Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basia34

sale weselne, hotele, dworki, pałace woj.mazowieckie

Polecane posty

 A może ja polecę miejsce na wesele, ale w okolicy Warszawy. We wrześniu 2018 roku byłam na weselu w Smaki życia (Wieliszew) pod Warszawą. Teraz nadszedł czas i na mnie :) i sama wybrałam tę salę weselną.  Jedzenie rewelacyjne, sala elegancka, z klasą, duży teren zielony, duży ogród, od Warszawy wcale nie tak daleko. Polecam zajrzeć na ich stronę www lub po prostu ich odwiedzić osobiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miodek

Znajoma robiła w Osadzie Augustów. Byłem i świetnie się tam bawiłem. Bo pod względem wyglądu i wystroju na 5+ jedna z lepszych sali na jakich byłem kiedykolwiek. Kumpela chwaliła organizację i współpracę z właścicielami 🙂 to tak dodatkowo. Ja z perspektywy gościa - zabawa super, jedzenie mega dobre i na pewno nikt głodny nie wyszedł. I sporo miejsca do zabawy - to jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kesja

Niedawno bawiliśmy się na weselu w Leśnym Dworze pod Radomiem. To wygodny hotel z dobrą restauracją w środku i dodatkową outdoorową na zewnątrz. Jest duży plac zabaw dla najmłodszych, obsługa dwoi się i troi, żeby gościom niczego nie brakowało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zobacz na stronie - http://www.salenawesela.pl/miejsca/wojewodztwo_mazowieckie  - kilka ciekawych propozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Ja organizowałam swoje wesele w pięknym Centrum konferencyjne i obiekty sportowe w Wielkopolsce -  Remes Sport & SPA. Wesele  było wyjątkowe i każdej parze polecam zapoznać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×