzieciece rajstopki,po drugie to jest jeszcze dziecko,a po trzecie poogladaj allegro i takie rajstopki sa wystawione jako unisex.i nie zakladam mu rozowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana,oczywiscie że możesz ubierać chlopca w takie rajstopy.to są poprostu rajstopy.takie same jak kazde inne.ja mam blizniaki.chłopca i dziewczynke.w kwestii rajstop po które siegna to zakladają.nie maja kazde innych.syn nieraz ubierał rajstopki Asi,nawet rajstopkowe podkolanowki.w pewnym wieku kazda odziez jest uniseks.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakim wieku masz dzieciaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może mi wyjaśnić różnicę między rajstopami, a rajtuzami? Dla mnie czy to damskie czy dziecięce, czy grube, czy cienkie to wszystko są rajstopy.. rajtuzy to myślałam, że jakaś inna forma tego samego produktu. W każdym razie dla chłopca to albo rajstopy takie normalne (np. bawełniane wola), albo leginsy, czy kalesony lub rajstopy bez stopy (nei wiem czy to ma jakąś nazwę..bo kalesony są jednak z innego materiału, a często są takie rajstopowe, ale bez stopy, to nie wiem). A ktoś tutaj pisał, że zakłada 4,5 latkowi rajstopy.. i teraz idzie wiosna i muszą być cienkie, więc takie daje.. Rajstopy wiosną? Rajstopy przy temperaturze powyżej +5 i słońcu? Bez przesady. A swoją drogą ja raczej nie będę zakładała 4 latkowi zwykłych rajstop.. za duży będzie (w sensie wieku). Jak już to będzie nosił właśnie te bez stopy, jakieś kalesony czy leginsy, ale nie rajstopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czytam ten temat i aż mi się wierzyć nie chce. Ktoś napisał, że w pewnym wieku wszystkie ubrania są uniseks, to sukienke po córce też zakładasz chłopcu? :/ jakbym zobaczyła chłopca w takich cienkich rajstopach to naprawde pomyślałabym że matka ma coś z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o nie.. takie cieniutkie jak te z linku (ja to nazywam "komunijne", "weselne", "świąteczne") to absolutnie bym chłopcu w żadnym wieku nie założyła! Jeśli już.. to chłopiec mały musi być i nosić normalne, zwykłe, grube rajstopy. A osobiście u mnie dochodzi jeszcze inna rzecz- rajstopy, leginsy (czy to u chłopca czy to u dziewczynki, czy to pod spodnie czy do sukienki) musiałby być gładkie. Żadne tam paski, kropki, motylki, traktory i inne cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakładałam synom rajstopy z mikrofibry, lepiej się noszą, są wygodne- tylko że ja je sama kupowałam, gdybym dostała różowe i syn nie miałby nic przeciwko to też by mu wkładała :-) zresztą sama nie jesteś pewna czy są to na pewno dziewczęce- więc chyba nie ma się czym przejmować i przyjąć że są unisex :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po cholerę w ogóle zakładać chłopcu rajstopy? nie rozumiem tego? nie stać was na spodnie? czy to pod spodnie? przecież jest ciepło i było ciepło prawie całą zimę- mrozy trwały jakieś dwa tygodnie, ale na długi spacer chyba lepiej założyć jakiś kombinezon. nie rozumiem tego. moje dzieci rajstopy noszą do sukienek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod kombinezon rajstopy sa wygoniejsze. Nie zwijaja sie jak spodnie. Ja tez bylam na nie dla rajstop u synka ale uznalam że jego wygoda jest ważniejsza. Uwazam ze pod spodnie mozes zakladac te z mikrofibry i tak ich nie widać. Jedynie bym miala wątpliwości czy po takich śliskicj rajstopach nie beda mu spodnie zjazdzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopiec w rajstopkach? Ochyda. Nie stać was na kalesony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas rajstopki się nie sprawdziły póki co (mam 5,5 miesięcznego synka). zamiast nich wolę półśpiochy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można chłopcu zakładać rajstopy??? a ty bys chodziła w kalesonach? mam 5 letniego syna i nigdy nie miała na sobie rajstop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha! pamiętam swoje przedszkolne czasy i jak zakładano chłopcom rajstopki-niby żeby spodnie "oszczędzać" czy coś, nigdy nie rozumiałam dlaczego się to robismiech.gif - i był, to mega obciach i żaden dzieciak, który był "cool" w grupie nie zgadzał się na takie poniżenie. moja matka też nigdy nie odziewała mojego brata w rajtki, bo nie miała nierówno pod kopułą. wy myślicie, że jak dzieciak ma kilka lat i się robi z niego kretyna puszczając go w legginsach, to on się nie zorientuje, że inne dzieci się nie zorientują? głupie baby. do tego w zimie przeważa temperatura na plusie, dzieciaka się dowozi samochodem- nie ma żadnego uzasadnienia, żeby z dziecka robić idiotę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alr jak gdzies jesteśmy to nie biega w samych rajstopach . Ma je w zasadzie tylko na spacerze pod kombinezonem. Faktycznie straszne upokorzenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy ile lat ma dziecko, moj ma pol roku i czasem zdaza mi sie mu wlozyc jakis dziewczecy ciuch ale tylko po domu, mialam takie sliczne rozowe spioszki ( mama mi kupila jak jesczze nie znalismy plci) i tez mu kladlam do spania, wygladal slodko, w biedronce byly w promocji rajstopy grube rozowe w kwiatki po zlotowce i tez kupilam , ale juz starszemu dziecku raczej bym nie wlozyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rajstopy - ze stopami rajtuzy- bez stóp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio bylam na szczepieniu z dzieckiem i wszyscy chlopcy mieli rajstopy, nie widze w tym nic dziwnego.wazne ze wygodne i w tylek cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawa teoria:D ale całkowicie błędna. "rajtuzy", to przestarzałe określenie "rajstop" popularne chyba najbardziej na terenie byłego zaboru pruskiego. i używane zwykle przez osoby, które na sweter mówią "swetr" i jedzą "torta":D, a przez resztę ironicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rajty z mikrofibry, czy elastanu absolutnie u chłopca odpadają, niezależnie od wieku nigdy nie były i nie będą unisex. Odzieżą unisex mogą być rajstopy bawełniane i tu nie ma kwestii nawet czy to kilkulatek, czy chłopiec uczęszczający do szkoły podstawowej, ciemne, jednobarwne są dla chłopca odpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn mial dwie pary rajstop, czarnych, bawelnianych jak mial rok. Zalozylam pod spodenki w zime dwa razy. Potem znalazlam w sklepie kalesony i nigdy juz nie zalozylam rajstop. Nie cierpie chlopcow biegajacych w samych rajstopach, wyglada to debilnie, w sumie dziewczynki tez, chyba ze maja sukienke lub spodniczkd to co innego. Jeszcze rajstopy u chlopca pod spodniami przetrawie bo rozumiem ze zalozone po to zeby mu cieplo bylo ale nie same rajstopy. Mimo wszystko stawiam na kalesony. Moj syn ma 6 lat i od 5 lat nie mial na sobie rajstop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×