Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sam na zawsze

Jestem sam, bo po prostu przeciętny, a nie chcę zwykłej kobiety

Polecane posty

Gość Sam na zawsze

Jestem zwykłą szarą masą, a nie marzy mi się kobieta równie szara jak ja. Marzą mi się te nieprzeciętne, zwłaszcza intelektualnie, więc pozostaję przy marzeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalala1234
szary człowiek.. czyli jaki? Nietrakcyjny? Bez pasji? Mało zarabiający?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz ochotę pogadAć?
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes sam bo jestes
niedostosowany do rzeczywistosci, wymagasz ponad swoje mozliwosci, prawiki maja ten defekt, dlatego nimi sa i pozostana do konca swoich marnych dni. smierc prawikom:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam na zawsze
Mało zarabiający, po zawodówce, pracujący na magazynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam na zawsze
Osoba prosta i zwyczajna nie potrafi fascynować, nigdy nie dorówna tej błyszczącej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znienawidziłbyś ją po jakimś czasie. Tak, jak wróble zadziobują papugę, która uciekła z klatki. Nie dałbyś rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz wcale tak źle , ja jestem po technikum a od roku nie mam pracy , prezentujesz się lepiej ode mnie , a mało zarabiający hmm 1500 wystarczy , jeśli twoja kobieta też będzie zarabiała będziecie żyli jak 80% polskiego narodu , nie narzekaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes sam bo jestes
ale ty tez jestes prosty i zwyczajny, nie fascynujesz kobiet, bo niby czym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam na zawsze
A dla mnie to wstyd mieć takie wykształcenie, chciałbym być jak menadżerowie z biurowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz ochotę pogadAć?
szczerze? ja bym chciała takiego przeciętnego faceta. Nie chcę jakiegoś błyszczącego, na niewiadomo jakim stanowisku. Chciałabym żeby mnie szanował i miał dla mnie czas - to są moje priorytety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalala1234
Boże, ale masz problem. Zrób coś ze sobą. Zacznij ćwiczyć, wypracuj sobie niesamowite ciało - nie potrzebujesz do tego pieniędzy, tylko sporo silnej woli. Poszerz horyzonty, ucz się języków, zainteresuj się psychologią i może nlp? - możesz to robić przez internet.. a potem poszukaj nowej pracy. Dużo czytaj, interesuj się nowymi rzeczami. Podróżuj - możesz to robić za darmo. Autostop, couchsurfing.. Graj w totka. Cokolwiek Masz tyle możliwości, żeby zmienić swoje życie, ale wolisz narzekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam na zawsze
Co z tego, że będę ćwiczył? Dalej będę robolem po zawodówce, bez matury, czyli kimś obciachowym. Na pewno nie dla kobiety "światowej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalala1234
Główny problem leży chyba w Twojej psychice, masz strasznie niskie poczucie wartości. Z takim podejściem.. raczej nic nie osiągniesz, życie minie Ci powoli i monotonnie.. Ale zawsze możesz coś zmienić. Zresztą, nie będę się bawić w prywatnego psychologa, widzę, że masz gdzieś moje rady.. użalasz się nad sobą i taplasz w tym swoim bagienku beznadziejności. Powodzenia w życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam na zawsze
Jestem prostym robotnikiem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz ochotę pogadAć?
ja tego nie rozumiem...wykształcenie to naprawdę taka ważna kwestia? dla mnie ważniejsze są zasady morlane niż głupi papierek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam na zawsze
Mam 32 lata, mam ładować się w maturę i studia itp.? Ja zwykły robol jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na naukę nigdy nie jest za późno. Jeżeli nic nie będziesz robić by wybić się ponad przeciętność to będziesz sam do końca życia i będziesz jedynie zrzędził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×